Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gniot »

Haha :D nie nie zdarzylo mi sie...mimo ze jestem uzytkownikiem neo. Za to rozumiem ludzi ktorzy w taki sposob gina i tez bym sie nienajlepiej czul ... rozumiesz ? ta niemoc ... ale widac u ciebie nerwy ze stali zastapilo zupelne wodloglowie. Bo co ci szkodzi taki pomysl ... ?:) poczujesz sie gorzej ze inni beda w stanie sprawdzic kto ich sfragowal ?

p.s.
a ... no i zeby nie bylo mg jesli odpowiedni list napiszesz i uzasadnisz takie informacje podaje ino troche czasu to zabiera.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Zurwen »

Ja również popieram. Nie widze żadnych przeciwskazań, za to wskazania są.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Awatar użytkownika
Ghurt
Posty: 26
Rejestracja: 14 kwie 2009 18:21

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ghurt »

To może ,,Nagle zasłabłeś i omdlałeś. Ktoś, korzystając z okazji, mocno Cię poturbował." ?
Czasem wstaję lewą nogą, boli mnie głowa, szef krzyczy w pracy, a w dodatku jak wrócę do domu, to po pięciu minutach pada mi łącze i zaliczam zgona na arce. Nie wnikam dlaczego chu@#wo się czuję od rana, nie pytam szefa, co go boli i co DOKŁADNIE spowodowało, że net padł (klnę na operatora i tyle). Co najważniejsze, nie proszę innych by mi to wytłumaczyli.
Niektórzy chyba chcą, żeby arka była bardziej realna niż życie.
Jak Gniot napisał - te sprawy są załatwiane przez tych, którym zależy i piszą do wizów. Więc o co chodzi?
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Werbat »

Może kolega O. się napisać wstydzi?
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ennyen »

Kolega O. byl przeciwny ;) To gnomy zaczely!
Awatar użytkownika
Styrbiorn
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2009 18:25

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Styrbiorn »

Vaxon pisze: Twoja tozsamosc beda musialy potwierdzic trzy osoby o nieposzlakowanej opinii
Ocho, no to powodzenia kolego. ;) :mrgreen:
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Werbat »

A tak swoją droga, podpinając się pod wątek Zurwena: mam zaczętego fanatyka na drzewcu, jestem bez stowarzyszenia, czyli oczywiście nie mogę trenować. Czy w momencie dostania etatu będę mógł kontynuować na drzewcu?
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gniot »

Re Morowak:
Nie liczylbym na zmiany zwlaszcza ze latwiej bylo wizom zmodyfikowac zawod zboja ktory z poczatku byl pisany pod dwureki niz poprwaic ten balagan z maczugami. Zrozumiale jest to ze te rzeczy czekaja w kolejce zmian na szarym koncu (bo da sie grac) teraz nalezy sie ino pilnowac zeby wiecej takich bzdurnych opisow gdzie drag bojowy wazy 300 gram (zapewne wykonany z bambusa) nie bylo zatwierdzanych.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Zurwen »

Werbat pisze:A tak swoją droga, podpinając się pod wątek Zurwena: mam zaczętego fanatyka na drzewcu, jestem bez stowarzyszenia, czyli oczywiście nie mogę trenować. Czy w momencie dostania etatu będę mógł kontynuować na drzewcu?
Z tego co się orientuje, przy rozpoczęciu etatu wybierasz sobie broń. I nie ważne co było wcześniej. Idl ci się skumuluje, ale broń będziesz miał tylko z tych dostępnych w danej chwili.*

*- Mogę się oczywiście mylić, ale jest to mało prawdopodobne ;]

Btw. Jeżeli wizostwo stwierdziło, że pewne bronie są nieodpowiednie dla pewnych zawodów to powinno automatycznie usunąć możliwość posiadania umiejętności w tej broni wszystkim graczom w zawodzie.
Inaczej się pojawia niekonsekwencja - jest nie fajnie, więc zablokujemy, ale kto zdążyl to już niech ma.
Zresztą podobnie jest z zawodami których już nie można trenować.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Einholt »

re Blob:
Taka mozliwosc istnieje juz od naprawde baaaaardzo dawna. Dziwne ze jest ktos kto jeszcze nie zauwazyl ;]
ODPOWIEDZ