Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Zurwen »

Raczej mu chodzi o kompatybilność skryptów ;)
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Cochis
Posty: 119
Rejestracja: 13 lut 2009 14:58
Lokalizacja: San Antonio

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Cochis »

Czepiasz sie Raglak. Kiedys juz mi podpales pytaniem ... "Czy ktos z wizow sprawdza wprowadzone zmiany" - jakos tak (wybacz niedokladny cytat). Pamietam jak ci pewien wiz odpowiedzial ze jestes zlosliwy i twoje zastrzezenia sa bezzasadne (po czym skrocili trakt Nuln-MC wycinajac przy okazji NPCa z haslem i trzeba bylo zglaszac).
Piszesz ze odechciewa ci sie zglaszac, ja jednak mysle ze ty sie zwyczajnie boisz ... ze posluze sie cytatatem:
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. I sense much fear in you.
Zakoduj sobie, ze wizowie pracuja w mysl zasady "so far so good"*
I na moj maly rozumek to brak ci tej no ... wiary
I find your lack of faith disturbing.

Zobaczysz, jak tylko Rafgart sie za to wezmie to bedzie OK.

*Reminds me of that fella back home who fell off a ten-story building. As he was falling, people on each floor kept hearing him say, "So far, so good." Heh, so far, so good.
[...] jest dorosly, dojrzaly, ma swoje hobby ... bawi sie klockami Lego [...]
Hurim
Posty: 12
Rejestracja: 02 cze 2009 00:52

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Hurim »

A ja to widzę inną modłą.
Może najzwyczajniej w świecie poszliście za szybko zdobywać Drachen i nie zdążyły się niektóre przedmioty pojawić.
Wiem, że w innej części świata jest podobnie. Możesz wyciągnąć skarb, zanim pojawi się jego strażnik.

To jest mały błąd i tyle:)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Vinzt
Posty: 132
Rejestracja: 25 mar 2009 14:42

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Vinzt »

Skad wiesz Raglaku, czy jak nie poglaszczesz tej nowej sparcialej, to sie lsniaca nie zrobi? :D A moze to magik ciekawszy? :P
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Raglak »

Vaxon ty masz jakies problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Blad na arce byl zglaszany kilka razy. Nie zostal poprawiony, a jedyne co zmieniono to usunieto stamtad magika, kamienie i kase (zostawiajac dysk i pochodnie... no i dodano sparciala przeszywanice oczywiscie!) i dodano jeszcze dodatkowo jakis inny blad (ktory TEZ zostal zgloszony na arce). I daruj sobie naprawde ten swoj arogancki ton, bo tutaj nie jest arkadia i nie jestes wizem, ktory moze skasowac kogos jednym poleceniem. Traktujesz innych forumowiczow jakbys byl jakims wszechwiedzacym niewiadomo kim, kto robi laske ze czasem cos odpisze graczom. A wszechwiedzacy i nieomylny bynajmniej nie jestes, ze chocby przypomne tylko tekst o tym, ze do Drachen mozna sie dostac inaczej niz przez gory szare.
Miguel
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2009 08:44

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Miguel »

Ja generalnie nie wiem dokładnie o co chodzi i cała sytuacja mnie jakoś specjalnie nie dotyczy, ale po przeczytaniu Twojej odpowiedzi Vaxonie chciałem napisać, dokładnie to co napisał teraz Raglak. Forum to nie mud, więc tutaj daruj sobie swoje mądrości.
Widzę, że wśród pewnej części wizostwa ciągle funkcjonuje PRLowskie podejście do graczy. Otóż pora sobie uświadomić Vaxonie, że nie ma ludzi niezastąpionych i fakt ten nie odnosi się tylko i wyłącznie do graczy. Jeśli to co napisał Raglak (w sprawie zgłaszania na mudzie) jest prawdą, to nie pozostaje nic innego jak stwierdzenie, że jesteś najzwyczajniej w świecie, przemądrzałym głupkiem.

Miłego dnia.
Vaxon
Posty: 44
Rejestracja: 13 lut 2009 12:11

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Vaxon »

Raglak:
Przypomnij zatem proszę, bo nie przypominam sobie bym cokolwiek takiego mówił/pisał.

Jeśli zaś twierdzisz, że było zgłaszane kilkukrotnie (trzykrotnie o ile sięgam pamięcia) i nie zostało nic zmienione to może pora przyjąć do zrozumienia, że nie jest to błąd?
Vaxon Gernstein
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Raglak »

Vaxon pisze:
Raglak pisze:Vaxon: nie da sie dojsc np. do Drachenfels, do pajakow, do kamiennych trolli (tych z opalem) inaczej niz przez gory. Nie wspominam juz chocby o Karak Kadrin. Albo nie znasz domeny w ktorej wizujesz, albo celowo podajesz nieprawdziwe informacje.
Widocznie nie znasz domeny, w której grasz, bo to co piszesz jest kompletną głupotą.
Edycja:
Jeśli zaś twierdzisz, że było zgłaszane kilkukrotnie (trzykrotnie o ile sięgam pamięcia) i nie zostało nic zmienione to może pora przyjąć do zrozumienia, że nie jest to błąd?
A np. niektore literowki w emotach/opisach ciosow broni byly zglaszane juz naprawde sporo razy (niekoniecznie przeze mnie) i tez nie zostaly poprawione, tez mam przyjac ze to nie jest blad tylko dlatego ze nie zostaly poprawione?
Vaxon
Posty: 44
Rejestracja: 13 lut 2009 12:11

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Vaxon »

I ze wszystkich miejsc, które wymieniłeś wziąłeś pod uwagę tylko Drachenfels - gratuluję.

Literówki nie są błędami zmieniającymi mechanizm działania przedmiotu/miejsca itp. Według Ciebie literówka ma taką samą wagę jak nieklonowanie się przedmiotu koniecznego do wykonania pewnych akcji? Jeśli tak to gratuluję ponownie.
Vaxon Gernstein
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gniot »

"zglos blad w Raglaku"
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
ODPOWIEDZ