Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Gromowlad
Posty: 27
Rejestracja: 15 lut 2009 21:31
Lokalizacja: Karak Zabrze

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gromowlad »

Większość gildii radzi se z tym co ma.
Może rozwiązaniem jest to by blokowanie skrzyni dotyczyło tylko wyciągania, natomiast wkładać mógłby każdy.
Trueno de Karak Varn fortaleza.

Niechaj broda twej matki długo ogląda piękno tego świata,
a kilof twój zgniata skałę przez długie lata.
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gotmir »

w niektorych gildiach blokowanie skrzyni polega na zablokowaniu dostepu do lokacji ze skrzynia. Fajna rzecz maja np w sgw (chyba ?!) jest gdzies w karczmie przy gildii kosz do ktorego sprzet mozna wkladac, pozniej jak sie ktos zaloguje idzie i przenosi z kosza do skrzyni.
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Awatar użytkownika
Marcinson
Posty: 47
Rejestracja: 13 lut 2009 03:02
Kontakt:

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Marcinson »

Paulie:
ten temat był już wałkowany na poprzednim forum. Protokół, który używa Arkadia nie jest w stanie przekazać informacji o padzie netu do serwera. Takie coś wymagałoby stworzenia nakładek kodowych typu ircowy ping, przez co każdy musiałby grać odpowiednio skonfigurowanym klientem, a to byłoby niezgodne z założeniami, że w Muda można grać zwykłym klientem telnetowym.
Tipi
Posty: 232
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Tipi »

Ja bym sie poswiecil i przesiadl z telneta.
Krot

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Krot »

Vortel:
wklej kilka wczesniejszych linijek bo nie widac czy to sa 3 ciosy w plecy czy 2 ciosy i jeden w plecy.
Naan
Posty: 2
Rejestracja: 16 lut 2009 14:01

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Naan »

Gislan i Kasmir:
moze w byciu obiezyswiatem nie chodzi o to zeby chodzic po traktach, tylko... no poznawac swiat ;)
Awatar użytkownika
Caradhras
Posty: 112
Rejestracja: 27 lut 2009 01:30
Lokalizacja: Craag Ros

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Caradhras »

Poprostu nie jest to klub do obexpienia se poziomow ja tam zawiniatko traktuje jako mapownik wojskowy - klimatyczny dodatek do postaci Dowodcy Roty OHM - kajsi trzeba te mapy nosic ... za pas se ich nie zatkne (zwlaszcza ze tam zwykla mam moltek) na plecy tez nie zaloze :D
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Blob »

Po prostu mozna uwielbiac takie popadanie ze skrajnosci w skrajnosc.
Teraz przy kilku godzinnej grze i wycieczce ishtar/imperium/tilea/ishtar/imperium /ishtar/tilea/ishtar moge conajwyzej zrobic nieznaczne postepy (albo nawet zadne postepy).
To jest bardzo znaczne obciecie obpostepow, a wrecz ich zlikwidowanie.
A przeciez nalezy pamietac ze od jakosci tuby zalezy ilosc emotow tego klubu.
Krot

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Krot »

przesadzacie z tymi obpostepami... ja dla przykladu wiekszosc tuby mam obwyexpione w impie i teraz jak biegam po ishtar to szybciej zyskuje obpostepy
Awatar użytkownika
Heradil
Posty: 11
Rejestracja: 12 lut 2009 21:14

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Heradil »

Blob pisze:Po prostu mozna uwielbiac takie popadanie ze skrajnosci w skrajnosc.
Teraz przy kilku godzinnej grze i wycieczce ishtar/imperium/tilea/ishtar/imperium /ishtar/tilea/ishtar moge conajwyzej zrobic nieznaczne postepy (albo nawet zadne postepy).
To jest bardzo znaczne obciecie obpostepow, a wrecz ich zlikwidowanie.
A przeciez nalezy pamietac ze od jakosci tuby zalezy ilosc emotow tego klubu.
Ale trzeba zauważyć, że obpostepy nie będą rosły na jakimś tam określonym terenie w takim tempie, jak wtedy, gdy odwiedziliśmy ten obszar pierwszy raz od posiadania zawiniatka. Chodzi przecież o to, żeby odwiedzać nowe miejsca.
لدي كل شيء في الحمار
ODPOWIEDZ