Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Raglak »

To moze skrocmy trakty o 30% calkowitej ilosci lokacji, zrobmy portale, zlikwidujmy zmeczenie.
Awatar użytkownika
Ovidus
Posty: 104
Rejestracja: 16 mar 2009 12:17

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ovidus »

Ehh dobra niewazne. Nie mam zamiaru sie wdawac w dyskusje. Piszac to mialem na mysli obecny stan zeby go jeszcze bardziej skrocic -to byloby dla mnie bez sensu. Poprostu niektorzy maja "ciekawe" zachcianki. Rozumiem "plec piekna", ale im sie wybacza bo to "plec piekna" :) Wiec sie nie wypowiadam na ten temat. Chcialem tylko zwrocic uwage ze niektorzy sie dopytuja o nowe rzeczy, a inni chyba maja za dobrze skoro chca czyjes pomysly usunac. Paranoja i tyle. Pozdrawiam.

PS. Niektorzy to chyba musza urlop brac zeby do Bodrog dojsc.
"Nie ma nic pewniejszego w świecie od błyszczącego złota i zdrady elfów."
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Zurwen »

Ovidus: naprawdę uważasz, że wymuszone stanie na lokacji przez 10-15 minut do dobra zabawa? Coś bez czego ten mud straciłby cały klimat?
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Grrid
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 20:05

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Grrid »

Zurwen oczywiscie ze mud nie straci calego swojego klimatu, ale straca go te gory. Nie chcesz czekac 10-15minut bo nie ma fajnej zabawy to nie chodz po tych gorach. Mysle ze dyskusje mozna zakonczyc juz. Sa ludzie za, sa ludzie przeciw, nic nie wymyslimy ani nie zmienimy. A wrazenie mam ze mg nie przychyla sie do zmian w tej dziedzinie.

Pozdro
Awatar użytkownika
Caradhras
Posty: 112
Rejestracja: 27 lut 2009 01:30
Lokalizacja: Craag Ros

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Caradhras »

Kalun pisze:Raglaku... skoro Ogrza Kompania zamieszkujaca Gory Szare i majaca z nimi do czynienia znacznie czesciej niz Ty nie smeci i nie placze na forum to moze jednak nie jest z owym terenem tak zle?
To ze sie cos nie podoba Tobie to nie jest zaden wyznacznik. Mi sie przykladowo nie podoba ze to co w ishtar nazywa sie dumnie gorami (masyw mahakamu i takie tam wyzyny) mogloby byc terenem treningowym dla zoltodziobow. Ale czy blagam kogos o zmiane owego blogiego stanu?
Jak sie nie podobaja Gory Imperialne to przez nie nie laz...
No chcialbym zobaczyc na czym ty chcesz w gorach (nie mowie o barbegach pod Carbonem) szkolic zoltkow bo napewno nie na Vranach Bobolakach czy Redcapach pozatym chcialbym zobaczyc was Imperialnych Hardcore owcow biegajacych po srodgorzu reglach itd Mahak to nie tylko trakt miedzy Carbon Mons Arx a Craag Ros i zgubic sie tam mozna duzo szybciej niz wam sie wydaje, ale komu ja to mowie ci co tam mieszkaja wiedza najlepiej.

Edit: Drobna poprawka
Awatar użytkownika
Akko
Posty: 38
Rejestracja: 17 kwie 2009 15:43

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Akko »

Caradhras pisze:No chcialbym zobaczyc na czym ty chcesz w gorach (nie mowie o barbegach pod Carbonem) szkolic zoltkow bo napewno nie na Vranach Bobolakach czy Redcapach pozatym chcialbym zobaczyc was Imperialnych Hardcore owcow biegajacych po srodgorzu reglach itd Mahak to nie tylko trakt miedzy Carbon Mons Arx a Craag Ros i zgubic sie tam mozna duzo szybciej niz wam sie wydaje, ale komu ja to mowie ci co tam mieszkaja wiedza najlepiej.

Edit: Drobna poprawka
Owszem teren jest rozległy, ale można spokojnie ścieżkami latać. Nigdzie nie spadniesz, nie zgubisz się (w sensie klepiesz kierunek idziesz na inny). Zrobisz sobie mapę to możesz biegać szybko.

ps. To że nie zgadzam się z Caradhrasem odnośnie "trudnych" gór nie znaczy że zgadzam się z pomysłem usuwania mgły itp.
Please allow me to introduce myself
Im a man of wealth and taste
Ive been around for a long, long year
Stole many a mans soul and faith
Awatar użytkownika
Caradhras
Posty: 112
Rejestracja: 27 lut 2009 01:30
Lokalizacja: Craag Ros

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Caradhras »

@Akko:

Powodzenia w mapowaniu, a do szybkiego biegania przez Mahak trzeba miec naprawde dosc wysoko wspinaczke. Owszem nie ma przepasci czy automatycznego mylenia kierunku ale lokacje inne niz trakty zakodowane sa tak ze jesli omsknie ci sie palec przy wyboerze kierunku niekoniecznie droge wstecz masz po przeciwnej stronie rozy wiatrow. Poza rozlegloscia terenu w poziomie wez tez pod uwage rozleglosc w pionie (znaczy sie ilosc poziomow) i bedziesz mial pelny obraz Masywu.

@Ennyen:

Moze sie zdziwisz a moze nie ale doskonale pamietam czasy gdy w Gory Kranca Swiata byly w 100% bezpieczne a do Athel Loren dalo sie dojsc tzw. stala sciezka - ktora na pamiec znaly wszystkie ogry :D

Edit: Mala koretka wypowiedzi
Awatar użytkownika
Akko
Posty: 38
Rejestracja: 17 kwie 2009 15:43

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Akko »

Caradhras pisze:Powodzenia w mapowaniu, a do szybkiego biegania przez Mahak trzeba miec naprawde dosc wysoko wspinaczke. Owszem nie ma przepasci czy automatycznego mylenia kierunku ale lokacje inne niz trakty zakodowane sa tak ze jesli omsknie ci sie palec przy wyboerze kierunku niekoniecznie droge wstecz masz po przeciwnej stronie rozy wiatrow. Poza rozlegloscia terenu w poziomie wez tez pod uwage rozleglosc w pionie (znaczy sie ilosc poziomow) i bedziesz mial pelny obraz Masywu.
Tak się składa że zmapowałem, przyjemne to nie było. ;)
Please allow me to introduce myself
Im a man of wealth and taste
Ive been around for a long, long year
Stole many a mans soul and faith
Yalom
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2009 21:27

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Yalom »

Ghazar:

Całkiem dobry pomysł, ale jeśli już to 15 woreczków (czyli pas +10) to raczej minimum dla jako takiego zielarza. I nie tylko takie coś dla zielarzy, ale dla wszystkich zawodów z tym umem (zielarz, myśliwy, odkrywca i więcej nie znam).
Awatar użytkownika
Caradhras
Posty: 112
Rejestracja: 27 lut 2009 01:30
Lokalizacja: Craag Ros

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Caradhras »

Akko pisze: Tak się składa że zmapowałem, przyjemne to nie było. ;)
No jesli ci sie udalo zlapac kazdego loka to jestem pod wrazeniem zwlaszcza ze wiem jak wyglada zmapowany Mahak :D

@ Zielarze:

Co to za brednie odnosnie zielarzy na wiesciach wisi post jedynie o obcieciu ilosci woreczkow przy zakaczaniu ... Heh a juz mialem zalozyc sobie seconda elfa (kazdy chce byc madry i wygladac jak Legolas o tym podniesieniu sily juz nie wspominam) zielarza :twisted:
ODPOWIEDZ