Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Huggo
Posty: 206
Rejestracja: 19 kwie 2009 11:25

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Huggo »

Re Gniot,

Domyslam sie ze nozownik napewno mogl by byc nieodpowiedni, jak chce sie byc "spasem" w 1vs1/PvP to sie bierze jak wiadomo fanatyka, korsarza, czy partyzanta. Mozliwe ze mam slabe pojecie o przepakowaniu ze wzgledu na to ze mam taki, a nie inny zawod , chociaz moglem wziasc fanatyka z toporem/mieczem/maczuga, i moze wtedy bym twierdzil ze niziolek jest wypasienie zbugowany. Pozdrawiam.
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

Gniot pisze:Zreke podcieli jeszcze powinni klatwe rzucic...na halflingi ze zgromadzenia... "wiecznego zatwardzenia" za donoszenie mutantom... :lol: .
Od ZH to Ty sie odinteresuj. :)
Awatar użytkownika
Baszen
Posty: 24
Rejestracja: 10 maja 2009 11:38

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Baszen »

Gniot pisze:Zreke podcieli jeszcze powinni klatwe rzucic...na halflingi ze zgromadzenia... "wiecznego zatwardzenia" za donoszenie mutantom... :lol: .

p.s.
Huggo a taki miecznik to wedlug ciebie zawod zly dla krasnoluda/ogra ?:)

Przeciez mc nie ma.
Szukam zdjecia Ayenne. Nie zapomnimy
Awatar użytkownika
Akko
Posty: 38
Rejestracja: 17 kwie 2009 15:43

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Akko »

Ja gram gnomem i bawię się sztyletami, ale ze mnie głupek!
Please allow me to introduce myself
Im a man of wealth and taste
Ive been around for a long, long year
Stole many a mans soul and faith
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Godar »

Haern:
A to nie slyszalem, musialem miec wtedy "mala" przerwe od arki ;)

Huggo pisze:Domyslam sie ze nozownik napewno mogl by byc nieodpowiedni, jak chce sie byc "spasem" w 1vs1/PvP to sie bierze jak wiadomo fanatyka, korsarza, czy partyzanta.
Eeeeee? Zartowales czy sie "przejezyczyles"? A moze to jednak ja sie nie znam...
Ale wydaje mi sie ze bez speca to partyzant by wiele nie zdzialal, juz lepszy nozownik ;]
W koncu jak sama nazwa zawodu wskazuje, nie jest on nastawiony na otwarta walke 1 na 1.
Huggo
Posty: 206
Rejestracja: 19 kwie 2009 11:25

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Huggo »

Re Godar,

Dobrze to ujeles ze "wydaje ci sie", 1vs1 / PvP - 1vs1 lub PvP, atak z ukrycia i tropienie daje lepszy efekt od samego ataku z ukrycia, zreszta niejedna osoba pokazala juz co da sie z tymi umami osiagnac solo, a i w druzynie ma swoja przewage, 1na1 partyzant jak sie ostatnio okazalo wcale nie wypada tak slabo w walce z nozownikiem tej samej rasy, kwestia przewagi uzbrojenia, gdzie nozownik tez moze zalozyc ciezki pancerz jednak tracac swojego speca, oraz pozostajac ze sztyletami.

Ps. Z tego co wiem to doskok jak juz sie jest za plecami jest wspolmierny ze specem fanatyka.
Viljar
Posty: 23
Rejestracja: 20 maja 2009 14:42

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Viljar »

@Zurwen:
LOL, a może po prostu rozdać magiki potrzebującym? :P

Zwiększyć "random"? Zwiększyć losowość? To chyba miał kolega na myśli zwiększenie szansy. :P Jak zwiększysz random to szansa spadnie.

@Pulp:
Ktoś tu popłynął na zdobywaniu i wylewa żale? Rozumiem, że to uzasadnienie jest takie, że magikami rozporządzają jakieś chłystki z pola i na widok mega-super obrony powinni spier... eee... brać nogi za pas? :P
Saggiga
Posty: 80
Rejestracja: 16 mar 2009 09:24

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Saggiga »

Odnośnie tego wytrącania to właśnie tak działała broń pomocnicza. Jeśli ten lewak jest łamaczem mieczy to cieńsza broń powinien złamać nie wytrącić.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gniot »

Na magiki random w zakresie 24-48 godzin ... i to by sprawe zalatwilo.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Zurwen »

Viljar pisze:@Zurwen:
LOL, a może po prostu rozdać magiki potrzebującym? :P

Zwiększyć "random"? Zwiększyć losowość? To chyba miał kolega na myśli zwiększenie szansy. :P Jak zwiększysz random to szansa spadnie.
Widać, że nie zrozumiałeś ani słowa z tego co tam napisałem. Zastanawiam się czy wynika to z zawiłości mojego opisu, czy raczej twojej ograniczoności pojmowania.

Więc wytłumaczę:
Gdy zwiększy się losowość (random) odnawiania się (respawnu) broni magicznych, czyli czas który musi minąć nim npc dzierżący bronie magiczne zrespawnuje się znów z tą bronią magiczną, zaś zmniejszy sam czas odnawiania danego npca (który jest niezależny od czasu potrzebnego do respawnu magików), częstotliwość i sposób wyjmowania tych broni się nie zmieni.
Jak ktoś będzie czatował na magika, to nadal będzie wyciągał ich więcej, różnica polegać będzie na tym, że nie trzeba będzie bóg wie ile czasu czekac na respawn moba po jego zabiciu z nie-magikiem, aby zobaczyć czy nie pojawi się z magikiem.
Pojawi się więc sens dalszych wypraw po magiki, większymi grupami. Czyli przykładowo z Imperium do Ishtar. (A raczej - sens ten się istotnie zwiększy). Dodatkowo przestanie być aż tak istotne czy dana gildia ma siedzibe pod magikiem, a bardziej, jak często tego npca z magikiem zabija.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
ODPOWIEDZ