Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Tipi
Posty: 232
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Tipi »

:?:
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gotmir »

Cannard pisze:Zręczność nie jest problemem, problemem jest mizerna możliwość ustawiania cech przez gracza, pisałem o tym już sporszy czas temu.

Jak ktoś wybiera rasę ze względu na parę cyferek to pozostaje tylko współczuć.
Medytacja jest poraniona strasznie, Gralem przez prawie 2 levele na innym ustawieniu niz wwwnnn i jedyne co zyskalem to wyzsze mentale. A tu chyba nie o to chodzi. BO jak bym chcial miec wyzsze menty gral bym nnnwww a nie kombinowal z wzmocnieniem zreki kosztem sily czy cos takiego.
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Awatar użytkownika
Ilengrim
Posty: 27
Rejestracja: 05 mar 2009 18:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ilengrim »

Bez lez!
Obrazek
Huggo
Posty: 206
Rejestracja: 19 kwie 2009 11:25

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Huggo »

Ja bym radzil zebrac ponownie informacje i powtorzyc testy, ewentualny blad, jest w unikach, ktore gdzieniegdzie sa jakby wogole omijane, a z drugiej strony rodzaj noszonego / nie noszonego uzbrojenia zbyt malo na nie wplywa, z tad sa smieszne kwiatki. A moze najlepiej zablokowac halflinga mozliwosc expienia powyzej doswa, bo sa male. Wogole co za lament, roznica to jest sila speca legionisty a fanatyka, zdaje sie ze poprostu niektorzy maja nad wyraz wyrosnieta opinje o swoich postaciach. Mnie rozjezdza na arenie partyzant 1 na 1, tez mam plakac ze maja go obciac bo w nozowniku niema tropienia ?
Blatant
Posty: 9
Rejestracja: 21 kwie 2009 21:22

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Blatant »

Buluar pisze: (...)
Bardzo mozliwe, ze jest w tym jakas racja. Najpierw byl etap, gdy wszyscy wybierali gnomy, teraz halflingi. Jesli jest to oparte na jakiejs nierownowadze w kodzie, to na pewno sie zmieni.

Rafgart
Tak jak widac pewna "nierownowaga" w kodzie byla i zostala "recznie" poprawiona. Pytanie ktore inne rasy byly i sa nadal zle dobrane z racji bonusow rasowych i medytacji, dodatkowo teraz po korekcji na krasnoludzie i ogrze pozostaje, ale juz go nie zadam bo mi znow notka "zniknie".

Pozdrawiam
Krot

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Krot »

krasnolud - koncowka wiele, roznica 1 podcechy na zrecznosci.
Nie przesadzaj juz z tymi reakcjami bo choc zrostalo troche zmienione (IMHO na plus) to zmiany nie sa az tak gigantyczne w skutkach
Blatant
Posty: 9
Rejestracja: 21 kwie 2009 21:22

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Blatant »

Krot pisze:krasnolud - koncowka wiele, roznica 1 podcechy na zrecznosci.
Nie przesadzaj juz z tymi reakcjami bo choc zrostalo troche zmienione (IMHO na plus) to zmiany nie sa az tak gigantyczne w skutkach
To porownaj z szyszkiem ktory nadrabial zrecznoscia to ze mu w mentale idzie chociaz moze nie chciec i zobaczysz :)
Yalom
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2009 21:27

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Yalom »

Buluar: a weź jeszcze szepnij, że odkrywca powinien mieć ukrywanie i skradanie, bo widzę, że władzę dzierżysz twardą ręką na tym mudzie :D

A tak btw: mi jako grającemu na mentalach zmiana niby pasuje, bo mam teraz wyższe mentale a niższą zręczność, ale reszta gnomów chyba nie będzie się cieszyć :(
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

Gnomow, halflingow i elfow. Ale coz, widocznie te rasy sa stworzone do bycia obiezyswiatami :)
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

Barrin: W Twoim poscie wyczuwam chec wzniesienia toastu :twisted:

Zly.
ODPOWIEDZ