Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Cannard
Posty: 108
Rejestracja: 23 lut 2009 06:14

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Cannard »

O ile pamiętam działo się tak jeśli zakończyłeś z większą ilością monet niż postać na danym poziomie mogła unieść zakańczając (jest to mniejszy ciężar niż możesz unieść zalogowany). System przechwytuje monety, które postać odłożyłaby i oddaje po zalogowaniu.

Tak przynajmniej kiedyś ktoś tam mi to w ten sposób wytłumaczył.
Inni zawsze mu doradzali, żeby zrobił coś ze swoim życiem. Zgadzał się z tym: chciałby z niego zrobić łózko.
--------------------
Nieważne, jak żyłeś i umarłeś, ale jak opowiadają to bardowie.
Gerath
Posty: 3
Rejestracja: 13 lut 2009 00:51

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gerath »

Ten komunikat z monetami pojawia sie gdy zerwiesz linka, nie polaczysz sie przed wylogowaniem przez system a postac miala przy sobie jakies przedmioty ktore juz nie przetrwaja i normalnie zostalyby odlozone przy zakonczeniu.

Niestety zadna zacheta :)
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Haern »

Zurewn a to nie jest tak, ze tarczownictwo jest liczone przed parowaniem -> jesli zbierzesz na tarcze to juz nie wyparujesz bronia, stad w statystykach mniej sparowanych bronia ciosow...
To tylko moja hipoteza.
Awatar użytkownika
Clemens
Posty: 19
Rejestracja: 01 kwie 2009 09:35

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Clemens »

Haern odnośnie Twojego pytania dotyczącego konta wpisz na arce ?konto

pozdr.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Zurwen »

Haern:
?email i ?konto

Co do parowania: po prostu mam wrażenie, że gdy mam założone puklerze to prawie zupełnie nic nie paruje, a nie jest możliwe, że tarczownictwo na poziomie gp zbiera tyle samo ciosów na puklerze co parowanie na odpowiednio wyższym poziomie. Wolę się zapytać, licząc, że nie jest to informacja zastrzeżona.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Awatar użytkownika
Ovidus
Posty: 104
Rejestracja: 16 mar 2009 12:17

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ovidus »

Dziekuje za odpowiedz :)

Co do parowania, to zauwaz ze im mniej dzwigasz tym czesciej bedziesz parowal. Puklerze i tym podobne zbroje w jakiejs czesci tam ograniczaja "twoje ruchy" to tyle z mojego wlasnego doswiadczenia.

Pozdrawiam
"Nie ma nic pewniejszego w świecie od błyszczącego złota i zdrady elfów."
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Paulie »

@Mirkat

Robilem to zadanie secondem 3-4 dni temu. Bezproblemowo, wszystko tak samo jak firstem spory czas temu. Wydaje mi sie zatem, ze zaden blad nie wystepuje.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Awatar użytkownika
Akko
Posty: 38
Rejestracja: 17 kwie 2009 15:43

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Akko »

Ja też robiłem kilka dni temu. Czasami niektóre "domki" są puste i trzeba poszukać innych z robaczkami... ;)
Please allow me to introduce myself
Im a man of wealth and taste
Ive been around for a long, long year
Stole many a mans soul and faith
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

Saggiga:
udzielanie tego typu informacji na forum jest wbrew zasadom :D

Mirkat:
zamiast bezmyślnie jechać z listy wystarczy czasem ruszyć głowa
potwierdzam, że quest działa poprawnie
Mirkat
Posty: 16
Rejestracja: 30 mar 2009 19:32
Lokalizacja: Bournemouth

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Mirkat »

Re up
Dzieki wszystkim za informacje, przynajmniej wiem, ze dziala, bo od Rafcia :ugeek: jak zawsze nic sie nie dowiedzialem, poza szczypta zlosliwosci. Wyglada na to, ze mrowisko (cztery mrowiska) byly puste. Fakt, nie obejrzalem, moj blad, spieszylem sie zeby strzala nie zarobic. Robilem to zadanie chyba 6 lat temu, wtedy od reki poszlo.

Re niektorzy
Potraficie odpowiedziec czasem bez lania jadu i zlosliwosci ? Tak poprostu ? Czy ego Wam nie pozwala ?
ODPOWIEDZ