Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Cannard
Posty: 108
Rejestracja: 23 lut 2009 06:14

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Cannard »

Caradhras pisze:Tenser spece sa przereklamowane ale prawda jest ze nie ma jak druzyna Legionista pratyzant pierwszy zaslania drugi wali z doskoku ;D
I każda zawodówka z palcem w d. może sobie taki team stworzyć. Więc w czym problem?

Każdy zawód ma wady i zalety. Jeśli ktoś uważa, że ma zawód do d. to jest sobie winien bo taki wybrał.

Rozumiem, że łatwiej iść w cechach na wwwnnn i twierdzić, że wszystko co nie zależy od siłki jest przepakowane. Z tym, że ja bym nie oczekiwał od wizów naiwności, że to kupią.

Zrozumcie wreszcie, te dwie głupie cechy po wytrzymce też do czegoś służą. I są umiejętności, które na tych dwóch dziwnych cechach mają prawo się opierać.

Ja chciałbym zobaczyć notke: no dobra; obetnijcie mi speca o połowę ale znieście "niewidzialność".
No widzę las rąk chętnych.

I wtedy wszyscy będziemy mieć po równo, czyli g...o.
Inni zawsze mu doradzali, żeby zrobił coś ze swoim życiem. Zgadzał się z tym: chciałby z niego zrobić łózko.
--------------------
Nieważne, jak żyłeś i umarłeś, ale jak opowiadają to bardowie.
Awatar użytkownika
Tuargan
Posty: 41
Rejestracja: 14 lut 2009 19:12

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Tuargan »

Turan pisze:Partyzant, tak samo jak straznik nie jest silnym zawodem w walce 1vs1.
akurat straznik jest jednym z lepszych i mocniejszych zawodow do 1vs1.
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

już słyszałem ten tekst o 4 innych zawodach masowych :P
Awatar użytkownika
Huggus
Posty: 238
Rejestracja: 12 lut 2009 21:13
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Huggus »

Cannard pisze:
Caradhras pisze: Ja chciałbym zobaczyć notke: no dobra; obetnijcie mi speca o połowę ale znieście "niewidzialność".
No widzę las rąk chętnych.
ja tam bardzo chetnie oddam nawet caly mnoznik speca za widzenie ukrytych.


@Ernard gdzies tam wyzej o poczcie: spytaj sie kolegi Ulava ;)
We shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds,
We shall fight on the fields and in the streets, we shall fight in the hills.
We shall never surrender!


Większość ludzi wolała by umrzeć, niż myśleć. I tak zresztą robią.
Kharl
Posty: 9
Rejestracja: 22 mar 2009 21:07

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Kharl »

re: Gragzurg
Tretogor jest zamkniete na glucho i nie da sie wejsc.... Jakas epidemia czy cos ;)
Awatar użytkownika
Kasmir
Posty: 23
Rejestracja: 18 lut 2009 16:05
Lokalizacja: Szczecin

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Kasmir »

Etam, zaraz epidemia. Vizimir się komanda boi to i miasto całe zabarykadował, ot co!
"Jam jest częścią tej pradawnej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro"
Binken
Posty: 33
Rejestracja: 14 lut 2009 12:19

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Binken »

Wyglada na to, ze Dramliego juz nie ma, dla upewnienia sie ponow 'ostatnio dramli' pare razy, powinno wyswietlic ci rozne godziny jego falszywej obecnosci.
Awatar użytkownika
Kasmir
Posty: 23
Rejestracja: 18 lut 2009 16:05
Lokalizacja: Szczecin

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Kasmir »

Faktycznie, dzięki :)
"Jam jest częścią tej pradawnej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro"
Awatar użytkownika
Nathaniel
Posty: 126
Rejestracja: 13 lut 2009 07:10
Lokalizacja: Kraków

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Nathaniel »

Re Rafgart na pytanie Orlinga:

To taki niewinny zarcik, aye? ;)
... just like you imagined ...
Awatar użytkownika
Caradhras
Posty: 112
Rejestracja: 27 lut 2009 01:30
Lokalizacja: Craag Ros

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Caradhras »

Cannard tobie chyba czytanie ze zrozumieniem szwankuje ... Czy ja gdzies powiedzialem ze nie kazda zawodowka tak moze kazde stowarzyszenie tak moze i wiele tak ma, a prawda jest i tu nie zaprzeczysz ze Legionista jest najlepszym tankerem dlatego pasuje idealnie jako oslona dla Partyznta umozliwiajac mu calkowite wykozystanie mocnego speca z doskoku. Oczywiscie - wyprzedze tu twoj koment zestawien podobnych mozna zrobic wiecej np. Korek i Miecznik ale ja nawiazywalem do wypowiedzi o zawodzie partyzanta i jego specach a legioniste jako tanka podalem glownie dlatego ze sam nim gram ... :D
ODPOWIEDZ