Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Ernard
Posty: 37
Rejestracja: 16 mar 2009 00:28

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ernard »

Turan wie o czym mowi, bo gral postacia z ukrywaniem. :mrgreen:

Kiedy ostatnio wiora ukryla ci sie na poczcie i nie znalazles po przeszukaniu?
Bo moja postac nie umie sie schowac w miescie tak zeby nie bylo jej widac, ale widocznie wiesz lepiej. A miazga przy doskoku wymięka.

Pozdrawiam.
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

Ukrycie sie wiorki w miescie tak aby jej nie bylo mozna znalesc ze spostem staznika jest niemalze niemozliwe. Z prostych przyczyn, maja naprawde duzego minusa do takiego manewru. Chyba Ty nie wiesz o czym piszesz ;/
Turan
Posty: 31
Rejestracja: 12 lut 2009 22:51

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Turan »

Nastepny co czytac nie umie. Nigdy nie gralem postacia z ukrywaniem. Idz sie Ernard uczyc do matury, a nie na Arce siedzisz.
Awatar użytkownika
Ernard
Posty: 37
Rejestracja: 16 mar 2009 00:28

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ernard »

To jak nie grales to po co sie wypowiadasz na temat o ktorym nie masz pojecia. Z ukrywaniem jest tak, ze nie zmienisz go w taki sposob, zeby nie zabic dwóch zawodow. Tyle.

A w ogole to obetnijcie wytracanie straznika, bo wksa sie w ogole zabic nie da piescmi. :(
Turan
Posty: 31
Rejestracja: 12 lut 2009 22:51

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Turan »

Ale gdzie Wy odnajdujecie w moich wypowiedziach, ze chce obciecia zawodu partyzanta?

Ja zaproponowalem tylko pomysl bonusowania spostrzegawczosci druzyny. Odczepcie sie zwierzeta! <macha pochodnia>
Trog
Posty: 9
Rejestracja: 19 lut 2009 13:19

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Trog »

Dlaczego w Isztar sie lepiej chowaja z zawodem partyzanta?
Wg mnie myslicie tylko o zawodzie a i bonus z stowarzyszenia jest wazny
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Coronius »

Turan pisze:Chodzi tylko o to by urealnic system odnajdywania takich delikwentow. Rozumiem, ze w lesie SC moze ukryc sie super (maskujace barwy, gdzies po liscmi lub na drzewie) i nawet 7 wojow szukajacych tu i owdzie moze cos pominac. Ale w malym pomieszczeniu to juz zenada.
To ja poprosze o "urealnienie" i cios z ukrycia trafiony niech zabija.
To jest gra i ma byc grywalna.
Morglum pisze:Coronius widac, ze to TY nie wiesz o czym mowisz. Na Mekanie to ja sie chowam na um gp tak, ze mnie za chuchu nie znajdziesz wiec nie wypisuj tu glupot.
Nieche mi sie reszty czytac. Ukrywanie jest takie, ze do uma dostaje sie bonus badz nie z lokacji, do sposta bonusa sie nie dostaje wiec logiczne, ze na takiej samej wysokosci umow ukrywanie vs spost, spost zadko kiedy zobaczy ukrytego. A bzdury takie, ze 10 gosci nie widzi ukrytego typa na poczcie czy trakcie. Nie ma co sie ludzic, ze ktos to kiedys naprawi. :)

M.
Napisałem wyraźnie, ze BYŁO uciete. Moze ktos to potem jednak zbalansował do standardu lasu, wiec nie wypisuj glupot.
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Raglak »

Skoro zawody partyzanta i nozownika sa takie fajne, to zmiencie zawody wszyscy na partyzantow i nozownikow, teraz przy etatach to przeciez nie problem. A nie kolejne placze. I darujcie sobie teksty, ze to nie placze i ze nie probujecie wywierac nimi nacisku na wizow, bo takie zachowanie jest naprawde niepowazne.
Tenser
Posty: 22
Rejestracja: 13 lut 2009 15:32

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Tenser »

No ciekawe ile by pograli partyzantem. Bez speca to juz nie ta arka co? :)
Awatar użytkownika
Caradhras
Posty: 112
Rejestracja: 27 lut 2009 01:30
Lokalizacja: Craag Ros

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Caradhras »

Tenser spece sa przereklamowane ale prawda jest ze nie ma jak druzyna Legionista pratyzant pierwszy zaslania drugi wali z doskoku ;D
ODPOWIEDZ