Odniesienie do wieści 100.

Forum wieści z Arkadii.
Arglid
Posty: 5
Rejestracja: 06 sty 2023 20:11

Re: Odniesienie do wieści 100.

Post autor: Arglid »

Ale co tu dalej mowic. Albo pisac.
Skoro dane postacie polecialy byl ku temu powod. Niech sie np SC cieszy ze np nie odpieto im obozow/lasow/patroli ze nie wzmocniono gwardii itp. Jak kara dosiegnela MC byla bardziej sroga. Podobie KG swego czasu. Dla mnie jesli ktos bije uciekajacego bez powodu, dania szansy na wyjasnienie, widzac - co jest w logu ze jest bez zbroi i nie chce walczyc... Sorry, ale to jest chore. To zabijanie gry innym. Kiedys jedna ze skasowanych postaci powiedziala mi ze liczy sie frag... Skoro liczy sie frag, idz pod Zamek Zakonu wyzwij zakonnika na walke, albo na ziemie czaski wyzwij mc i sobie walcz... Komunikacja pozaarkowa? Zawsze byla, jest i bedzie, oczernianie sie plucie rowniez. Niech sie ciesza ze Stowarzyszenie nie beknelo za to co sie stalo.
I jeszcze reasumujac - w tych postach tutaj rowniez zostaly naciagniete zasady = chocby kolega wyzej ktory stwierdzil ze ktos gania sekondem. Po co to wywlekac?
Reasumujac. Jedni graja dla wojen i fragow, inni dla rpga, jeszcze inni bo lubia.
Mnie kiedys jako totalnego zoltodziona spotkany Ovvi czegos nauczyl: RPGiem zalatwisz wszystko. Wystarczy chciec. Mozna nawet gonic, walczyc, tluc do ledwo zywego ale zrobic to RPgowo... anizeli poprostu... zarznac jak barana na oltarzu.
Tulacz
Posty: 16
Rejestracja: 03 mar 2009 08:50

Re: Odniesienie do wieści 100.

Post autor: Tulacz »

Chciałbym z miejsca pozdrowić wszystkich erpegujących przez killing. A głównie tych co killują elfy :D
Osobiście uważam, że wszystkie kasacje są brzydkie i nie powinny mieć miejsca.
Lepiej się napić.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Denea
Posty: 246
Rejestracja: 16 mar 2010 01:30
Lokalizacja: Legionowo

Re: Odniesienie do wieści 100.

Post autor: Denea »

Przykre wieści. :(
Twoje zdrowie Ulavie!
Ble... Ble? Ble!
Aesanel
Posty: 25
Rejestracja: 24 lut 2010 10:13

Re: Odniesienie do wieści 100.

Post autor: Aesanel »

Nie wiem/nie wiemy i zapewne nigdy nie dowiemy się gdzie tkwi prawda - pewnie jak zwykle pośrodku.
ja dodam od siebie: niestety pewien czarodziej nigdy nie był zainteresowany zasadą domniemania niewinności.

Nie zapomnę jak był błąd stałem na 6 mobach tłukłem pół godziny i nie mogłem dobić tego co biłem z ledwo żywego.
Przyzwałem mówię że błąd (jak dla mnie to zasadne).
Zobaczył że rzeczywiście, i pyta czemu w takim razie nie wychodzę z lokacji, to mu odpowiedziałem
że boję się dostać w plecy od takiej ilości (może nie zrozumiał że przy takim błędzie nie wiedziałem
co będzie przy wychodzeniu?, jeszcze wtedy cios w plecy był).
Pociągnął mnie piorunem na końcówkę ledwo, nie dobił, zrobiły to za niego moby
(prawie śmieszne, zostać ubitym przez coś co się tłucze setkami).
Na listy o co chodziło - chyba na trzeci czy czwarty dopiero odpowiedź ze kara za przyzwanie.
Nie był zainteresowany czystą kartoteką, nie był zainteresowany niczym.

Od tej pory nawet błędy się boję zgłaszać żeby go jakaś fantazja ponownie nie naszła.
Niech siedzi po swojej stronie piaskownicy ja siedzę po swojej, a że są błędy, problemy itp.
A niech będą.
A że od tej pory postać jest bo jest a niegrana, gram inną... Coż, życie.
Awatar użytkownika
Constantin
Posty: 25
Rejestracja: 11 sie 2017 01:28

Re: Odniesienie do wieści 100.

Post autor: Constantin »

Ja kiedyś dostałem bana na 2 tygodnie za odgrywanie jednej z lepszych postaci na arce :cry:
Abr
Posty: 40
Rejestracja: 04 cze 2009 15:41
Lokalizacja: Gdynia/Elbląg

Re: Odniesienie do wieści 100.

Post autor: Abr »

Chyba każdy wie że ulav od zawsze oszukiwał i gral na bocie kilkoma postaciami na raz w tym niby swojego brata, którego nikt nie zna.

Nie pozdrawiam

Nie kończcie tego wątku proszę, za kilka dni znów tu wejdę siedząc na kiblu dla odświeżenia sobie co ta gra robi z deklem 💓♥️❤️‍🔥❤️‍🔥 jesteście wporzadku
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Odniesienie do wieści 100.

Post autor: Adventicus »

Jest po kiego czorta odgrzewać tego kotleta? Carmayen prawdopodobnie już ma kolejnego elfa w SC, Ulav może też wrócił. Świat się kręci, nie ma po kiego czorta się spinać.
ODPOWIEDZ