Strona 1 z 1

Zabójstwo bez powodu

: 16 sty 2022 20:46
autor: Lansel
Witajcie. Dawno mnie nie było na traktach, ale dopadła mnie grupa szczurów i zabiła bez żadnego powodu. I pytanie: czy dalej w Arkadii jest to niedozwolone czy jednak hanza może tak działać ?
Jeśli to łamanie zasad jak mogę to zgłosić?
Lansel

Re: Zabójstwo bez powodu

: 16 sty 2022 20:53
autor: Kerian
?zglos

Chociaz marne szanse zeby kogos skasowali...

Re: Zabójstwo bez powodu

: 17 sty 2022 00:42
autor: Prut
Szczury nikogo nie atakują bez powodu...
Zostałeś napadnięty, odgrywałeś bohatera,
Skończyłeś jako bohater w brzuchu ogra.

Re: Zabójstwo bez powodu

: 17 sty 2022 04:38
autor: Adventicus
Zetowi i Hanzie trzeba przyznać, że raczej nie zabijają bez powodu (zgodnie z ich rozumieniem). Dobra rada nie zostawiaj plecaków na ziemi ... miałem przyjemność nauczyc się dlaczego na własnej skórze.

Re: Zabójstwo bez powodu

: 17 sty 2022 17:20
autor: Lansel
Dlaczego mała szansa na kasacje?
Bez powodu bo: chcielimoj worek,nie oddalem i w łeb! Nie mam żadnej przynależności, a moja postać jest mega początkująca dlatego dziwie się ze mnie odpalili.
W worku były 3 szt złota…

Re: Zabójstwo bez powodu

: 17 sty 2022 18:06
autor: Kerian
Nie dramatyzuj, to gra o dostawaniu wpiepszu... Najpierw od mobow, bo cechy za male. A pozniej od innych graczy ktorych raz ty gonisz, a raz oni ciebie gonia.

Re: Zabójstwo bez powodu

: 18 sty 2022 10:25
autor: Hegnar
Lansel: niestety ten świat nie jest co do zasady zbyt cukierkowy i trzeba umieć się (w sensie własną postać) do tego jakoś dostosować. A im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej dla Ciebie, będzie mniej stresu :) W mojej karierze na palcach jednej ręki mogę policzyć sytuacje, w których ktoś zaczął mnie bić bez powodu, ale same napady (abstrahując od inicjowanych przez graczy, to mamy nawet napady blokujących NPCów na trakcie, na co uważaj) to "dzień jak co dzień".

W tym przypadku dostałeś 10x (!) info o tym jak powinieneś się zachować i jakie mogą być konsekwencje, potem jeszcze 3x w trakcie samej walki (w której w praktyce nikt celowo nie zadał żadnego ciosu przez kilkanaście rund, znów wskazując co powinieneś zrobić i dając jeszcze jedną, trwającą całkiem długo, szansę na wybrnięcie!). Wolałeś mówić, że "plujesz na ogry i masz w dupie". Wyłącz na chwilę emocje i postaw się rpgowo w takiej sytuacji po obu stronach... Jak to się miało skończyć?

Re: Zabójstwo bez powodu

: 18 sty 2022 10:28
autor: Rafgart
Łamanie zasad należy zgłaszać na mudzie komendą 'zglos mg'.