Pytania do wizów

Forum wieści z Arkadii.
Dogid
Posty: 135
Rejestracja: 26 lis 2010 17:48

Re: Pytania do wizów

Post autor: Dogid »

Nałóg ma swoje wymagania.
Ładne stosy nie układają się samoistnie.


A na poważnie.
Od czasu ostatniego padu występuje okresowe lagowanie arki. Co jakiś czas ale jest to powtarzalne oraz występuje u różnych graczy.
W tym czasie 'ping' do arki jest mały, wygląda jakby sam proces miał jakaś zadyszkę.
Tutaj przykład. Log z czasem + wyświetlony ping jaki był równolegle puszczony (aby sprawdzić czy to nie kwestia łącza)
Obrazek
Jakieś szanse na wyśledzenie i eliminację. Strasznie denerwujące jest jak nagle FPS spada tak drastycznie :shock:
U mnie zdarza się również utrata pakietu podczas pingowania (np 2 pakiety stracone na 600 wysłanych).
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Pytania do wizów

Post autor: Rafgart »

Ma to zwiazek z dlugim czasem od ostatniej Apokalipsy. Zaradzimy temu niedlugo.
Dogid
Posty: 135
Rejestracja: 26 lis 2010 17:48

Re: Pytania do wizów

Post autor: Dogid »

Czy istnieje możliwość aby trochę 'zmodyfikować' sposób znikania npcy eventowych potencjalnie dających kluczyk?

Obrazek
Wejście, mały lag, atak (bo jest lista npca wrogow), wyjscie w ciagu 1 sekundy... a npce znikają.
Tak samo zachowują się ryboczłeki, bojowka komanda, driada.

Nie ma możliwości, żeby tacy dający potencjalnie szanse na kluczyka 'znikali' w momencie gdy zostaną zaatakowani i choć trochę 'poranieni" - powiedzmy jedne w lekko ranny choć.
Nie chce sugerować ale pewnie jakbym chodził schowany w płaszczu aby się nie pokazywać, to w magiczny sposób by przynajmniej one by nie zaatakowały. A wiadomo kto łazi w płaszczu.. ten co ma coś do ukrycia.
Jak już muszą atakować to niech atakuję ale choć po dłuższym czasie. Nie każdy ma wieczorem, po dniu pracy, refleks kierowcy rajdowego.
Awatar użytkownika
Evandeil
Posty: 175
Rejestracja: 26 maja 2009 21:48

Re: Pytania do wizów

Post autor: Evandeil »

wiesci 100
Dziady 2021 Mistrz Tarael 31 X 2021

A kiedy zmarli wstaja, zywi wypelnia trumny...

Zjawy i upiory kolejny raz szturmuja nasz Swiat, zalewajac
trakty i bezdroza fala budzacych trwoge nieumarlych
. Bojazliwi
niech zatrzasna drzwi i okna, przezorni niech rozpala ogniska
na rozdrozach, a odwazni niech szykuja sie do walki.

Wydarzenie trwac bedzie do 3 listopada. Na smialkow czekaja
nagrody, a dla najwytrwalszego pogromcy - wyjatkowy tytul.

Trzymajcie sie swiatla!

Administracja Arkadii

Ja chyba nie czaje znaczenia niekorych wyrazow. Z tych wiesci jak dla mnie wynika, ze wielu graczom bedzie ciezko przedrzec sie z miasta do miasta.
Jedyna fala jaka mnie zalewa to fala frustracji szukajac tych nieumarlych.
Obrazek
Zablokowany