Pytania do wizów

Forum wieści z Arkadii.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Pytania do wizów

Post autor: Torgen »

Jaki widzisz problem w tym zeby zrownac staty miecza dwurecznego z dwurecznym toporem? Te drugie leza na arce i nikt z nich nie korzysta bo nie ma zawodu pod nie. Serio to taki problem?
Dogid
Posty: 135
Rejestracja: 26 lis 2010 17:48

Re: Pytania do wizów

Post autor: Dogid »

Torgen pisze: 20 cze 2021 10:51 Wracam ponownie ze starym pytaniem. Czy nie moglibyscie Wizowie podpiac pod zawod miecznika toporow dwurecznych? Balansu to w zaden sposob nie zaburzy. Doda kolorytu i bedzie mozna wykorzystac ekwipunek ktory sie wala po ziemi i nikt go nie chce.
Jako miecznik mogę tylko przytaknąć. Zawód pod jedną, średnio spotykaną broń. Półtorareczne miecze ciut poprawiają sytuację, ale bez szału.

Generalnie co do zawodów po reformie broni - zawody z jedną bronią są trochę pokrzywdzone niestety.

Strażnik - Jak dla mnie zawsze zawód się kojarzył też z pałką jako drugą bronią.

Zostaje nożownik jedynie - tutaj pewnie tylko miecze jednoręczne zostają z jakimś ujemnym modyfikatorem za nieporęczność.

Jak dla mnie po reformie w losowością magików na plus wyszły zawody typu fanatyk czy partyzant gdzie można posiadać wytrenowane kilka broni i w zależności do jest używać.
Stomp
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2021 11:36

Re: Pytania do wizów

Post autor: Stomp »

Torgen:
Bo to najglupszy pomysl na rozwoj czegokolwiek?
"Zrownajmy cos na co nie ma pomyslu z czyms innym i podepnijmy pod opisy?"

Jaki problem dac "-" do unikow "+" do parowania, wywalic obszarowke i podpiac topory bez gmerania sztucznego w statach?
Miecznik najmow mial minusy do umow miecza bez zalozonej tarczy, wiec wszystko sie da. Tylko jakby pomyslow brak.
Obcinanie statow broni zeby pasowalo do koncepcji to totalne dno :)
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Pytania do wizów

Post autor: Torgen »

O obcieciu statow napisalem po tym gdy ktos wspomnial ze toporow nie mozna podpiac pod miecznika bo maja za mocne staty. I to mial byc argument 'ze sie nie da'. Ja nie jestem koderem, nie znam sie na tym. Nie rozumiem po prostu dlaczego wszystkie bronie maja wykorzystanie na arce tylko nie topory dwureczne. Wiec po co one sa zakodowane? W czasach kiedy nie bylo oceny broni w sensie ze ta ma fajne staty ta nie mozna bylo sie bawic w kombinacje. Teraz sie nie da bo topor dwureczny nikomu nie pasuje.
Gryzak
Posty: 122
Rejestracja: 08 sie 2009 10:22

Re: Pytania do wizów

Post autor: Gryzak »

Czy możecie się zalogować do Arkadii?
Przepraszam że w tym temacie ale nic lepszego nie znalazłem.
Sprawdzałem i mudletem i przez klienta webowego, nie łączy, na stronie ciekawy komunikat:
Nie udało się nawiązać połączenia, powodem może być zablokowanie łączenia się przez Websocket.

Sprawdziłem nawet archaiczną metode telnetem, bez efektu.
Stronę i forum jak widać otwiera, pingować pinguje.
Zaraz spróbuje jeszcze z innego internetu - mobilnego.
Przyznam się że trochę mnie to dziwi, bo chyba gdyby Arka padła to już by jakieś wpisy były.
Awatar użytkownika
Kerian
Posty: 271
Rejestracja: 10 lip 2019 20:03

Re: Pytania do wizów

Post autor: Kerian »

Na facebooku pisze ze bedzie zamknieta do 18
W oczekiwaniu na TE święta. :)
Gryzak
Posty: 122
Rejestracja: 08 sie 2009 10:22

Re: Pytania do wizów

Post autor: Gryzak »

Dzięki za info, na forum zwykle takie informacje bywały.
A jak ktos jest dinozaurem broniącym się przed założeniem konta na twarzoksiążce to nie widzi :)
Aro
Posty: 21
Rejestracja: 07 lut 2021 10:46

Re: Pytania do wizów

Post autor: Aro »

Gryzak pisze: 06 sie 2021 16:07 Dzięki za info, na forum zwykle takie informacje bywały.
A jak ktos jest dinozaurem broniącym się przed założeniem konta na twarzoksiążce to nie widzi :)
nie trzeba miec konta na facebooku aby przeczytac ta informacje:

Kod: Zaznacz cały

https://www.facebook.com/ArkadiaMUD/posts
Gryzak
Posty: 122
Rejestracja: 08 sie 2009 10:22

Re: Pytania do wizów

Post autor: Gryzak »

Aro pisze: 06 sie 2021 16:44
Gryzak pisze: 06 sie 2021 16:07 Dzięki za info, na forum zwykle takie informacje bywały.
A jak ktos jest dinozaurem broniącym się przed założeniem konta na twarzoksiążce to nie widzi :)
nie trzeba miec konta na facebooku aby przeczytac ta informacje:

Kod: Zaznacz cały

https://www.facebook.com/ArkadiaMUD/posts
Nie trzeba ale nie ma się wtedy pomysłu żeby tam szukać.
Awatar użytkownika
Tarael
Posty: 71
Rejestracja: 31 mar 2014 22:01

Re: Pytania do wizów

Post autor: Tarael »

Gryzak pisze: 06 sie 2021 16:07 Dzięki za info, na forum zwykle takie informacje bywały.
A jak ktos jest dinozaurem broniącym się przed założeniem konta na twarzoksiążce to nie widzi :)
Spieszę zawiadomić, że informacja o awarii jest już na forum, które wcześniej niestety było niedostępne (padł cały serwer).
Zablokowany