Pytania do wizów

Forum wieści z Arkadii.
Tryggvi
Posty: 141
Rejestracja: 08 gru 2013 02:28

Pytania do wizów

Post autor: Tryggvi »

Administracjo czy mozna prosic o przeniesienie banitow do Ishtar? Wydaje mi sie, ze ci ktorzy maja ich doslownie pod nosem juz wystarczajaco sie wyexpili. Warto dac szanse innym na 8 minutowe postepy.
Awatar użytkownika
Fae
Posty: 15
Rejestracja: 23 sty 2020 10:12

Re: Pytania do wizów

Post autor: Fae »

Witam.

Zgadzam się. Czy jest jakaś ankieta, w której można zagłosować?

Pozdrawiam wszystkich banitowców.
Mischief is its own reward.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Pytania do wizów

Post autor: Ulav »

Jestem za! W zamian możemy oddać np. formity, bardzo silne npce z szykiem, prawdziwa perła ishtaryjskich ekspowisk.
Zetu
Posty: 97
Rejestracja: 27 lut 2017 07:09

Re: Pytania do wizów

Post autor: Zetu »

Jak juz bedziecie przekodowywac, prosze o usuniecie na pustyni gubienia sie bez uzywania kompasu, Przeciez na Pustkowiach teren podobny a nie trzeba.

Do tego chcialbym aby obozy bediunow byly wielkosci tych z Ziem Czaszki, a tamtejsza burze zmienic na piaskowa i dac na pustynie.

Jednoczesnie prosze o dokodowanie na Bagiennikach 3 kluczodajek
Awatar użytkownika
Gritta
Posty: 198
Rejestracja: 24 mar 2018 05:27
Lokalizacja: TRN/KRK

Re: Pytania do wizów

Post autor: Gritta »

Nie żeby coś, ale piaskowa burza w Zerrikanii już jest. Właśnie tak znacie Isztar, że marudzicie, że nie macie, a macie. Wszystko na swoim miejscu. Wybierając Nuln wybierasz grę na easy, a Novigrad na medium. Gra na hard to wielki gest Harzula.

Kod: Zaznacz cały

Szczypiesz pieszczotliwie czterdziestego drugiego chochlika czarodzieja w policzek.
Szepczesz zlowieszczo: Titititi!
Zetu
Posty: 97
Rejestracja: 27 lut 2017 07:09

Re: Pytania do wizów

Post autor: Zetu »

nie zauwazylem tony trollopodobnych na pustyni :>

a pustkowia maja trolle! z kamieniami !
Gunbjorn
Posty: 11
Rejestracja: 29 sty 2021 21:49

Re: Pytania do wizów

Post autor: Gunbjorn »

Tryggvi pisze: 11 lut 2021 16:58 Administracjo czy mozna prosic o przeniesienie banitow do Ishtar? Wydaje mi sie, ze ci ktorzy maja ich doslownie pod nosem juz wystarczajaco sie wyexpili. Warto dac szanse innym na 8 minutowe postepy.
Co?!:O

A ja bije groźne orki i mam postępy w godzinę! :(

Czuję się oszukany.
Dogid
Posty: 135
Rejestracja: 26 lis 2010 17:48

Re: Pytania do wizów

Post autor: Dogid »

Zetu pisze: 11 lut 2021 17:49 nie zauwazylem tony trollopodobnych na pustyni :>

a pustkowia maja trolle! z kamieniami !
Ale są za to mrowkolwy, co łamią praktycznie z emota i do tego jeszcze nieźle trują.
Awatar użytkownika
Gritta
Posty: 198
Rejestracja: 24 mar 2018 05:27
Lokalizacja: TRN/KRK

Re: Pytania do wizów

Post autor: Gritta »

To normalne, że na poziomie medium dostajesz mniej expa i golda z mobka niż na poziomie easy, a tereny są trudniejsze.

Kod: Zaznacz cały

Szczypiesz pieszczotliwie czterdziestego drugiego chochlika czarodzieja w policzek.
Szepczesz zlowieszczo: Titititi!
Duar
Posty: 72
Rejestracja: 05 paź 2014 12:49

Re: Pytania do wizów

Post autor: Duar »

Tryggvi pisze: 11 lut 2021 16:58 Administracjo czy mozna prosic o przeniesienie banitow do Ishtar? Wydaje mi sie, ze ci ktorzy maja ich doslownie pod nosem juz wystarczajaco sie wyexpili. Warto dac szanse innym na 8 minutowe postepy.
Na takie postepy to trzeba miec poziomy! No i expic :P
Ulav pisze: 11 lut 2021 17:22 Jestem za! W zamian możemy oddać np. formity, bardzo silne npce z szykiem, prawdziwa perła ishtaryjskich ekspowisk.
A jest tam exp? One w dość nieciekawym miejscu są z tego co kojarze?
Gunbjorn pisze: 11 lut 2021 18:34
Co?!:O

A ja bije groźne orki i mam postępy w godzinę! :(

Czuję się oszukany.
Jak robisz postępy na orkach w godzine to na banitach nie masz czego szukac.
Gritta pisze: 11 lut 2021 22:57 To normalne, że na poziomie medium dostajesz mniej expa i golda z mobka niż na poziomie easy, a tereny są trudniejsze.
Zgadzam się. Niestety Imperium nie jest w ogole rozwijane. Poza puszczą i kasztelem w bretonii nic nie zostało dodane w ostatnich 5 latach. Nawet traktow nie przedluzyli... Wlasciwie Imperium niewiele sie zmienilo od momentu w ktorym zaczalem grac w arke jakies 18 lat temu. Za to Ishtar rozroslo sie niebotycznie!
Zablokowany