Pytania do wizów

Forum wieści z Arkadii.
Crer
Posty: 204
Rejestracja: 03 sty 2015 09:09

Re: Pytania do wizów

Post autor: Crer »

@Duar ma wiele racji. Imperium lezy odlogiem od lat.
Z drugiej strony uwazam, ze miejsca ktore gwarantuja naprawde dobry przyrost expa powinny byc okupione ryzykiem zgonu np. wyjsciem na komende.
Dodatkowo nadal potrzebujemy balansu expowisk (a moze kolejnej reformy expa?), tak aby polowa miejsc nie lezala i kwitla.

Temat to pytania, zatem:

Szanowni Czarodzieje, czy planowane sa w najblizszej przyszlosci jakies zmiany dotyczace systemu expa?

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Kerian
Posty: 271
Rejestracja: 10 lip 2019 20:03

Re: Pytania do wizów

Post autor: Kerian »

@Crer jakich ty chcesz zmian w takiej grze? System expa jest dobry!

Ja prosze jednak o wywalcowanie tych przegietych cech z poprzedniej medytki.
W oczekiwaniu na TE święta. :)
Dalinar
Posty: 11
Rejestracja: 12 paź 2020 17:46

Re: Pytania do wizów

Post autor: Dalinar »

Jeśli na banitach robi się postęp w 8 minut, to zgon odrabia się w 2 godziny?
Orrtz
Posty: 8
Rejestracja: 03 sty 2019 16:10

Re: Pytania do wizów

Post autor: Orrtz »

Duar pisze: 11 lut 2021 23:22
Tryggvi pisze: 11 lut 2021 16:58 Administracjo czy mozna prosic o przeniesienie banitow do Ishtar? Wydaje mi sie, ze ci ktorzy maja ich doslownie pod nosem juz wystarczajaco sie wyexpili. Warto dac szanse innym na 8 minutowe postepy.
Na takie postepy to trzeba miec poziomy! No i expic :P
False, wystarczy miec magiki. Nawet na niskich poziomach jak zwiedzil, jak i tylko umach GP mozna plynnie expic we 2 postaci z tak wysrobowanymi czasami. Respawn npcy zapewne zupelnie przypadkowo tez jest szybszy niz wszedze indziej.
Duar
Posty: 72
Rejestracja: 05 paź 2014 12:49

Re: Pytania do wizów

Post autor: Duar »

Orrtz pisze: 13 lut 2021 12:21 False, wystarczy miec magiki. Nawet na niskich poziomach jak zwiedzil, jak i tylko umach GP mozna plynnie expic we 2 postaci z tak wysrobowanymi czasami. Respawn npcy zapewne zupelnie przypadkowo tez jest szybszy niz wszedze indziej.
Musisz tez trafic apoke w ktorej jest bardzo duzo trojek przy takich poziomach. Bo przy duzej ilosci czworek to smiem watpic w takie czasy...
Pietrov
Posty: 17
Rejestracja: 05 gru 2017 23:11

Re: Pytania do wizów

Post autor: Pietrov »

Tryggvi pisze: 11 lut 2021 16:58 Administracjo czy mozna prosic o przeniesienie banitow do Ishtar? Wydaje mi sie, ze ci ktorzy maja ich doslownie pod nosem juz wystarczajaco sie wyexpili. Warto dac szanse innym na 8 minutowe postepy.
Spokojnie, już napisałęm do wizów o przeniesienie
Tryggvi
Posty: 141
Rejestracja: 08 gru 2013 02:28

Re: Pytania do wizów

Post autor: Tryggvi »

Pietrov pisze: 15 lut 2021 13:39
Tryggvi pisze: 11 lut 2021 16:58 Administracjo czy mozna prosic o przeniesienie banitow do Ishtar? Wydaje mi sie, ze ci ktorzy maja ich doslownie pod nosem juz wystarczajaco sie wyexpili. Warto dac szanse innym na 8 minutowe postepy.
Spokojnie, już napisałęm do wizów o przeniesienie
Dzięki. Na Ciebie zawsze można liczyć, kolego! Temat uważam za zamknięty zatem bo jak Pietrov cos zgłasza to jest to pewniak :D
Tryggvi
Posty: 141
Rejestracja: 08 gru 2013 02:28

Re: Pytania do wizów

Post autor: Tryggvi »

Mam kolejne pytanie, Administracjo!

O co chodzi z tą durną zmianą na Druchii? Czy naprawdę konieczne jest zrobienie z tego miejsca pułapki na złe gildie? Czy ktokolwiek tam na górze sądzi, że tratwa to jakiekolwiek wyjście? xD

Jak chcecie robić z tej gry piaskownice dla dobrych gildii to zwyczajnie dajcie znać bez zbędnego "tajnego" faworyzowania i wszyscy sobie założymy gladiatorów, zakonników czy najemników. Może nawet trafi się jakiś zabójca czy dwóch.
Kagn
Posty: 9
Rejestracja: 05 kwie 2020 13:52

Re: Pytania do wizów

Post autor: Kagn »

Niestety obawiam się, że Administracja jest głucha i ślepa. Na to drugie, na szczęście, znajdzie się remedium. Polecam się. :)
A tak bardziej poważnie to niestety, ale na żadne odpowiedzi nie można liczyć. Tak jest od x lat, pewnie kolejnych x tak będzie. Do momentu, aż Arkadia przestanie istnieć.
Pietrov
Posty: 17
Rejestracja: 05 gru 2017 23:11

Re: Pytania do wizów

Post autor: Pietrov »

Tryggvi pisze: 17 lut 2021 14:43 Mam kolejne pytanie, Administracjo!

O co chodzi z tą durną zmianą na Druchii? Czy naprawdę konieczne jest zrobienie z tego miejsca pułapki na złe gildie? Czy ktokolwiek tam na górze sądzi, że tratwa to jakiekolwiek wyjście? xD

Jak chcecie robić z tej gry piaskownice dla dobrych gildii to zwyczajnie dajcie znać bez zbędnego "tajnego" faworyzowania i wszyscy sobie założymy gladiatorów, zakonników czy najemników. Może nawet trafi się jakiś zabójca czy dwóch.
Ja zgłosiłem tę zmianę, a co?
Zablokowany