Dziedziczenie postaci

Forum wieści z Arkadii.
Jahir
Posty: 24
Rejestracja: 05 kwie 2017 09:23

Dziedziczenie postaci

Post autor: Jahir »

Starzejemy się. Wielu z nas z mudem jest już dwie dekady. Wkrótce, a może nawet już, nasze dzieci będą w wieku, w jakim sami pierwszy raz logowaliśmy się do muda. Przy okazji rozważań na temat starości i testamentów pojawiło się pytanie, które chciałbym skierować do Administracji:
Czy przewidujecie możliwość dziedziczenia postaci (konta)? Jeśli tak, to czy można je przekazać za życia, czy dopiero w testamencie?
Awatar użytkownika
Kerian
Posty: 271
Rejestracja: 10 lip 2019 20:03

Re: Dziedziczenie postaci

Post autor: Kerian »

A mowia ze to ja mam glupie pomysly... :)

Jedno konto jeden wlasciciel!
W oczekiwaniu na TE święta. :)
Awatar użytkownika
Gritta
Posty: 198
Rejestracja: 24 mar 2018 05:27
Lokalizacja: TRN/KRK

Re: Dziedziczenie postaci

Post autor: Gritta »

Ja już zapisałam swoje konto na Arkadii dla Ojca Rydzyka. Wszyscy inni bezdomni powinni to zrobić!

A tak na poważnie, to wydaje mi się, że takie precedensy już były.

Kod: Zaznacz cały

Szczypiesz pieszczotliwie czterdziestego drugiego chochlika czarodzieja w policzek.
Szepczesz zlowieszczo: Titititi!
Dymhard
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2010 18:12

Re: Dziedziczenie postaci

Post autor: Dymhard »

Tak oczywiście. Trzeba mieć kopię testamentu poświadczoną, podpisaną przez dwóch świadków oraz pismo w którym przekazujesz konto dziecku. Pismo musi potwierdzić notariusz, wraz z aktami urodzenia. Całość wysyłasz drogą pocztową na adres fizycznego serwera Arkadii.

Nikt nigdy z mojej rodziny nie grał w Arkadię. Jednak nie lepiej po prostu zapoznać dziecko z Arkadią, ze swoją postacią. Niech założy własne konto. Na forum może się chwalić że jego ojciec był zawsze na górze wszystkich możliwych bilansów. A w samej Arkadii też wspominać w erpegu jakoś swojego rodziciela.
Pob
Posty: 2
Rejestracja: 16 wrz 2021 08:52

Re: Dziedziczenie postaci

Post autor: Pob »

Dymhard pisze: 11 wrz 2021 17:02 Tak oczywiście. Trzeba mieć kopię testamentu poświadczoną, podpisaną przez dwóch świadków oraz pismo w którym przekazujesz konto dziecku. Pismo musi potwierdzić notariusz, wraz z aktami urodzenia. Całość wysyłasz drogą pocztową na adres fizycznego serwera Arkadii.

Nikt nigdy z mojej rodziny nie grał w Arkadię. Jednak nie lepiej po prostu zapoznać dziecko z Arkadią, ze swoją postacią. Niech założy własne konto. Na forum może się chwalić że jego ojciec był zawsze na górze wszystkich możliwych bilansów. A w samej Arkadii też wspominać w erpegu jakoś swojego rodziciela.
hahha trafna wypowiedź
Dymhard
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2010 18:12

Re: Dziedziczenie postaci

Post autor: Dymhard »

Jeszcze jedna rzecz. Dziecko może się chwalić że jego ojciec na zjazdach był wypity nie pijany gdy wszyscy prawie leżeli. Ja bym przynajmniej tak chciał :lol:
Awatar użytkownika
Evandeil
Posty: 175
Rejestracja: 26 maja 2009 21:48

Re: Dziedziczenie postaci

Post autor: Evandeil »

A mozecie z mojej postaci zrobic npca jak zezgonie irl?
Obrazek
Jahir
Posty: 24
Rejestracja: 05 kwie 2017 09:23

Re: Dziedziczenie postaci

Post autor: Jahir »

To jest ciekawy pomysł na upamiętnienie zasłużonych graczy.
Dymhard
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2010 18:12

Re: Dziedziczenie postaci

Post autor: Dymhard »

Były przypadki. Jednak nie związane ze śmiercią gracza. Raczej odejściem z muda. Nuke to wiem na pewno. Było jeszcze na pewno paru.
ODPOWIEDZ