Zawody, treningi.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Miris
Posty: 56
Rejestracja: 12 lut 2009 22:41

Re: Zawody, treningi.

Post autor: Miris »

Tryggvi pisze: 15 gru 2019 00:40
Thalon pisze: 14 gru 2019 15:16 Valdethruda.
Ide o zakład, ze gram więcej od Ciebie.
Najpierw trochę wiedzy, a potem szczekaj.
No rzeczywiscie. Thalon. Anonimowy typ, ktory wywalil sie w Broku kiedy polowal na fraga. Aua, rzeczywiscie. Grasz wiecej, ale co to za gra?

http://arkadia.ethel.pl/alto-vs-osada-1v3/
To, że ty niczego o nim nie wiesz nie znaczy, że jest anonimowy. W tej sytuacji ocenianie przez ciebie jego gry jest bardzo wartościowe. Wsparte logiem, że padł - sięga tradycyjnego poziomu bilansu.
Thalon
Posty: 65
Rejestracja: 14 lut 2009 04:50

Re: Zawody, treningi.

Post autor: Thalon »

Oj nie stawajcie w mojej obronie.
Driada mnie ubila, no coz...kiedyś ubil mnie licz, innym razem Arond ze zbojami.
Coz poradzę, ze taka ze mnie ciapa? A nie pamietam kiedy jakis ogr, albo wiewiorka.
Tryggvi
Posty: 141
Rejestracja: 08 gru 2013 02:28

Re: Zawody, treningi.

Post autor: Tryggvi »

Miris pisze: 15 gru 2019 16:39 To, że ty niczego o nim nie wiesz nie znaczy, że jest anonimowy. W tej sytuacji ocenianie przez ciebie jego gry jest bardzo wartościowe. Wsparte logiem, że padł - sięga tradycyjnego poziomu bilansu.
Masz racje. Znany jest tez z tego, ze obraza innych uzytkownikow forum i sugeruje, ze jedyny czlowiek, ktory jeszcze trzyma tego muda jest bity w szkole. Cos mowilas o poziomie bilansu?

viewtopic.php?f=4&t=991&p=59153#p59153
Thalon pisze:
Rafgarcie, nie idźmy tą drogą
Pojdzie, pojdzie, bo to człowiek z niesamowita wizja.
Nie wiem, może był bity w szkole?
Awatar użytkownika
Kregan
Posty: 181
Rejestracja: 07 cze 2015 23:56

Re: Zawody, treningi.

Post autor: Kregan »

Jako, że prawie już zeszliśmy na elfy, można zamykać. A wizów mogę tylko prosić o pochylenie się nad myśliwym i może dokonanie drobnej regulacji, żeby nie był kilerem nowych graczy niczym Altdorf wizow.
Mowisz do posiwialego wiekowego kruka w Khazalidzie: Co poradzisz jak nic nie uradzisz.
Posiwialy wiekowy kruk kracze w Khazalidzie: Niiic.
Davith
Posty: 88
Rejestracja: 09 gru 2010 17:16

Re: Zawody, treningi.

Post autor: Davith »

Strasznie duzo czasu zajelo Wam dojscie do wniosku ze gra w Arkadie bez kary za zgon jest pozbawiona sensu. :lol:
Awatar użytkownika
Kerian
Posty: 271
Rejestracja: 10 lip 2019 20:03

Re: Zawody, treningi.

Post autor: Kerian »

chyba twoja
W oczekiwaniu na TE święta. :)
Davith
Posty: 88
Rejestracja: 09 gru 2010 17:16

Re: Zawody, treningi.

Post autor: Davith »

Kerian pisze: 17 gru 2019 16:49chyba twoja
Cale szczescie ze maja jeszcze na tym forum Ciebie i moze kilku innych fanow 'Einholtowania'.
Dzieki temu choc tutaj moze byc ciekawie bo na Arce juz dawno przestalo byc.
Valdethruda
Posty: 112
Rejestracja: 28 mar 2015 21:52

Re: Zawody, treningi.

Post autor: Valdethruda »

Thalon pisze: 15 gru 2019 17:06 Oj nie stawajcie w mojej obronie.
Driada mnie ubila, no coz...kiedyś ubil mnie licz, innym razem Arond ze zbojami.
Coz poradzę, ze taka ze mnie ciapa? A nie pamietam kiedy jakis ogr, albo wiewiorka.
Kiedyś, inną postacią byliśmy razem w gildii.
Miło wspominam ten czas, a szczekam tylko wtedy, kiedy ktoś depce trawnik.
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Zawody, treningi.

Post autor: Einholt »

Davith pisze: 17 gru 2019 16:59
Kerian pisze: 17 gru 2019 16:49chyba twoja
Cale szczescie ze maja jeszcze na tym forum Ciebie i moze kilku innych fanow 'Einholtowania'.
Dzieki temu choc tutaj moze byc ciekawie bo na Arce juz dawno przestalo byc.
Tobie cos sie chyba pomylilo Davith.
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Zawody, treningi.

Post autor: Adventicus »

Plisko pisze: 15 gru 2019 13:16 Progi pozmieniacw wycinania skorek i po problemie.Nawet niech i smoka wycina gp mysliwy z odpowiednia wiedza. Nikomu konkurencji nie zrobi przeciez w stowarzyszeniu mysliwy chyba na gronostaje nie poluje ....
Te progi sa troszke dziwne ....
Prosze mi się tu nie pchać w interes z buciorami.

Myśliwym gra okolo 5% postaci na arce. Widzę jednak, że speców od tego zawodu mamy na forum multum. Jeżeli uzależnimy wycinanie skórek od wiedzy (obecnie nie istnieje adekwatny dział wiedzy dla misków czy inszych gronostajów) to należałoby usunąć umiejętność łowiectwo i zielarstwo innym zawodom. Zmiana łowiectwa uderzałaby w tych graczy, którzy poświecili czas i jakiśtam wysiłek na dojście do arkowego endgame.
ODPOWIEDZ