Przybliżenie zawodów - miecznik.

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Przybliżenie zawodów - miecznik.

Post autor: Adventicus »

Mam jeszcze jedno pytanie. Jak w praktyce wygląda defens miecznika. Interesuje mnie tu opcja z mieczen dwuręcznym jak również z puklerzem. Na papierze, papier przyjmie wszystko, nie wygląda to tak źle, oczywiscie zakładam, że papier to jedno, praktyka drugie. Oczywiście nadal rozpatruje ttu postać półelfa (na człowieku), która szła przez wiekszość czasu ustawieniem 221.
Laur
Posty: 5
Rejestracja: 11 wrz 2018 06:01

Re: Przybliżenie zawodów - miecznik.

Post autor: Laur »

Tarczownika i tak nie przebijesz ale wyparujesz/unikniesz więcej niż jako fanatyk/partyzant/barbarzyńca. Zarówno 2h jak i 1h z puklerzem. Nie wiem jakiej odpowiedzi sie spodziewales. W praktyce miecznik jest w srodku stawki jeśli chodzi o obronę. W ataku też nie przoduje. Fajny zawód.
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Przybliżenie zawodów - miecznik.

Post autor: Adventicus »

Jeśli idzie o defens jest Legion a potem długo nic Glad po nim Kors reszta to już zależy jak leży a na samym końcu Fanol. Pytanie polega na tym jak się to sprawuje w praktyce w połączeniu z ofensem zawodu. Bo wyjęcie ciosów to jest jedno ale stopienie przeciwnika też powoduje swoje w odniesieniu do całokształtu bo krócej stoisz na lokacji i cie leją.
Nietschos
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2023 19:37

Re: Przybliżenie zawodów - miecznik.

Post autor: Nietschos »

Pytanie - na czym expić miecznika na full AJ? Raczej grupy słabo bijące, czy iść w większe ludki, ale pojedyncze?
Thalon
Posty: 68
Rejestracja: 14 lut 2009 04:50

Re: Przybliżenie zawodów - miecznik.

Post autor: Thalon »

W pojedyncze.
ODPOWIEDZ