Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Terenes »

Musi sie "przewinac" tj. musisz miec przedstawionych dosc osob by wyladowalo na koncu kolejki (nie spotykajac jednoczesnie tej osoby) i w koncu zniknelo. Wlasnorecznie mozna edytowac sobie tylko liste "zapamietanych". Przedstawieni to niejako kolejka porzadkujaca sie automatycznie.
Ysar

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Ysar »

Czyli za każdym razem jak wpadnę, choćby przypadkiem na osobę, której nie chcę widzieć w "kto" to mi ja zakolejkuje na nowo? Masakra... Dzięki za odpowiedź w każdym razie ;)

re Jardir
No niestety pozostaje tylko zmyślny gag łapiący wyłącznie wygląd w "kto", żeby nie było przypadkiem akcji w stylu "pusta linijka wita cie..." ;)
Ostatnio zmieniony 22 mar 2016 14:43 przez Ysar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jardir
Posty: 13
Rejestracja: 21 lut 2016 20:58

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Jardir »

Jeśli nie chcesz widzieć tej osoby w 'kto' to minimum dwa triggery w Twoim kliencie i już go nie ma ;) Z CMUDem mogę pomóc w tym zakresie.
Awatar użytkownika
Kerhenia
Posty: 91
Rejestracja: 15 sty 2015 21:58

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kerhenia »

Nie za bardzo rozumiem...
Poczta, Baccala
1. Dainty Biberveldt, Novigrad 10/ 2/ 8 nieogr.
Pracownik poczty mowi do ciebie: Jestes uwazana za naprawde wiarygodna osobe, w zwiazku z tym moge powierzyc ci prawie
kazda przesylke.
> wybierz paczke 1
Pracownik poczty mowi do ciebie: Nie ufam ci na tyle, aby powierzyc ci dostarczenie tej przesylki.

Dodam, że biegałam już z Baccali z paczkami do Novigradu gdy ufano mi na tyle, by dostarczać te dalsze(tak mi się przynajmniej wydaje, ale moja pamięć bywa bardzo zawodna). Zastanawia mnie jednak bardziej to, że takiego zaufania wymagają dla paczki za 10zl.
Coś mi się pomieszało? Bo naprawdę już nic nie rozumiem. :)
Crer
Posty: 204
Rejestracja: 03 sty 2015 09:09

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Crer »

Witam,

Kiedyś wykonywałem zadanie u pewnych (mrocznych) elfow ukrytych na wyspie. Pamietam, ze wtedy patrol mogl schwytac intruza i gdzies go zaniesc.
Niestety obecnie elfy chodza i nie zwracaja na mnie uwagi. Czy to zadanie nadal istnieje?
Awatar użytkownika
Tremor
Posty: 6
Rejestracja: 06 gru 2015 20:16

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tremor »

Tak. Spróbuj kilka razy.
Nie wiem jaka jest zasada, ale strzelam, że po 'pobraniu' zadania, blokuje się ono dla innych na jakiś czas.
Terum
Posty: 60
Rejestracja: 01 gru 2015 15:17

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Terum »

Kerhenia pisze:Nie za bardzo rozumiem...
Poczta, Baccala
1. Dainty Biberveldt, Novigrad 10/ 2/ 8 nieogr.
Pracownik poczty mowi do ciebie: Jestes uwazana za naprawde wiarygodna osobe, w zwiazku z tym moge powierzyc ci prawie
kazda przesylke.
> wybierz paczke 1
Pracownik poczty mowi do ciebie: Nie ufam ci na tyle, aby powierzyc ci dostarczenie tej przesylki.

Dodam, że biegałam już z Baccali z paczkami do Novigradu gdy ufano mi na tyle, by dostarczać te dalsze(tak mi się przynajmniej wydaje, ale moja pamięć bywa bardzo zawodna). Zastanawia mnie jednak bardziej to, że takiego zaufania wymagają dla paczki za 10zl.
Coś mi się pomieszało? Bo naprawdę już nic nie rozumiem. :)
Może w ostatnim czasie nie doniosłaś jakiejś przesyłki na czas lub nie dostarczyłaś jej do adresata i Twoja reputacja spadła. Kolejną możliwością jest to, że dłuższy czas nie roznosiłaś paczek i Twoja reputacja osłabła sama z siebie. Ostatnie co mi przychodzi do głowy to fakt iż poprzednio noszone paczki były mniejsze lub mniej wartościowe a co za tym idzie za dostarczenie ich otrzymywałaś kwotę niższą niż 10 złotych monet.
Z doświadczenia wiem, że żeby nosić paczki powyżej 10 złota trzeba mieć pełną reputację w danym rejonie. Jeśli gadam bzdury to niech ktoś mnie poprawi.
Awatar użytkownika
Kerhenia
Posty: 91
Rejestracja: 15 sty 2015 21:58

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kerhenia »

Właśnie w tym problem. Od paru wieczorów roznosiłam regularnie, wszystkie docierały na czas.
I tu nie jestem pewna, ale chyba jedną paczkę do Wyzimy niosłam, więc musiała być droższa. Reputacja podskoczyła mi na ten poziom niedawno.
Co do tych 10 złociszy, to chyba nie, bo w Novigradzie też nie mam pełnej a noszę droższe.

Edit. Sprawdzałam.
Novigrad
* 7. Wingard, Hagge 12/ 8/ 5 nieogr. |
Tak, ufam ci na tyle, aby powierzyc ci nawet te dalsze przesylki. --- Wzięłam paczkę. Swoją drogą, przed wzięciem paczki miałam taką samą reputację jak w Baccali.
Numeron
Posty: 138
Rejestracja: 31 paź 2010 08:30

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Numeron »

Crer pisze:Witam,

Kiedyś wykonywałem zadanie u pewnych (mrocznych) elfow ukrytych na wyspie. Pamietam, ze wtedy patrol mogl schwytac intruza i gdzies go zaniesc.
Niestety obecnie elfy chodza i nie zwracaja na mnie uwagi. Czy to zadanie nadal istnieje?
Trzeba bylo miec przy sobie bron. Nie w reku, nie w temblaku, nie w plecaku po prostu przy sobie. Pamietam ze jak ostatni raz robilem, juz w tym roku to bodajze dopiero gdy sie przedstawilem patrol mnie "zauwazyl". A jesli wziales juz kiedys zadanie nie musisz czekac na ogluszenie tylko prosto do obozu.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Haern »

@Kerhenia:
W telegraficznym skrócie - to tak jak z umiejętnościami, możesz mieć "początek doskonale" albo "koniec doskonale", niby poziom ten sam ale kryją się za tym różne liczby.
ODPOWIEDZ