Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Talisa
Posty: 144
Rejestracja: 21 kwie 2015 23:40
Lokalizacja: Skellige IRL

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Talisa »

Plywac pewna lodeczka w romantycznym zakaktu tez nie mozna zima
Everyone is fighting their own battle to be free from their past, to live in the present, and create a meaningful future for themselves. Don't judge, have a heart.
Blain
Posty: 15
Rejestracja: 03 lip 2013 23:41

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Blain »

1.Ile potrzeba mieć pozycji w szczegółach eksploracji by poziom wiedzy z niej wskoczył na niewielką? Mam już tam 12 pozycji i nadal wiedzę z eksploracji na poziomie znikomym.

2.Jak wysoko można zdobyć wiedzę z bibliotek. Mam poziom znikomy wiedzy a już pojawia się komunikat że nie zdobędę tu więcej wiedzy. To normalne?

3. Czy zdobywanie wiedzy ogólnie jest tak czasochłonne na jakie wygląda? Nie udało mi się na razie wyjść poza poziom znikomy w żadnej dziedzinie choć poświęciłem niektórym z nich sporo czasu zarówno w walce jak i w bibliotece.
Awatar użytkownika
Herin
Posty: 70
Rejestracja: 22 sty 2010 00:25

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Herin »

Blain pisze:1.Ile potrzeba mieć pozycji w szczegółach eksploracji by poziom wiedzy z niej wskoczył na niewielką? Mam już tam 12 pozycji i nadal wiedzę z eksploracji na poziomie znikomym.

2.Jak wysoko można zdobyć wiedzę z bibliotek. Mam poziom znikomy wiedzy a już pojawia się komunikat że nie zdobędę tu więcej wiedzy. To normalne?

3. Czy zdobywanie wiedzy ogólnie jest tak czasochłonne na jakie wygląda? Nie udało mi się na razie wyjść poza poziom znikomy w żadnej dziedzinie choć poświęciłem niektórym z nich sporo czasu zarówno w walce jak i w bibliotece.
1.Jak uzbierasz "Wydaje ci sie, ze twoja wiedza o czymstam wzrosla nieznacznie." 11+1 powinna przeskoczyć w danej dziedzinie na wyższy poziom (zaznaczam powinna wciąż badam sprawę ale do tej pory się sprawdza).
2. Zależy od bibliotek (umiejscowienia) i być może typu mobów (jedne są powszechne typu goblinoidy, nieumarli inne rzadkie - smoki, wampiry zatem mogą być jakieś różnice). Zatem szybkie wyczerpanie zasobów w jednej bibliotece na dany temat to normalna sprawa.
3. Jest czasochłonne, zabawa na lata.
Gridi
Posty: 13
Rejestracja: 01 maja 2015 21:02

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gridi »

Witam, przepraszam za spamowanie w 2gim wątku - ale troszkę zdenerwowany jestem i nie wiem co jest na rzeczy, na koncie nie ma żadnej z moich postaci (dziś o 14stej jeszcze jedną z nich kulturalnie wycinałem gobliny), czy na Arce doszło dziś do jakiejś awarii serwera ?? Czy ktoś ma podobnie ? Co mogę zrobić by odzyskać moje postacie ?

Edit- w jaki sposób zasygnalizować Magom mój problem ? wg strony powinienem zgłosić błąd postacią- ale żadnej w tej chwili nie posiadam :/
Brombur
Posty: 40
Rejestracja: 28 lut 2013 17:35

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Brombur »

Nie nazywały się czasem Gandalf lub ziomek 1 czy coś w tym stylu?
Awatar użytkownika
Herin
Posty: 70
Rejestracja: 22 sty 2010 00:25

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Herin »

Gridi pisze: Edit- w jaki sposób zasygnalizować Magom mój problem ? wg strony powinienem zgłosić błąd postacią- ale żadnej w tej chwili nie posiadam :/
Możesz założyć inna postać i zastosować komendę zglos mg po czym wysłać wiadomość do Mistrza Gry odpowiedzialnego za sprawy graczy/postaci (nie wiem czy da się użyć tej komendy z poziomu konta) lub użyć maila kontaktowego ze strony Arkadii.
Saaviel
Posty: 26
Rejestracja: 17 lis 2014 22:12
Lokalizacja: Malbork

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Saaviel »

Taka mała podpowiedz, Gridi baardzo kojarzy się z "greedy" (fonetycznie brzmi identycznie) czyli po angielsku "chciwy". Bardzo możliwe że to jest powód usunięcia postaci.
Gridi
Posty: 13
Rejestracja: 01 maja 2015 21:02

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gridi »

Postac nie jest najmłodsza i do tej pory nikomu nie przeszkadzało jej imię- swoją drogą zaczerpnięte nie bez przyczyny od słowa chciwy- krasnolud, górnik dla którego złoto z Kopalni ma najwyższą wartość.
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tercoral »

Moze poleciales za cos innego. Skoro zostaja postacie o imionach typu: AAaa co bede sprzedawal :D
Tęczowe serce... :oops:
Natsume
Posty: 23
Rejestracja: 22 maja 2012 17:42

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Natsume »

Zastanawiam się, czemu kodowane są tylko pochwy na miecze, mam na myśli te inne, nie zamówione? W pozostałych jest zero urozmaicenia.
(Tak, zgłaszałam opisy i propozycje takich mg.)
ODPOWIEDZ