Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gleanevall »

Są też nie-zamówieniowe pochwy na sztylety i temblaki na topory, młoty (te 3 na pewno). Może twój błąd polega na zgłaszaniu opisów do Mistrza ds. Graczy zamiast jako pomysł? ;)
Ostatnio zmieniony 14 sie 2015 19:33 przez Gleanevall, łącznie zmieniany 2 razy.
Natsume
Posty: 23
Rejestracja: 22 maja 2012 17:42

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Natsume »

Nie słyszałam jeszcze o tych na sztylety, nawet nigdzie nie widziałam zęby były do kupienia, muszę zatem popytać. Dziękuję.
Nie zmienia to faktu ze większy wybór jest w pochwach na miecze.

Zgłaszałam je w odpowiednim miejscu, to było tylko stwierdzenie że nie siedzę i nie czekam aż ktoś napisze je za mnie, a ja tylko marudzę ;]
Awatar użytkownika
Artak
Posty: 247
Rejestracja: 15 kwie 2015 16:40
Kontakt:

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Artak »

Mam takie małe pytanko. Bo na jednej z lokacji gdzie nie było wyjść zaznaczonych nagle wyjścia mi się pojawiły. I się zastanawiam, czy to jest sprawka wizów, że się pojawiły (jeśli tak, to fajnie i dzięki :) ), czy może moja zajebistość coś sprawiła takiego, że nagle widzę wyjścia, których wcześniej nie widziałem? (Jeśli to moja zajebistość, to muszę popatrzeć co dokładnie się stanęło :) )
Awatar użytkownika
Kregan
Posty: 181
Rejestracja: 07 cze 2015 23:56

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kregan »

Artak pisze:Mam takie małe pytanko. Bo na jednej z lokacji gdzie nie było wyjść zaznaczonych nagle wyjścia mi się pojawiły. I się zastanawiam, czy to jest sprawka wizów, że się pojawiły (jeśli tak, to fajnie i dzięki :) ), czy może moja zajebistość coś sprawiła takiego, że nagle widzę wyjścia, których wcześniej nie widziałem? (Jeśli to moja zajebistość, to muszę popatrzeć co dokładnie się stanęło :) )
Być może wszedłeś tam z zapaloną lampą, są miejsca gdzie można widzieć długi opis lokacji ale nie zobaczysz wyjść dopóki nie pojawi się źródło światła. Albo skoczył ci intelekt, podniosłeś spostrzegawczości i specyficznym miejscu to zadziałało. Multum możliwości niekoniecznie powiązanych z zajefajnościa :)
Mowisz do posiwialego wiekowego kruka w Khazalidzie: Co poradzisz jak nic nie uradzisz.
Posiwialy wiekowy kruk kracze w Khazalidzie: Niiic.
Awatar użytkownika
Artak
Posty: 247
Rejestracja: 15 kwie 2015 16:40
Kontakt:

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Artak »

Kregan pisze: Być może wszedłeś tam z zapaloną lampą, są miejsca gdzie można widzieć długi opis lokacji ale nie zobaczysz wyjść dopóki nie pojawi się źródło światła. Albo skoczył ci intelekt, podniosłeś spostrzegawczości i specyficznym miejscu to zadziałało. Multum możliwości niekoniecznie powiązanych z zajefajnościa :)
Lampa odpada, spostrzegawczość też (bo jej nie trenuję). Zostaje intelekt, zajefajność i magia :)
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Aleksa »

mgła bądź śnieżyca jeszcze ;)
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Haern »

Czasem godzina, któralą Arkadia uznaje za początek dnia, nie pokrywa się dokładnie z godziną, o której generowany jest komunikat o wschodzącym właśnie słońcu. A w niektórych miejscach wyjścia widać w dzień, a w nocy nie.
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Aleksa »

Mam pytanko... Odnalazlam dzisiaj przypadkiem zdzbla trawy, z ktorych rzekomo mozna uplesc wianek. Jak i gdzie takie cholerstwo zbierac? Probowalam juz chyba wszystkiego... :(
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Tryggvi
Posty: 141
Rejestracja: 08 gru 2013 02:28

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tryggvi »

Witam,

Generalnie plecenie wianków nie jest taką prostą sprawą, ponieważ większość trawy, która znajdziemy na Arkadii jest złej, podłej lub po prostu okropnej jakości. W Imperium zdecydowana wiekszość (według najnowszych badań Uniwersytetu w Krainie Zgromadzenia 97,03%) jest skażona Chaosem, w Ishtar zaś wszechobecny wpływ magii wpłynał tragicznie na strukturę źdzbeł osłabiając jej konstrukcje jak i giętkość. Światy Arkadii dochodzą do punktu, w którym praktycznie niemożliwym będzie znalezienie odpowiedniej roslinności do plecenia wianków. Ostatnie informacje dotyczące ziół przekazane nam przez Instytut Mistrza i Czarodzieja również nie napawają optymizmem w tej kwestii. Zioła umierają, tracą swe właściwości i można je z łatwościa przedawkować. Eksperci z obserwatorium Malal na Pustkowiach Chaosu twierdzą, że to przez ciągłe zbliżanie się jednego z ksieżyców w strone Starego Świata. Szacuje się, że corocznie Morrslieb przybliża sie o około 4,3cm oddziałowywując coraz bardziej na wszelkie istoty żywe.

Wedle naszej wiedzy na Arkadii wśród mórz traw odnajdziemy jedynie jedno miejsce gdzie będziemy potrafili zerwać i upleść stosowny wianek. Niewykluczone, że istnieja i inne, lecz na chwilę obecną wszyscy poszukiwacze, którzy chcą wejść w posiadanie takich rarytasów powinni udac się do Bretonii.

Trwają prace nad formowaniem specjalnej Komisji ds. Wianków i rozmowy na temat dostępności i ewentualnych pozwoleń na handel, obróbke i zrywanie trawy.

Zródło: http://arkadia.rpg.pl/
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Aleksa »

Kolejne pytanie widzialam raz kogos z takim opisem :
"W jej oczach, na samym ich dnie, tli sie przyczajona, bursztynowa iskra dzikosci."
Jak cos takiego sprawic swojej postaci?
Wilki zawsze wyją przed burzą...
ODPOWIEDZ