Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Athalyse
Posty: 78
Rejestracja: 21 lis 2011 20:19
Lokalizacja: Myslovitz - Beuthen

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Athalyse »

A zabrzmialo to jak Klub Myszki Miki.
:?

Tak, ta wyznaniowka (Przepieknie napisana zreszta) wciaz jest dostepna. Najlepiej wyhaczyć obLeśnego elfa lub obLeśna elfke i zapytac W GRZE.
"-Ciągle muszę mu przypominać, że pali się budynki a gwałci kobiety.
-Gwałci? - przestraszył się Rincewind.
-Słuchaj, on ma 84 lata. Nie niszcz marzeń starego czlowieka."
Arlan
Posty: 12
Rejestracja: 02 paź 2014 20:30

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Arlan »

Nie wiem czy w dobrym miejscu piszę ... ale prosiłbym na o prywatną wiadomość osób, które uprawiają/ uprawiały zawód Wykidajły, Straży Górniczej i Milicjanta Bretońskiego.

Z góry dziękuje za kontakt.
Mikkel

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Mikkel »

Czy umiejętność "walka z bestiami chaosu" robi w odniesieniu do stworów pokoniunkcyjnych to, na co jej nazwa wskazuje? Czyli: czy lepiej/skuteczniej walczy się z takimi stworami? Pytam, bo postaci nie wzmocniłem aż tak (oprócz znacznego podniesienia wspomnianej umiejętności), a z pewnym stworkiem radzi sobie ona w walce o niebo lepiej.
Awatar użytkownika
Eltharis
Posty: 130
Rejestracja: 22 lip 2014 23:39

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Eltharis »

Mikkel pisze:Czy umiejętność "walka z bestiami chaosu" robi w odniesieniu do stworów pokoniunkcyjnych to, na co jej nazwa wskazuje? Czyli: czy lepiej/skuteczniej walczy się z takimi stworami? Pytam, bo postaci nie wzmocniłem aż tak (oprócz znacznego podniesienia wspomnianej umiejętności), a z pewnym stworkiem radzi sobie ona w walce o niebo lepiej.
Tak. Im wyższa tym lepiej walczysz z bestiami pokoniunkcyjnymi. Różnica jest zauważalna. Nie wiem natomiast, czy wlicza się ona do siły postaci.
Arlan
Posty: 12
Rejestracja: 02 paź 2014 20:30

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Arlan »

Witam. Gdzieś kiedyś doczytałem że jak się nosi zbroje, broń czy inne elementy po skavenach to można dostać mutacji. Mam założoną ową zbroje. Czy to może spowodować mutacje?
Corief
Posty: 14
Rejestracja: 04 cze 2013 17:44

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Corief »

Mutacje powoduje spaczeń, skaveny czasem używają spaczenia przy produkcji swoich zbroji i broni, obejrzyj dokładnie te przedmioty jakie masz czy nie ma w nich spaczenia.

pzd.
Wes
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2014 12:40

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Wes »

Witam.
Mam problem związany z dwiema broniami a dokładniej, gdy wpisuje polecenie o uzbrojenie się w drugi miecz to wyskakuje mi informacja: "Juz dzierzysz zelazny krotki miecz.".

Domyślam się że problem leży w posiadaniu dwóch takich samych broni (mud zamiast działać z drugim mieczem operuje tym pierwszym, który moja postać już trzyma w ręce), gdyż noże "pożyczone" od snotlingów w połączeniu z mieczem działają normalnie.
(Zgaduje, że najprostszym rozwiązaniem jest kupienie innego miecza)

PS: Podobna sytuacje zauważyłem w ściekach, gdy po wypaleniu pierwszej pochodni nie można zapalić drugiej bo "jest wypalona". Tutaj akurat poradziłem sobie poprzez wyrzucanie wypalonej pochodni, ale jest to uciążliwe.
Mikkel

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Mikkel »

"dobadz broni, dobadz drugiej broni" Na 100% działa nawet dla dwóch takich samych broni.

Wydaje mi się, że twoje problemy rozwiąże ustawienie "opcje parsowanie bezwzgledne". Nie pytaj, wpisz. ;)
Narmaniel

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Narmaniel »

I pamiętaj, że jeśli w ekwipunku masz kilka sztuk takiego samego przedmioty, np. rzeczonej pochodni, to możesz się odwołać do "pierwszej pochodni", "drugiej pochodni" itd.
Gims
Posty: 5
Rejestracja: 09 wrz 2014 17:46

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gims »

Czy jak wpadnę w przepaść i zginę to można w jakiś sposób tam zejść i odzyskać swoje rzeczy?
ODPOWIEDZ