Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Razar
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2014 21:35

Pozostałe pytania

Post autor: Razar »

Mam pytanie, jak dostac sie do krasnoludzkiej twierdzy Craag Ros. Jest tam niby jakas korba ale zadne komendy na nia nie dzialaja. Zapukaj w brame oczywiscie nie dziala
Grrid
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 20:05

Re: Pytanie

Post autor: Grrid »

Można się tam dostać jedynie za dnia.
Awatar użytkownika
Goar
Posty: 14
Rejestracja: 17 kwie 2014 01:25

Re: Pytanie

Post autor: Goar »

Musisz pociagnac za sznurek :mrgreen:
Awatar użytkownika
Tuna
Posty: 108
Rejestracja: 22 gru 2013 07:09

Re: Pytanie

Post autor: Tuna »

Nie znalazłam swojego problemu w tytułach pozostałych wątków, więc - co mi tam! - uczynię z niniejszego "Wszelkie pytania pozostałe", żeby nie zakładać znowu kolejnego i nie rozdrabniać działu na drobne.
Niezbyt rowno do siebie przyszyte platy duzych zdobionych skor tworza podrozna sakwe.
Pozbawiona jest wszelakich ozdob, naszywek czy innych dodatkow. Na spodzie sakwy
przymocowany jest kawalek miedzi, na ktorym wyryty jest jakis napis. Sakwa w kilku
miejscach ma niewielkie zadrapania.
Chciałabym od jakiejś dobrej duszy się dowiedzieć jak przeczytać ten napis - dla ułatwienia dodam, że "przeczytaj", "czytaj", "ob", "recytuj" i różne, wymyślone z nudów i desperacji wariacje nie zadziałały.
Ulf pisze:Witaj Tuńczyku!
ps wiedziałaś, że Tuńczyk - to po łacinie 'Przyjaciel Żółwia' (Tuń - przyjaciel, Czyk - żółwia)? ;)
Rork pisze:“ Tuńczyk ma 14% białka! masa po nim przyrasta szybciej niż populacja cyganów na Słowacji! ”
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Pytanie

Post autor: Rafgart »

Powinna dzialac komenda ?sakwa.
Awatar użytkownika
Tuna
Posty: 108
Rejestracja: 22 gru 2013 07:09

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tuna »

?sakwa
Nie ma pomocy do zamknietej pakownej zdobionej sakwy.
Zgłosiłam jako błąd, a na razie dziękuję za powyższą odpowiedź.
Ulf pisze:Witaj Tuńczyku!
ps wiedziałaś, że Tuńczyk - to po łacinie 'Przyjaciel Żółwia' (Tuń - przyjaciel, Czyk - żółwia)? ;)
Rork pisze:“ Tuńczyk ma 14% białka! masa po nim przyrasta szybciej niż populacja cyganów na Słowacji! ”
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Zurwen »

Po przelogowaniu błąd powinien być naprawiony - tzn. w przypadku twojej sakwy nie powinien być widoczny fragment opisu o napisie, bo twoja sakwa nie posiada inskrypcji.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Nargond
Posty: 13
Rejestracja: 01 maja 2014 22:41

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Nargond »

A tak w ogóle jeśli już przy sakwach jesteśmy, to czy nie da się dodawać "dodatków" u osoby, u której się wyrabia torby, plecaki itp.?

Bo jak pisałem tam u niej (tej osoby) że ma być ciemna, pakowna, itd. i dochodziłem do dodatków (paski, kieszonki, herb itd.) to żadna wpisywana komenda nie działała.

Zgłoszę jeszcze jak będę na miejscu, ale wydaje mi się że już to robiłem.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Zurwen »

Nie zgłaszałeś tam błędu tą postacią.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Nargond
Posty: 13
Rejestracja: 01 maja 2014 22:41

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Nargond »

Ta postać istnieje po raz drugi, może to o to chodzi Zurwenie? Poprzednia jest skasowana.
ODPOWIEDZ