Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Rataj
Posty: 27
Rejestracja: 30 mar 2020 20:53

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Rataj »

A co trzeba wpisać, aby u kuśnierza coś z tej skory zrobić?
Awatar użytkownika
Kerian
Posty: 271
Rejestracja: 10 lip 2019 20:03

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kerian »

ob tabliczke
zamow woreczek ze skory weza
W oczekiwaniu na TE święta. :)
Rataj
Posty: 27
Rejestracja: 30 mar 2020 20:53

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Rataj »

>ob tabliczke
>>Rzezbiona, drewniana tabliczka.
>przeczytaj tabliczke
>>Drewniana tabliczka, na ktorej nic nie jest napisane. Widocznie wlasciciel warsztatu jest zbyt zapracowany by to zrobic.

>zamów <coś> ze skóry <czegoś>
>>Slucham?
>zamów <coś> z skóry <czegoś>
>>Slucham?

Jest jakaś inna komenda na sprawdzenie wyrobów czy ja coś robię źle?
Awatar użytkownika
Adair
Posty: 86
Rejestracja: 21 lut 2017 09:30

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Adair »

Tylko jeden kuśnierz robi rzeczy ze skór. Szukaj w Tilei. Dwóch na dobrą sprawę, ale do drugiego dostęp jest utrudniony.

Chyba, że mam podać informację na tacy gdzie kto jest?
Awatar użytkownika
Kerian
Posty: 271
Rejestracja: 10 lip 2019 20:03

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kerian »

Nie wiem jakiego kusnierza znalazles, ale idz do varieno. Tam jest dzialajacy warsztat z tabliczka.
W oczekiwaniu na TE święta. :)
Ogroh
Posty: 17
Rejestracja: 20 kwie 2020 11:33

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Ogroh »

To ja mam jeszcze jedno pytanie w temacie "odzwierzęcym". W Imperium można wyciąć kły z ciał różnych pokonanych stworów, ale nie jestem w stanie znaleźć ani dopytać się w grze o żadnego rzemieślinika który coś by z nich potrafił zrobić. W Ishtar jest taki jeden, ale z tego co widzę, jego skille ograniczają się chyba do naszyjników z kłów z czterech rodzajów zwierząt/ stworzeń. Byłbym wdzięczny za podpowiedź, czy te imperialne kły też się do czegoś nadają, po odszukaniu odpowiedniego NPCa. Nie pytam o wskazówki gdzie szukać - po prostu, czy w ogóle jest czego szukać.
Awatar użytkownika
Kregan
Posty: 181
Rejestracja: 07 cze 2015 23:56

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kregan »

Ogroh pisze: 14 maja 2020 20:27 To ja mam jeszcze jedno pytanie w temacie "odzwierzęcym". W Imperium można wyciąć kły z ciał różnych pokonanych stworów, ale nie jestem w stanie znaleźć ani dopytać się w grze o żadnego rzemieślinika który coś by z nich potrafił zrobić. W Ishtar jest taki jeden, ale z tego co widzę, jego skille ograniczają się chyba do naszyjników z kłów z czterech rodzajów zwierząt/ stworzeń. Byłbym wdzięczny za podpowiedź, czy te imperialne kły też się do czegoś nadają, po odszukaniu odpowiedniego NPCa. Nie pytam o wskazówki gdzie szukać - po prostu, czy w ogóle jest czego szukać.
Tylko w Ishtar to co jest. Plus jeszcze naszyjnik z jednego stworzenia ale to już prawie, ze poza zasięgiem.
Mowisz do posiwialego wiekowego kruka w Khazalidzie: Co poradzisz jak nic nie uradzisz.
Posiwialy wiekowy kruk kracze w Khazalidzie: Niiic.
Awatar użytkownika
Slewhut
Posty: 111
Rejestracja: 15 lut 2018 14:00

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Slewhut »

Dużo wcześniej padło pytanie odnośnie zużywania się przedmiotów. Co w sumie można narpawiać poza bronią i zbrojami? Sakiewka, plecak, buty, lina?
Wieje wiatr w mojej głowie
Nad doliny i nad sady niesie mnie
Wieje wiatr w mojej głowie
On pieśń wolności niesie mi
Rataj
Posty: 27
Rejestracja: 30 mar 2020 20:53

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Rataj »

Slewhut pisze: 15 maja 2020 11:20 Dużo wcześniej padło pytanie odnośnie zużywania się przedmiotów. Co w sumie można narpawiać poza bronią i zbrojami? Sakiewka, plecak, buty, lina?
Ubrania u krawca/krawcowej (komenda <?krawiec>), plecaki, liny itp. nie wiem.
Awatar użytkownika
Gritta
Posty: 198
Rejestracja: 24 mar 2018 05:27
Lokalizacja: TRN/KRK

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gritta »

Sakiewki wyprodukowane u pewnego rzemieślnika można naprawiać, tak jak duże pojemniki tworzone u innego rzemieślnika. Naprawiają je ich twórcy.

Kod: Zaznacz cały

Szczypiesz pieszczotliwie czterdziestego drugiego chochlika czarodzieja w policzek.
Szepczesz zlowieszczo: Titititi!
ODPOWIEDZ