Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Danthe
Posty: 45
Rejestracja: 28 lis 2012 15:00

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Danthe »

Z moich obserwacji:

Pojawienie sie komunikatu wiedza z biblioteki jest bardzo uzalezniony od poziomu intelektu, a same jego pojawienie sie jest rownoznaczne z zabiciem npca/npcow, za ktorego zawsze dostaniesz costam do wiedzy. Dopiero komunikat o wzroscie wiedzy cos daje.

Czyli: moze sie pojawiac co kazde czytanie ze costam nowego sie nauczyles i good for U, bo trafilo sie w randomie z intelektem, ale znaczy tylko tyle ze udalo sie zdobyc pare punkcikow w strone zwiekszenia wiedzy z bibliotek, tak jak zabijanie setek npcow to te pare punkcikow w strone wiedzy z walki
Trooph
Posty: 43
Rejestracja: 20 sty 2013 21:52

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Trooph »

dzieki za odpowiedzi:) widocznie moj znajomy ktory tez dopiero wrocil do arki po zmianach miał jakiegos farta i po 20 goblinach wiedza przeskoczyla mu ze znikomej...
Domyslam sie ze sa jakies ksiazki które daja wiecej wiedzy niz znajdę w bibliotekach lub tlukac mobki caly dzien?
Gridi
Posty: 13
Rejestracja: 01 maja 2015 21:02

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gridi »

Witam, nie jestem pewien, ale czy zmienilo sie cos w kwestii Kopalnii w osadzie obok Blekitnej Wstegi ? Z tego co widze zostala rozbudowana ??, czy można w niej juz normalnie kopać ?
Awatar użytkownika
Talisa
Posty: 144
Rejestracja: 21 kwie 2015 23:40
Lokalizacja: Skellige IRL

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Talisa »

Zawsze byla otwarta, ale samej jej short mowi o braku nadziei na dobre znaleziska.
Everyone is fighting their own battle to be free from their past, to live in the present, and create a meaningful future for themselves. Don't judge, have a heart.
Gridi
Posty: 13
Rejestracja: 01 maja 2015 21:02

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gridi »

Witam, małe pytanie- czy umiejętność górnictwa spada bez odpowiedniej praktyki w kopalni ? Zauważyłem, że z nieźle zleciało mi do zadowalająco- a dość długo nie kopałem. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Talisa
Posty: 144
Rejestracja: 21 kwie 2015 23:40
Lokalizacja: Skellige IRL

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Talisa »

Tak.
Everyone is fighting their own battle to be free from their past, to live in the present, and create a meaningful future for themselves. Don't judge, have a heart.
Hurio
Posty: 108
Rejestracja: 12 maja 2014 08:53

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Hurio »

Witam.

Mam pytanie odnosnie calej tej zdobywanej wiedzy, bo czegos tu nie rozumiem. Dla testow wskrzesilem stara stara postac, obie sa na podobnym poziomie, roznica polega jedynie na rasie. Postac A odwiedzila wszystkie mozliwe miejsca zglebiania wiedzy, postac B ominela okolo 5 bibliotek, aczkolwiek wlasnie postac B posiada wieksza wiedze z danej kategorii "z ksiazek i bibliotek".

I tu nasuwa mi sie jedno pytanie, czemu tak to dziala?
Awatar użytkownika
Talisa
Posty: 144
Rejestracja: 21 kwie 2015 23:40
Lokalizacja: Skellige IRL

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Talisa »

Jest jak najbardziej mozliwe zaleznie od kilku czynnikow, nie bede ci odbieral przyjemnosci przygladania sie komunikatom
Everyone is fighting their own battle to be free from their past, to live in the present, and create a meaningful future for themselves. Don't judge, have a heart.
Hurio
Posty: 108
Rejestracja: 12 maja 2014 08:53

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Hurio »

Talisa pisze:Jest jak najbardziej mozliwe zaleznie od kilku czynnikow, nie bede ci odbieral przyjemnosci przygladania sie komunikatom
No faktycznie, ogadanie po raz enty komunikatu "Masz wrazenie, ze tutaj nie dowiesz sie juz niczego wiecej o stworach pokoniunkcyjnych." jest wielka przyjemnoscia.
Awatar użytkownika
Talisa
Posty: 144
Rejestracja: 21 kwie 2015 23:40
Lokalizacja: Skellige IRL

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Talisa »

No wlasnie mi sam ten komunikat wszystko wyjasnia.
Everyone is fighting their own battle to be free from their past, to live in the present, and create a meaningful future for themselves. Don't judge, have a heart.
ODPOWIEDZ