Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Tarran
Posty: 43
Rejestracja: 10 mar 2016 20:45

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tarran »

Nurtuje mnie jedna kwestia dotycząca wiedzy - a konkretnie wiedzy o starszych rasach. Przeciwko jakim przeciwnikom daje bonusy ta wiedza? Czy chodzi o wszelkie starsze rasy (krasnoludy, elfy, gnomy) ? Czy jeżeli tak, to dotyczy to też graczy?
Numeron
Posty: 138
Rejestracja: 31 paź 2010 08:30

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Numeron »

Nie, wiedza o starszych rasach tyczy sie ras takich jak vrany, bobolaki, grzyboczleki, driady...
Villard

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Villard »

Czy uległ zmianie mechanizm wspierania? Jako przywodca druzyny moge wspierać, ale mojej żonie wyskakuje Słucham? jak wpisuje wesprzyj w drużynie.
Awatar użytkownika
Artak
Posty: 247
Rejestracja: 15 kwie 2015 16:40
Kontakt:

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Artak »

?wesprzyj
KOMENDA
wesprzyj - wspierasz kogos w walce

SKLADNIA
wesprzyj
wesprzyj <kogo/co>

OPIS
Wspierasz w walce dana osobe, atakujac te sama istote co ona. Jesli
nie podasz argumentu, wesprzesz losowego czlonka swojej druzyny.

PATRZ TEZ
?zabij
EOF
Tarran
Posty: 43
Rejestracja: 10 mar 2016 20:45

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tarran »

Właśnie zacząłem expić - po raz pierwszy w ogóle- i mam nieznaczne postępy co około 5 minut,tymczasem czytałem na forum, że postęp zajmuje graczom w najlepszym razie kilkanaście minut i że znacznie szybciej te nieznaki wchodzą silniejszym graczom. Czy powinienem zgłosić błąd?
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Aleksa »

Nie, to nie jest błąd.

To normalne że Twoja "mloda" postać potrzebuje na początku mniej czasu na odczucie postępów.
Z czasem będzie się on wydłużał, a także będziesz musiał sobie szukać trudniejszych przeciwników
by twoje postępy rosły w sposób optymalny.
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Tarran
Posty: 43
Rejestracja: 10 mar 2016 20:45

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tarran »

Pytałem wiele osób na Arce, ale nikt nie wiedział albo udzielano błędnej odpowiedzi. Na arkadia wiki jest informacja, że w Nuln można trenować zasłanianie i rozkazy. Nie mogłem znaleźć trenera, wiele osób mnie doprowadziło do sali treningowej garnizonu w Nuln, ale nie było można trenować zasłon czy rozkazów, choć jak usłyszałem, kiedyś była taka możliwość. Czy te umiejętności w ogóle usunięto dla osób bez odpowiedniego zawodu, czy szukać gdzieś indziej?
Awatar użytkownika
Ald
Posty: 160
Rejestracja: 19 sty 2016 21:39
Lokalizacja: Moravskoslezský kraj

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Ald »

Tarran pisze:Pytałem wiele osób na Arce, ale nikt nie wiedział albo udzielano błędnej odpowiedzi. Na arkadia wiki jest informacja, że w Nuln można trenować zasłanianie i rozkazy. Nie mogłem znaleźć trenera, wiele osób mnie doprowadziło do sali treningowej garnizonu w Nuln, ale nie było można trenować zasłon czy rozkazów, choć jak usłyszałem, kiedyś była taka możliwość. Czy te umiejętności w ogóle usunięto dla osób bez odpowiedniego zawodu, czy szukać gdzieś indziej?
Można trenować je w Nuln. Szukaj dalej.
Albo pytaj na Arce.
Dobranoc - powiedział diabeł.
Andeith
Posty: 24
Rejestracja: 07 lut 2016 00:26

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Andeith »

Tarran pisze:Pytałem wiele osób na Arce, ale nikt nie wiedział albo udzielano błędnej odpowiedzi. Na arkadia wiki jest informacja, że w Nuln można trenować zasłanianie i rozkazy. Nie mogłem znaleźć trenera, wiele osób mnie doprowadziło do sali treningowej garnizonu w Nuln, ale nie było można trenować zasłon czy rozkazów, choć jak usłyszałem, kiedyś była taka możliwość. Czy te umiejętności w ogóle usunięto dla osób bez odpowiedniego zawodu, czy szukać gdzieś indziej?
Czasem warto tez odwiedzac karczmy.
Ysar

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Ysar »

Czy istnieje jakiś sposób na natychmiastowe usunięcie czyjegoś imienia z "przedstawionych"? Czy po prostu trzeba czasu? Jeśli czas to czy ktoś się orientuje jak długo trwa proces "zapominania"?
ODPOWIEDZ