Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Agis
Posty: 65
Rejestracja: 05 kwie 2016 12:38
Lokalizacja: Nuln

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Agis »

Tercoral pisze:Co tam paznokcie! Kiedys widzialem jak dumny elf pil z koryta...
Ja widziałem raz bodajze dostojnego srebrnowłosego elfa w Nuln co ściągał rzeczy z zabitych oficerów :lol:
"Odważny umiera raz, a tchórz ginie tysiące razy."
Balkrag
Posty: 126
Rejestracja: 24 cze 2016 07:34

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Balkrag »

Czy kazdy zwierzak pocztowy ma taka sama wytrzymalosc ?
Awatar użytkownika
Kerhenia
Posty: 91
Rejestracja: 15 sty 2015 21:58

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kerhenia »

Wydaje mi się, że sokół miał coś w instrukcji obsługi napisane o tym, że jest wytrzymalszy od innych ptaków.
Balkrag
Posty: 126
Rejestracja: 24 cze 2016 07:34

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Balkrag »

Dziekuje Kerhenia
Numeron
Posty: 138
Rejestracja: 31 paź 2010 08:30

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Numeron »

Kazdy ze zwierzakow ma swoja "specjalna umiejetnosc". Sokol odzyskuje szybciej wytrzymalosc, kruk gada, nietoperz lata duzo szybciej w nocy a w dzien wolniej, szczur szybciej znajduje wyjscie z zamknietych pomieszczen i tak dalej i dalej....
Awatar użytkownika
Stanno
Posty: 71
Rejestracja: 27 lut 2016 10:10
Lokalizacja: Oberbayern

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Stanno »

Instrukcja obsługi sokoła. ♥
Awatar użytkownika
Ald
Posty: 160
Rejestracja: 19 sty 2016 21:39
Lokalizacja: Moravskoslezský kraj

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Ald »

Numeron pisze:Kazdy ze zwierzakow ma swoja "specjalna umiejetnosc". Sokol odzyskuje szybciej wytrzymalosc, kruk gada, nietoperz lata duzo szybciej w nocy a w dzien wolniej, szczur szybciej znajduje wyjscie z zamknietych pomieszczen i tak dalej i dalej....
Tak, a do tego różnią się również rodzaje terenu, na których taki zwierz jest skuteczniejszy - szybciej dostarcza pocztę. Cudowron na pustyni, sokół w górach, maskonur na statkach, itd.
Dobranoc - powiedział diabeł.
Wulgor
Posty: 59
Rejestracja: 21 lip 2015 22:11

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Wulgor »

Tak dluzszy czas sie zastanawiam, kto wygralby pojedynek, Fanatyk czy Nozownik? Zalozmy, ze posiadaja identyczny armor, zawod w 100%, cechy etc. Jest ktos, kto widzial/walczyl/moze sie wypowiedziec?


Pozdrawiam :D
Xsara
Posty: 2
Rejestracja: 03 lip 2016 12:58

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Xsara »

Witam, jestem tu nowa i mam kilka pytań.

1.) Wzięłam z poczty paczkę, znalazłam adresata, ale nie umiem jej doręczyć. Próbowałam różnych wersji "daj" "oddaj" doręcz" ale jakoś nie mogę zgadnąć właściwej komendy. Jak doręcza się paczki?

2.) Nie potrafię przejść przez bramę. Pukam, wrota się otwierają, próbuję iść, wyjść, przejść itd. itp. ale nie skutkuje. Jak przechodzi się przez bramy?

3.)Błąkałam się po górach Czarnych i nazbierałam pełen plecak najróżniejszych kamieni. Można ich do czegoś użyć?

Z góry dziękuję za pomoc
Wulgor
Posty: 59
Rejestracja: 21 lip 2015 22:11

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Wulgor »

Xsara pisze:Witam, jestem tu nowa i mam kilka pytań.

1.) Wzięłam z poczty paczkę, znalazłam adresata, ale nie umiem jej doręczyć. Próbowałam różnych wersji "daj" "oddaj" doręcz" ale jakoś nie mogę zgadnąć właściwej komendy. Jak doręcza się paczki?

2.) Nie potrafię przejść przez bramę. Pukam, wrota się otwierają, próbuję iść, wyjść, przejść itd. itp. ale nie skutkuje. Jak przechodzi się przez bramy?

3.)Błąkałam się po górach Czarnych i nazbierałam pełen plecak najróżniejszych kamieni. Można ich do czegoś użyć?

Z góry dziękuję za pomoc
1. Oddaj paczke

2. Kiedy brama sie otworzy, po prostu rusz w kierunku, ktory ona zagradza

3. Mozna je sprzedac u kamieniarza, o ile beda mu potrzebne (chodzi chyba o gabaryty)

:)
ODPOWIEDZ