Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Norcerno
Posty: 88
Rejestracja: 31 sty 2016 21:40

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Norcerno »

Z tego co wiem od jakiegoś czasu nie. Zresztą i tak było tego niewiele, może na 10 zł treningu by się zebrało.
Awatar użytkownika
Mnemon
Posty: 4
Rejestracja: 12 lut 2016 22:12

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Mnemon »

Witam, mam taki mały problem. Nie wiem jak przejść przez góry Sine. Staram się iść szlakiem ale przełęcz Elskerdeg jest zasypana i nie mogę wejść wyżej. Pierwszy raz idę do Val'kare(z ciężką paczką) :mrgreen: Tak sobie teraz pomyślałem, że może powinienem się zaopatrzyć w jakieś rakiety śnieżne(o ile istnieją) albo w jakąś linę z hakiem/kotwiczką. Znalazłem też jaskinię niedaleko, próbowałem tam coś zdziałać ale nie wyszło :? Próbowałem nawet krzyczeć żeby lawina zeszła z przełęczy ale nie zadziałało :) Proszę, niech ktoś uchyli rąbka tajemnicy :mrgreen:
Król bezgranicznie kochał swą małżonkę, królową, a ona całym sercem kochała jego. Coś takiego musiało skończyć się nieszczęściem.
Norcerno
Posty: 88
Rejestracja: 31 sty 2016 21:40

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Norcerno »

Aika pisze:czekac na wiosne. Chyba podczas Birke sniegi topnieja. Jest tez "inna droga" troche bardziej niebezpieczna.
Awatar użytkownika
Mnemon
Posty: 4
Rejestracja: 12 lut 2016 22:12

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Mnemon »

Dzięki za pomoc.
Król bezgranicznie kochał swą małżonkę, królową, a ona całym sercem kochała jego. Coś takiego musiało skończyć się nieszczęściem.
Awatar użytkownika
Denea
Posty: 246
Rejestracja: 16 mar 2010 01:30
Lokalizacja: Legionowo

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Denea »

Zawsze mozna poprosic o pomoc w dotarciu na, badz powrocie z pustyni. Znam co najmniej jedna osobe, ktora z checia pomoze. ;)
Ble... Ble? Ble!
Wulgor
Posty: 59
Rejestracja: 21 lip 2015 22:11

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Wulgor »

Istnieje mozliwosc poprawienia odmiany imienia postaci po powiedzmy wieku 18 dni?
Numeron
Posty: 138
Rejestracja: 31 paź 2010 08:30

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Numeron »

Zglos blad w postaci, i ktorkie wyjasnienie i poprawny opis bledu powinno pomoc.
Awatar użytkownika
Kerhenia
Posty: 91
Rejestracja: 15 sty 2015 21:58

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kerhenia »

Normalnie nie pisałabym z tym na forum, ale szukam od kilku godzin(realnych) i już nie wiem. Desperacja i rozpacz więc zmuszają mnie do zadania tego pytania...
Przyjęłam zadanie naprawienia fontanny. No, to biegam tam i z powrotem, z państwa do państwa, ale parę godzin temu utknęłam przy... znalezieniu mechanizmu? Myślałam, że w kanałach, ale po przejściu ich kilka razy nie jestem taka pewna. Nie chodzi mi o jakąś strasznie dokładną odpowiedź. Po prostu proszę o jakąś wskazówkę, może wyjaśnienie, co robię źle. Właściwie cokolwiek :D Porzuciłabym to zadanie, ale upór i ciekawość mi spokoju nie dają.

Edit. Dziękować, rozwiązane. :)
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gerdia »

Mechanizm zazwyczaj jest POD obiektem typu fontanna.
Jeżeli ostatnimi czasy nic się nie zmieniło to proponuję wziąć lampę, zapas oleju i jednak poszukać w okolicach zejścia pod plac w Novigradzie.

Pozdrawiam,
G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Awatar użytkownika
Ald
Posty: 160
Rejestracja: 19 sty 2016 21:39
Lokalizacja: Moravskoslezský kraj

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Ald »

Przepraszam, jeśli to pytanie już było, lecz nie doszukałem się nigdzie odpowiedzi, która rozwiałaby moje wątpliwości.

Jaki rok mniej więcej jest na Arkadii? W zasadzie, może to głupie pytanie, lecz ze względu na pochodzenie mojej postaci interesuje mnie kwestia ewentualnych wojen i co z tego wynika, nastawienia do postaci pochodzących z przeciwnej strony barykady. Chyba, ze to, co się dzieje na Arkadii należy postrzegać w zupełnym oderwaniu od kanonicznej historii (bo Arka tworzy własną jej wersję i tylko ta obowiązuje)? Może za bardzo zamotałem, ale ciekawią mnie Wasze przemyślenia na ten temat.
Ostatnio zmieniony 09 maja 2016 20:42 przez Ald, łącznie zmieniany 1 raz.
Dobranoc - powiedział diabeł.
ODPOWIEDZ