Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Werbat »

Ja wiem? Dla mnie to w miarę normalne, że jak chcę włożyć gacie do szuflady, to muszę ją najpierw wysunąć.
Zamień sobie 'wysunąć' na 'zainicjalizować' (żeby już nie mówić o klonowaniu obiektów...) i świat znów staje się piękny, ku chwale kogokolwiek.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gerdia »

Herenvarno,
weź już skończ to pierd**nie.
Jak Ci tak bardzo we wszystkim źle to się zwizuj i zobacz jak wygląda to z drugiej strony.
A zamiast spamować na forum wiecznym płaczem to wysil się i pomóż już teraz z pozycji gracza.
Kto Ci broni napisać pomoc do ?depozyt, ?brama, ?tablica, ?droga itp. itd. i zgłaszać gotowe propozycje informacji w miejscach, w których według Ciebie ich brakuje?
Wyobraź sobie, co może Ci sprawi pewne problemy, ale dobre propozycje są w całkiem na bieżąco dodawane.

Ale przecież wygodniej jest co drugi post pisać jaka to arka jest bee, fee i fuu, bo ulepszanie świata to wyłącznie psi obowiązek Wizów.

Pozdrawiam,
G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Awatar użytkownika
Kherith
Posty: 25
Rejestracja: 17 mar 2015 11:31
Lokalizacja: Karond Kar

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kherith »

Na użytkowników, jak ci dwaj powyżej, pomaga dodanie do listy wrogów. Może niefortunne określenie, ale po prostu ukrywa ich nic niewnoszące trollowanie. Forum bardzo wtedy zyskuje ;)
1) Obrazek 2) Obrazek


Polecam,
Kherith
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tercoral »

Ja dodalem Werbata do wrogow za gramar nazi, ale pozniej sie nie zalogowalem na forum, a on wystawil skrypty do TF'a ktore podkradlem to mu wybaczylem bycie gramar nazi.

Wiec to bron obosieczna.
Tęczowe serce... :oops:
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Herenvarno »

Gerdia pisze: Jak Ci tak bardzo we wszystkim źle to się zwizuj i zobacz jak wygląda to z drugiej strony.
Wiem jak to wygląda z drugiej strony (nie mam na myśli wizowania na Arce). Jeszcze jakieś ciekawe propozycje?
Gerdia pisze: A zamiast spamować na forum wiecznym płaczem to wysil się i pomóż już teraz z pozycji gracza.
Kto Ci broni napisać pomoc do ?depozyt, ?brama, ?tablica, ?droga itp. itd. i zgłaszać gotowe propozycje informacji w miejscach, w których według Ciebie ich brakuje?
Wyobraź sobie, co może Ci sprawi pewne problemy, ale dobre propozycje są w całkiem na bieżąco dodawane.
Herenvarno pisze: (...)zgloszenie pomyslu w tej sprawie nie poskutkowalo zadna reakcja(...)
Czytamy ze zrozumieniem?
Gerdia pisze: weź już skończ to pierd**nie.
Forum nie jest Twoja wlasnoscia, ani twoim malym ksiestewkiem, nie jestem Ci winien ani lojalnosci, ani tez posluszenstwa. Mam swoje zdanie i opinie i mam ochotę o tym napisać bez Twej łaskawej aprobaty.
Nie muszę wiec stosować się do Twoich wskazówek ani Twego "widzimisię". Wypowiadam się w tematach które mnie nurtują i nie dotyczą Twojej osoby, wiec możesz dalej dopisać sobie w moim imieniu powyższy własny cytat.
Co do mojej wyobrazni, skoro jej nie stwierdzasz, to NIE WYRAZAM ZGODY do wykorzystywania materjalow ktore dostalas od mojej osoby w jakiejkolwiek formie, nawet poprawionej czy zmienionej.
Milego wieczoru :D

Edit: Poprawiony blad w cytacie, przypisujacy Gerdii moja wlasna wypowiedz.
Ostatnio zmieniony 25 mar 2015 00:29 przez Herenvarno, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Mikkel

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Mikkel »

Drakh pisze:Istnieje jeszcze klub pijakow? Bo ostatnio przebieglem Maribor i nie znalazlem mozliwosci przylaczenia sie.
Odnawiam pytanie. NPC niby jest, ale odpowiedzi na wszelkie rozsądne pytania udziela takiej, jak pozostali mieszkańcy Mariboru.

Klub nadal działa, z tego co widziałem, ale czy da się wciąż do niego dołączyć? O co Pana Pijaka zapytać?

EDIT:
Działa, dzięki, Coronius. :) Droga wiodąca ku alkoholizmowi stanęła otworem.
Ostatnio zmieniony 24 mar 2015 23:30 przez Mikkel, łącznie zmieniany 1 raz.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Coronius »

Kiedyś wystarczyło mu piwo postawić.
Vernon
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2015 09:02

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Vernon »

Haern pisze:Warto upewnić się, że w kliencie ustawiony jest 'znak rozdziału komend' np. na średnik, co pozwala na wpisanie komend w jednej linii (również w aliasie czy makrze) i wykonanie ich natychmiast po sobie.
mogę poprosić o dokładną informacje gdzie i jak się ustawia znak rozdzielający? Bo jakoś nie mogę tego pojąć. Z góry dzięki.
Awatar użytkownika
Talhar
Posty: 38
Rejestracja: 27 maja 2014 12:45
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Talhar »

re up
Klikasz "Konfiguracja" -> Klient -> Znak rozdzielający komendy -> wybierasz jaki znak
Vernon
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2015 09:02

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Vernon »

Talhar pisze:re up
Klikasz "Konfiguracja" -> Klient -> Znak rozdzielający komendy -> wybierasz jaki znak
dzięki, siedzę nad tym od wczoraj i nawet bylem w konfiguracji ale musiałem to przeoczyć. Teraz życie będzie prostsze.
ODPOWIEDZ