Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Xsara
Posty: 2
Rejestracja: 03 lip 2016 12:58

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Xsara »

Dziękuję bardzo Wulgor! :)
Awatar użytkownika
Artak
Posty: 247
Rejestracja: 15 kwie 2015 16:40
Kontakt:

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Artak »

Wulgor pisze:Tak dluzszy czas sie zastanawiam, kto wygralby pojedynek, Fanatyk czy Nozownik? Zalozmy, ze posiadaja identyczny armor, zawod w 100%, cechy etc. Jest ktos, kto widzial/walczyl/moze sie wypowiedziec?


Pozdrawiam :D
Podejrzewam, że pojedynek wygrałby ... Random :D
Drubin
Posty: 63
Rejestracja: 06 lip 2015 22:14

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Drubin »

Istnieje mozliwosc zablokowania sobie postaci - pomijajac standardowe wytlumaczenie, ze to lek na nalogowcow przy okazji sesji to gdzies wyczytalem, ze sluzy ona rowniez do blokowania postaci, ktore teoretycznie sa w stanie wojny z naszymi innymi postaciami na koncie.

Czyli mam postac muta i zakonnika. I teraz teoretycznie powinienem jedna z nich zablokowac, no bo wiedza zdobyta u jednej daje bonusa drugiej i na odwrot. Czy trzeba jednakze dokonywac tego za kazdym razem oficjalnie i pisac mejle do administracji czy po prostu zakladam, ze 'teraz gram przeciwko druzynie swiatla' i loguje sie tylko mutem, a zakonnikiem raz w tygodniu na 5 minut by sprawdzic poczte? Czy moze cos sie zmienilo w tej materii i 'hulaj dusza piekla nie ma'?

Podany przyklad gildii jest hipotetyczny i ma tylko na celu lepsze zrozumienie sytuacji!
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tercoral »

Jesli logujesz sie zakonem "normalnie" i z doskoku mutem to po mojemu szybka droga do kasacji.

Zeby zablokowac postac poprostu sie logujesz na swoje konto i tam sa opcje. Nie trzeba pisac do mg zeby to zrobic.

Chociaz najlepiej przeczytac regulamin jeszcze raz zeby byl na swiezo i zglosic mg z opisem sytuacji zeby sie wypowiedzieli czy blokada jest konieczna.
Na wszelki wypadek wybrac se jedna z tych konfliktowych postaci wybrac i tylko ja logowac do czasu odpowiedzi.
Tęczowe serce... :oops:
Awatar użytkownika
Irwin
Posty: 31
Rejestracja: 18 mar 2016 15:03

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Irwin »

Cześć,

Jest może jakieś aktualne zestawienie um'ów dla zawodów i ktoś chciałby się podzielić?

Dzięki
1
Balkrag
Posty: 126
Rejestracja: 24 cze 2016 07:34

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Balkrag »

Podbijam pytanie Irwina
Awatar użytkownika
Azjel
Posty: 10
Rejestracja: 17 cze 2016 12:25
Lokalizacja: Cothique

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Azjel »

Łączę się po utracie sieci i widzę coś takiego:
Straciles polaczenie na 13 minut 3 sekundy.
Uciekles statui mlodego brazowookiego niziolka
Co to znaczy? Z nikim nie walczyłem przy zerwaniu połączenia.
Beyze vintn frei bahersht di velt..
Nobia
Posty: 112
Rejestracja: 14 lis 2011 17:39

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Nobia »

re up:
wygląda na to, że chciał Cie zabić na Twoim zerwanym połączeniu, ale sam też złapał deadlinka...

jak dla mnie chamstwo
Awatar użytkownika
Freyr
Posty: 40
Rejestracja: 14 paź 2013 10:59

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Freyr »

Witam,

Odświeżam sobie materiały dotyczące Norski i Ulryka, i znowu pojawia się małe pytanie. Gdzie udaje się po śmierci wyznawca Ulryka? Czy bazując na wierzeniach świętuje u jego boku na wiecznej uczcie, czy udaje się (tak jak kiedyś mi powiedziano) do "świata" Morra ? Jak to wygląda w przypadku warhammera?

Z góry dzięki za pomoc!
This land is ours and we'll see it wiped clean
Of the scourge that has sullied our hopes and our dreams
Balkrag
Posty: 126
Rejestracja: 24 cze 2016 07:34

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Balkrag »

Sciagnij sobie z chomika Tome of Salvation albo odpal wujka google.
ODPOWIEDZ