Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Cavish
Posty: 12
Rejestracja: 16 wrz 2017 00:25

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Cavish »

a) Wpływa i to ekstremalnie mocno, zabicie gremlina przy poziomie "pewnie stąpa" bez umów zawodowych może dać nieznaka, tych samych gremlinów, żeby dostać nieznaka przy poziomie "zwiedził" z umami zawodowca musiałbyś zabić chyba setki - dlatego im sprawniej walczysz i masz lepsze cechy, tym silniejszych powinieneś szukać przeciwników.
b) wraz z ilością mobów w grupie znacznie rośnie otrzymana ilość doświadczenia - za zabicie pojedynczo pięciu npc-ów dostaniesz kilka razy mniej expa niż za zabicie pięciu na raz. Im większa grupa, tym więcej expa.
c) nie, exp jest rozdzielalny proporcjonalnie według "zasług" w walce
d) nie jestem pewien jak jest teraz, choć pewnie wiele się nie zmieniło, ale kiedyś wbicie każdego z tych poziomów wymagało już setek nieznaków, przy legendzie naprawdę wielu setek. Dodatkowo ilość wymaganych nieznaków może się trochę różnić w zależności od rasy, zawodu i sposobu rozdzielania doświadczenia na cechy
Holgrin
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2018 15:52

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Holgrin »

Mam pytanie odnośnie ram czasowych świata gry w odniesieniu do historii Warhammera.
W jakim okresie historii Starego Świata dzieją się wydarzenia, które tworzymy na Arkadii? Jak to się ma - mniej więcej - do kalendarza imperialnego?
Przepraszam, jeśli takie pytanie już było, nie znalazłem.

Edit: @Ralandil: Dzięki wielkie, faktycznie - po tych słowach kluczowych nie szukałem. Przy okazji dziękuję też Terenesowi za tę analizę.
Miło przeczytać, że moja wizja historii postaci jest spójna z ramami czasowymi Imperium na Arce :D
Ostatnio zmieniony 04 sty 2018 22:57 przez Holgrin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ralandil
Posty: 231
Rejestracja: 02 sty 2012 13:07
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Ralandil »

Holgrin, zobacz tutaj.
Athel Loren shall not suffer the presence of Men, nor Orcs, nor Dwarfs, nor Beastmen. If a foe takes a single step upon such sacred soil, they shall not take another.

TinTin++ Mud Client Manual
Vonir
Posty: 57
Rejestracja: 25 lis 2017 01:39

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Vonir »

W czasie pisania listu zerwało moje połączenie. Straciłem to, co napisałem. Problem tylko w tym, że gdy chciałem napisać kolejny list, po wpisaniu adresata, tematu i wypełnieniu pola CC: pojawiał się komunikat 'przeciez piszesz coś innego'. Komenda ~q nie pomagała. Listu nie było też w niewysłanych. Musiałem zakończyć i się zalogować ponownie.
Ktoś mi powie jak wrócić do pisania listu lub jak definitywnie zakończyć pisanie listu?
Awatar użytkownika
Irrindariel
Posty: 12
Rejestracja: 17 sty 2018 03:20

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Irrindariel »

Vonir pisze:W czasie pisania listu zerwało moje połączenie. Straciłem to, co napisałem. Problem tylko w tym, że gdy chciałem napisać kolejny list, po wpisaniu adresata, tematu i wypełnieniu pola CC: pojawiał się komunikat 'przeciez piszesz coś innego'. Komenda ~q nie pomagała. Listu nie było też w niewysłanych. Musiałem zakończyć i się zalogować ponownie.
Ktoś mi powie jak wrócić do pisania listu lub jak definitywnie zakończyć pisanie listu?
Miałem to samo i również chciałbym poznać odpowiedź na to pytanie. :)
Szukając wroga, musisz liczyć się z tym, że go znajdziesz.
Awatar użytkownika
Aenya
Posty: 33
Rejestracja: 19 cze 2009 02:12

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Aenya »

Można było jakiś czas temu przerwać edycję komendą ~p bodaj i przywrócić tekst komendą ~r, ale najwyraźniej zostało to usunięte :(
Awatar użytkownika
Irrindariel
Posty: 12
Rejestracja: 17 sty 2018 03:20

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Irrindariel »

Dlatego właśnie byłem zdziwiony, bo nigdy wcześniej coś takiego mi się nie wyświetliło, a teraz nagle trzeba przelogować, żeby jakąś akcje z listem naprawić. ^^
Szukając wroga, musisz liczyć się z tym, że go znajdziesz.
Awatar użytkownika
Eltharis
Posty: 130
Rejestracja: 22 lip 2014 23:39

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Eltharis »

Czy ktoś z Was kiedykolwiek rozwijał odwagę, a jeśli tak to dlaczego? Wiem mniej więcej co daje, ale nigdy jeszcze nie spotkałem się z opinią, żeby wrzucać punkty w odwagę.
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tercoral »

Moge strzelic glupota, ale Kalreg (?) Taki ogr w starych berserkerach ze skelige
Tęczowe serce... :oops:
Awatar użytkownika
Lieselotte
Posty: 87
Rejestracja: 19 maja 2017 19:34

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Lieselotte »

Na legioniście by można, tylko obecna Arkadia nieszczególnie faworyzuje PvP drużynowe. Forma, wysokie poziomy, obcięty cios w plecy. To wszystko sprawia, że przełamania i zasłony nie robią już tak dużej różnicy, jak kiedyś.
ODPOWIEDZ