Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Vivienne
Posty: 41
Rejestracja: 02 lip 2015 00:56

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Vivienne »

Narmaniel pisze:Samemu nie da się zużyć many na tyle, żeby popełnić samobójstwo - jedynym wyjściem dla chętnych jest strzelenie do siebie z łuku.
Albo zeskoczenie z grzbietu rozpędzonego wierzchowca.
Terum
Posty: 60
Rejestracja: 01 gru 2015 15:17

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Terum »

Mam trochę nietypowe pytanie czy z norki albo lisa można zdjąć skórę? Jeśli tak to jakie trzeba mieć zdolności albo czym ja zdjąć?
Awatar użytkownika
Tremor
Posty: 6
Rejestracja: 06 gru 2015 20:16

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tremor »

Na GP łowiectwie nie dasz rady, musisz poprosić jakiegoś "myśliwego". Dla lisa raczej niewyszkolonego, dla norki raczej blisko pełni zawodu.
Była ostatnio jakaś wyprzedaż u gnomów mieli w ofercie skóry może tam?
Terum
Posty: 60
Rejestracja: 01 gru 2015 15:17

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Terum »

Dziękuję za odpowiedź. A z jakiś mniej szlachetnych zwierząt się da? Tak bez przyuczania zawodu myśliwego?
Awatar użytkownika
Tremor
Posty: 6
Rejestracja: 06 gru 2015 20:16

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tremor »

Tu już musisz popróbować ;) Królik jest w zasięgu pewniakiem, dzik raczej też, nie pamiętam jak ryś.
Co do drugiego pytania "czym ją zdjąć" musisz mieć w ręce broń zadającą rany cięte + skill z łowiectwa, jak nie ma po przeszukaniu ciała a trening zrobiony to niestety...
Terum
Posty: 60
Rejestracja: 01 gru 2015 15:17

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Terum »

To jak już worek pytań się otworzył to jeszcze jedno. Spotkałem bardzo starego ogra i on ma wypalone mroczne znamię na ramieniu, spał bardzo długo i kiedyś był znany z bezwzględności a teraz chce sie zmienić tylko mu to znamię przeszkadza jak może się pozbyć tego znamienia? Jest wyznawcą Nurgla i tez nie chce już nim być.
Cochis
Posty: 119
Rejestracja: 13 lut 2009 14:58
Lokalizacja: San Antonio

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Cochis »

Przyjacielu ;)
Jesli ów ogr jest tak stary jak uważa to bedzie wiedział co robić a jak nie wie to wie kogo spytać.

A co do skór to koń, byk, koza, krowa, są zwierzętami z których ja wycinam bez problemu a nie mam skilla powyżej gp. Polecam kozy.
[...] jest dorosly, dojrzaly, ma swoje hobby ... bawi sie klockami Lego [...]
Vivienne
Posty: 41
Rejestracja: 02 lip 2015 00:56

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Vivienne »

Cochis pisze:A co do skór to koń, byk, koza, krowa, są zwierzętami z których ja wycinam bez problemu a nie mam skilla powyżej gp. Polecam kozy.
I wiewiórki <3

:lol:
Terum
Posty: 60
Rejestracja: 01 gru 2015 15:17

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Terum »

Cochis pisze:Przyjacielu ;)
Jesli ów ogr jest tak stary jak uważa to bedzie wiedział co robić a jak nie wie to wie kogo spytać.
Za czasów tego ogra działała komenda porzuć wyznanie. A znamię można było wyciąć a teraz się nie da.
Cochis
Posty: 119
Rejestracja: 13 lut 2009 14:58
Lokalizacja: San Antonio

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Cochis »

Myśle ze chodzi o cos innego ale to moje prywatne zdanie ;)
[...] jest dorosly, dojrzaly, ma swoje hobby ... bawi sie klockami Lego [...]
ODPOWIEDZ