Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Gyrd
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2021 22:00

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gyrd »

juz jest snieznobiala :lol:
Awatar użytkownika
Nrdan
Posty: 54
Rejestracja: 12 paź 2018 07:25

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Nrdan »

Co nie zmienia faktu, ze jest to absolutnie bez sensu. Nie wiem dlaczego przy rejestracji pochodzenia nie mozna wybrac sobie koloru, albo dlaczego nie mozna jej pofarbowac tak jak w Mahakamie. Oczywiscie krasnoludy z kolorem brody w krotkim opisie powinny dostawac z automatu brode tego koloru, tak jak ma to miejsce teraz.
Eeeeeee...... trzeba na stryszek.
Gyrd
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2021 22:00

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gyrd »

to jeszcze jedno pytanie,
co jak wybiore kolor brody w przymiotniku shorta i taka mi nada z automatu, tez posiwieje z czasem?
Awatar użytkownika
Kregan
Posty: 181
Rejestracja: 07 cze 2015 23:56

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kregan »

Gyrd pisze: 16 sty 2021 11:57 to jeszcze jedno pytanie,
co jak wybiore kolor brody w przymiotniku shorta i taka mi nada z automatu, tez posiwieje z czasem?
Posiwieje za jakiś czas obojętnie co tam wybierzesz. To stara pochodzeniówka, podejrzewam że jej kod jest w takim stanie, że nikt kijem nawet nie chce tego ruszyć i mieć spokój z lawiną zgłoszeń o błędach w postaci albo utraconych brodach;). Z czasem przywykniesz.
Mowisz do posiwialego wiekowego kruka w Khazalidzie: Co poradzisz jak nic nie uradzisz.
Posiwialy wiekowy kruk kracze w Khazalidzie: Niiic.
Awatar użytkownika
Adair
Posty: 86
Rejestracja: 21 lut 2017 09:30

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Adair »

Wydaje mi się, że ja na początku miałem w shorcie rudobrody. I taką brodę mi zrobiło. A jak broda posiwiała, zmienił się też short.
Feril
Posty: 86
Rejestracja: 25 paź 2011 20:59

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Feril »

Zauwazylem, ze jak mam wlaczona forme, to wciaz otrzymuje doswiadczenie (w postaci postepow).

To jest: blad/ tylko czesc doswiadczenia idzie w forme / postepy sa wyswietlane jako informacja, ale tak naprawde tak czy inaczej wszystko idzie w forme/ inne (niepotrzebne skreslic)?
Awatar użytkownika
Kregan
Posty: 181
Rejestracja: 07 cze 2015 23:56

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kregan »

Feril pisze: 24 sty 2021 22:20 Zauwazylem, ze jak mam wlaczona forme, to wciaz otrzymuje doswiadczenie (w postaci postepow).

To jest: blad/ tylko czesc doswiadczenia idzie w forme / postepy sa wyswietlane jako informacja, ale tak naprawde tak czy inaczej wszystko idzie w forme/ inne (niepotrzebne skreslic)?
Informacja o postępach to nie błąd. Wszystko idzie w formę aż się nie nabije cała/przestawisz nabijanie formy w opcjach.
Mowisz do posiwialego wiekowego kruka w Khazalidzie: Co poradzisz jak nic nie uradzisz.
Posiwialy wiekowy kruk kracze w Khazalidzie: Niiic.
Morbar
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2021 11:39

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Morbar »

Czy jest jakiś określony format udzielania odpowiedzi podczas egzaminu do Kultu Przodków? Odpowiadam poprawnie (sprawdzane też w źródłach m.in. z Arkadia Wiki), a mimo to już drugi raz odpadam na pierwszym pytaniu. Nie wiem czy duża litera ma znaczenie, czy odpowiedź ma być zakończona kropką?

Jakieś wskazówki? ;)
Zora
Posty: 24
Rejestracja: 24 mar 2017 08:51

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Zora »

Wracam po dość długiej nieobecności... Od czego zacząć? Jakie stowarzyszenia są obecnie aktywne?
Awatar użytkownika
Kerian
Posty: 271
Rejestracja: 10 lip 2019 20:03

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kerian »

Ogolnie to wszystkie. Czasem bedziesz dluzej musiala poczekac na podanie.

Paczki
Zawod do expienia solo
Mudlet
Zrobic wielce
Starac sie do gildi...
Grac

No z rok ci zejdzie :D
W oczekiwaniu na TE święta. :)
ODPOWIEDZ