Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Gorm
Posty: 2
Rejestracja: 02 sty 2019 14:53

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gorm »

Nie poddawaj się z Mudletem
Adremen stworzył naprawdę fajny kombajn

Tu masz jego stronę gdzie jest napisane jak i co poustawiać

http://arkadia.kamerdyner.net/#skrypty
Awatar użytkownika
Adremen
Posty: 242
Rejestracja: 31 gru 2009 11:13

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Adremen »

Feril pisze: 26 cze 2019 19:32 Hej,

czy jest dostepny gdzies jakis bardzo podstawowy konfig "dla ulomnych" pod dowolnego klienta?
Probowalem podazac za instrukcja zainstalowania Mudleta, ale otrzymuje bledy polaczenia i niesitniejacych katalogow, przy probie zainstalowania skryptow i mappera.

Jesli taki konfig bedzie mial podswietlone kondycje i spece, ocene broni oraz bedzie mozna w miare prosto tworzyc mapy w kliencie, w pelni im to wystarczy.

Zalezy mi na czyms plug&play - sciagnij, wpisz dwie komendy i uzywaj. Obecnie korzystam z archaicznego Zmuda lub oficjalnego klienta. Na Zmudzie nie dziala mi jednak wiekszosc podswietlan, a nie gram na tyle, by walczyc z tym od nowa.

Z gory dziekuje za pomoc.
Zapraszam na kanal #mudlet na discordzie, zagladam tam regularnie (od niedawna), jest tez wielu innych ktorzy beda w stanie pomoc.
Filarion
Posty: 29
Rejestracja: 02 lut 2019 17:45

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Filarion »

Adremen pisze: 26 cze 2019 23:25
Feril pisze: 26 cze 2019 19:32 Hej,

czy jest dostepny gdzies jakis bardzo podstawowy konfig "dla ulomnych" pod dowolnego klienta?
Probowalem podazac za instrukcja zainstalowania Mudleta, ale otrzymuje bledy polaczenia i niesitniejacych katalogow, przy probie zainstalowania skryptow i mappera.

Jesli taki konfig bedzie mial podswietlone kondycje i spece, ocene broni oraz bedzie mozna w miare prosto tworzyc mapy w kliencie, w pelni im to wystarczy.

Zalezy mi na czyms plug&play - sciagnij, wpisz dwie komendy i uzywaj. Obecnie korzystam z archaicznego Zmuda lub oficjalnego klienta. Na Zmudzie nie dziala mi jednak wiekszosc podswietlan, a nie gram na tyle, by walczyc z tym od nowa.

Z gory dziekuje za pomoc.
Zapraszam na kanal #mudlet na discordzie, zagladam tam regularnie (od niedawna), jest tez wielu innych ktorzy beda w stanie pomoc.
Adremenie a jakies ukatualnienia skryptow/mapy w przyszlosci przewidujesz?
Awatar użytkownika
Adremen
Posty: 242
Rejestracja: 31 gru 2009 11:13

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Adremen »

Filarion pisze: 27 cze 2019 08:48 Adremenie a jakies ukatualnienia skryptow/mapy w przyszlosci przewidujesz?
Wroocilem do gry, wiec tak.
Anatolij
Posty: 37
Rejestracja: 08 lut 2019 16:37

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Anatolij »

Feril, mocno polecam mudleta.

Jedna uwaga - jeżeli w RL masz imię, które zawiera polskie znaki (Michał, Paweł, Józek itp.) to istnieje duża szansa, że tak masz też nazwany profil na swoim kompie, a co za tym idzie ścieżka dostępu do miejsc, w których skrypty mudletowe będą chciały się zainstalować też będzie zawierała nasze rodzime ogonki. Mudlet nie radzi sobie z nimi i nie instaluje skryptów poprawnie.

Pomijając tą małą niedogodność, na stronie ze skryptami jest opisane całkiem zacnie co i jak robić, żeby je zainstalować, skoro taki technologicznie zacofany neandertalczyk jak ja sobie z tym poradził, to Ty też ogarniesz ;)
Awatar użytkownika
Kregan
Posty: 181
Rejestracja: 07 cze 2015 23:56

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kregan »

Najnowsza wersja 3.21 ma już chyba naprawiony problem ze ścieżkami do folderów ale głowy nie dam. Tak czy siak, dyskusje trzeba przekierować do odpowiedniego tematu.
Mowisz do posiwialego wiekowego kruka w Khazalidzie: Co poradzisz jak nic nie uradzisz.
Posiwialy wiekowy kruk kracze w Khazalidzie: Niiic.
Awatar użytkownika
Rork
Posty: 23
Rejestracja: 31 maja 2019 11:53

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Rork »

Czy wiadomo ile przy obecnych poziomach formy daje wsparcie nią stażu w zawodzie? Jakiś % albo odpowiednik tygodnia idla?
Tuńczyk ma 14% białka! masa po nim przyrasta szybciej niż populacja cyganów na Słowacji!
Jakiś elf krzyczy z oddali: Mam malo zycia!
Awatar użytkownika
Gritta
Posty: 198
Rejestracja: 24 mar 2018 05:27
Lokalizacja: TRN/KRK

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gritta »

Każde +staz to 0,4% zawodu, nic nie powinno się zmieniać, wcześniej kosztowało 3 punkty formy i dalej tyle kosztuje.

Kod: Zaznacz cały

Szczypiesz pieszczotliwie czterdziestego drugiego chochlika czarodzieja w policzek.
Szepczesz zlowieszczo: Titititi!
Awatar użytkownika
Aylin
Posty: 8
Rejestracja: 01 sie 2018 17:30

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Aylin »

Gritta:
Każde +staz to 0,4% zawodu, nic nie powinno się zmieniać, wcześniej kosztowało 3 punkty formy i dalej tyle kosztuje.
Sprawdzone, Gritta ma całkowitą rację. Trzeba 10x wrzucić formę w staż, żeby zyskać tygodniowy odpowiednik szkolenia.
A formę ofc trzeba mieć 3/3 żeby w ogóle można było dołożyć ją +staż.
You could rattle the stars," she whispered. "You could do anything, if only you dared. And deep down, you know it, too. That’s what scares you most.
Awatar użytkownika
Rork
Posty: 23
Rejestracja: 31 maja 2019 11:53

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Rork »

Wielkie cięgi za pomoc - wszystko już jasne :)
Tuńczyk ma 14% białka! masa po nim przyrasta szybciej niż populacja cyganów na Słowacji!
Jakiś elf krzyczy z oddali: Mam malo zycia!
ODPOWIEDZ