Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Dorgann
Posty: 105
Rejestracja: 23 wrz 2016 12:25

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Dorgann »

Jestem ciekaw, to jak się one teraz rozmnażają?
Wcześniej wystarczyło włożyć pączka, i przez pączkowanie, a teraz?

Zgadzam się z przedmówczynią Raenn, żaba jest słaba i nie nadaje się na kuriera. To już krok do pokemonów.
Tryggvi
Posty: 141
Rejestracja: 08 gru 2013 02:28

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tryggvi »

Na Arkadii już mamy pokemony.
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Ilane »

Miril pisze:Najchętniej oswoiłbym elfa/elfkę, ale słyszałem, że to mało rozumne stworzenia i do tresury się nie nadają 8-)

Kod: Zaznacz cały

#### Masz nowego wroga: Miril
f1 - dodaj odmiane
f2 - ustaw autoatak
f3 - ustaw autozakonczanie
Niepozdrawiam :(
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Gaik
Posty: 6
Rejestracja: 20 sty 2017 00:05

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gaik »

Mam powazny problem.

Sprawa wyglada nastepujaco:
Prawie 24h temu stoczylem walke na arenie i przerazliwie smierdze zakwasnialym potem. Kazdy, kogo spotkam, zatyka nos. Natknalem sie na grupe trzech ogrow - nawet oni stwierdzili, ze nie pachne zbyt ladnie. Wykapalem sie w lazni w Nuln, pluskalem sie w jeziorze i nawet wszedlem pod wodospad. Zero efektu. W akcie desperacji wylalem na siebie flakonik perfum i... jest jeszcze gorzej!

Utracilem juz cala nadzieje. Moja rozpacz osiagnela tak wysoki poziom, ze jestem o krok od przyzwania ktoregos z Czarodziei! :? Co zrobic, zeby pozbyc sie tego odoru?

Ratunku!
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Werbat »

Gaik, polecam.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Alicia
Posty: 197
Rejestracja: 20 wrz 2009 02:34

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Alicia »

Stoczyłeś tą walkę na Arenie w Szkole Gladiatorów? W tej samej szkole jest jedyna łaźnia, która zmywa zapach, musi Cię tam wprowadzić ktoś z bywalców.

@Werbat: To było prawie że jak poczucie humoru.
Amargein
Posty: 61
Rejestracja: 28 sty 2015 19:23

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Amargein »

Ten Schopenhauer na opakowaniu... XD

Aromat z areny unosi się BARDZO długo, wydaje mi się, że nigdy nie przestaniesz śmierdzieć bez wizyty w łaźni, choćbyś się w innych miejscach kąpał do oporu (a jest ich parę).
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gleanevall »

Nie przyzywaj, tylko zgłoś błąd ze kompanie się w x, y, z nie pomogło.
Miril
Posty: 54
Rejestracja: 09 lut 2017 23:09

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Miril »

Kod: Zaznacz cały

"$7 Zabijanie postaci innych graczy jest na Arkadii mozliwe, istnieja jednak pewne ograniczenia.

Zabronione jest zabijanie innych:
- bez przyczyny lub pod byle pretekstem; co wiecej, ofiara musi znac powod ataku
- wielokrotnie z tego samego powodu
- na lokacji startowej po zalogowaniu

Zabicie drugiej postaci jest uznawane za ostatecznosc przy rozwiazywaniu konfliktow, dlatego tez obowiazkiem gracza jest uzyskac przed atakiem absolutna pewnosc, ze nie dojdzie do zadnej pomylki."
Dziwny jest ten punkt zasad, więc proszę Was o pomoc w odpowiedniej interpretacji:

Hipotetyczna sytuacja: Jestem na expowisku, przychodzi jakiś typek i atakuje dokładnie te same moby z którymi walczę, pomimo, że w okolicy jest sporo innych. Sytuacja powtarza się kilkukrotnie. Mówię mu, żeby przestał tak robić, ale brak reakcji. Mogę go zarąbać, czy nie?

Czy jak gram niestowarzyszonym człowiekiem, to komando nie może mnie zabijać wielokrotnie z powodu przewlekłego i uporczywego bycia człowiekiem? Albo czy mutki mogą mnie zabić ot tak, bo akurat trafiłem na khornitów a moja czaszka idealnie nada się do budowy pewnego mebla?

Czy zasady te są w pełni stosowane do stowarzyszeń? W sensie czy przynależność do danego stowarzyszenia jest już dorozumianą "znajomością powodu ataku" w przypadku spotkania kogoś z wrogiego stowarzyszenia?
Awatar użytkownika
Artak
Posty: 247
Rejestracja: 15 kwie 2015 16:40
Kontakt:

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Artak »

Miril pisze: Dziwny jest ten punkt zasad, więc proszę Was o pomoc w odpowiedniej interpretacji:
Jest dziwny :)
Miril pisze: Hipotetyczna sytuacja: Jestem na expowisku, przychodzi jakiś typek i atakuje dokładnie te same moby z którymi walczę, pomimo, że w okolicy jest sporo innych. Sytuacja powtarza się kilkukrotnie. Mówię mu, żeby przestał tak robić, ale brak reakcji. Mogę go zarąbać, czy nie?
IMHO (ale tylko IMHO) jak mu powiesz w prost "Spierdzielaj, bo zginiesz z reki mej jak nie przestaniesz" to możesz go zabić :)
Miril pisze: Czy jak gram niestowarzyszonym człowiekiem, to komando nie może mnie zabijać wielokrotnie z powodu przewlekłego i uporczywego bycia człowiekiem? Albo czy mutki mogą mnie zabić ot tak, bo akurat trafiłem na khornitów a moja czaszka idealnie nada się do budowy pewnego mebla?
Teoretycznie nie wiem :)
Miril pisze: Czy zasady te są w pełni stosowane do stowarzyszeń? W sensie czy przynależność do danego stowarzyszenia jest już dorozumianą "znajomością powodu ataku" w przypadku spotkania kogoś z wrogiego stowarzyszenia?
Tak :)
ODPOWIEDZ