Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Svala
Posty: 47
Rejestracja: 18 sty 2017 14:11

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Svala »

W przypadku broni dwuręcznej, gdzie nie używasz tarczy, celność broni ma na pewno większe znaczenie niż przy broni jednoręcznej, bo przekłada się znacznie bardziej na łączną obronę postaci.
Miril
Posty: 54
Rejestracja: 09 lut 2017 23:09

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Miril »

Możecie podpowiedzieć kto z MC jest jeszcze aktywny? Z Nurgli najlepiej, ale nie jestem wybredny. Pisałem do Cirda, ale zero odezwu.

EDIT: Tak, szukałem na arce, od dobrego tygodnia, jeżeli grają to maskują się lepiej niż wiewióry w dawnych czasach.
Svala
Posty: 47
Rejestracja: 18 sty 2017 14:11

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Svala »

Idz na ziemie czaszki i erpeguj, w końcu się uda na pewno.
Miril
Posty: 54
Rejestracja: 09 lut 2017 23:09

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Miril »

Ziemie Czaszki? To oni już nie siedzą w TC na pustkowiach? :shock:
Svala
Posty: 47
Rejestracja: 18 sty 2017 14:11

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Svala »

W sumie nie wiem gdzie siedzą, ale chyba na haszutach głównie, tam przynajmniej fraguje ich Celeste.

A co do twierdzy to nie mam pojęcia, kiedyś tam były krasnozwierze to tam się ekspiło, a teraz nie wiem czy ktokolwiek tam chodzi.
Miril
Posty: 54
Rejestracja: 09 lut 2017 23:09

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Miril »

Dobra, znalazłem. Dziękuję :)
Tarran
Posty: 43
Rejestracja: 10 mar 2016 20:45

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tarran »

Kiedyś wyczytałem, gdzieś na forum, że po osiągnięciu najwyższego poziomu oswojenia zwierzęcia, nie zlatuje ono z ramienia po rozpoczęciu walki. Ostatnio oswoiłem swojego zwierzaka do poziomu oddane, ale nadal podczas walki się płoszy. Czy to jest błąd do zgłoszenia, czy tak powinno być? A jeżeli powinno, to co daje oswajanie? Od kilku już poziomów nowe emocje związane ze zwierzakiem i tak się nie pojawiały, czy robi to więc jakąś różnicę - oswojony czy nie?
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gleanevall »

Przeczytałeś bzdurę, zwierzę zawsze ucieka.
Tarran
Posty: 43
Rejestracja: 10 mar 2016 20:45

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tarran »

Czyli oswajanie powyżej pewnego poziomu jest sztuką dla sztuki jeżeli dobrze rozumiem?
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gleanevall »

No to już kompletnie indywidualna sprawa.

Na przykład dla mnie oswajanie w ogóle to sztuka dla sztuki, a dla kogoś innego skolekcjonowanie wszystkich dostępnych zwierząt może być celem w grze.
ODPOWIEDZ