Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Mefist
Posty: 5
Rejestracja: 25 gru 2016 16:38

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Mefist »

Ile ok. czasu zajmuje przejscie z 3 na 4 lvl? Chodzi mi o doznania graczy a nie mechanike Arki
Co Cie nie zabije, to zabije Cie co innego...
Awatar użytkownika
Raenn
Posty: 97
Rejestracja: 01 sty 2016 16:27
Lokalizacja: Kraków/Toruń

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Raenn »

Zależy od bardzo wielu czynników. Gdzie ekspisz, z kim, czy masz już zawód, czy nie, jakie masz eq.. ale generalnie niskie poziomy wbija się bardzo szybko więc film albo muzyka w tło i do dzieła.
Jadugar
Posty: 10
Rejestracja: 15 lut 2015 10:46

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Jadugar »

Cześć arkowicze,

Mam pytanie o klub Morra. Mianowicie chodzi mi o przewodników oraz żniwiarzy. Wiem, jak przejść próbę aby przyjąć aspekt żniwiarza ale nie wiem co zrobić aby zostać przewodnikiem bo rozumiem, że drugi sposób przejścia próby uczyni z wyznawcy przewodnika? Może jakieś podpowiedzi?

Pozdrawiam!
Nowoczesne meble w stylu skandynawskim i loft oraz wyposażenie kuchni, scyzoryki i inne:
https://www.hebito.com/meble-8328
Awatar użytkownika
Asandra
Posty: 126
Rejestracja: 09 cze 2009 23:44

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Asandra »

Aby zostać Przewodniczką przeszłam próbę za pomocą występującego w niej medalionu. Wstrzymuję się od podania szczegółów, nie chcę pomagać poza grą ani wprowadzić w błąd.
Natomiast ja z kolei nie wiem co zrobić żeby stać się Żniwiarzem, więc też i nie wiem czy obydwa sposoby są różne.
Duar
Posty: 72
Rejestracja: 05 paź 2014 12:49

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Duar »

Przewodnik - opiekuje się nekropoliami, zajmuje się przeprowadzaniem obrządków pogrzebowych itp, taki stricte kapłan Morra.
Żniwiarz - kieruje na wieczny odpoczynek tych co nie do końca umarli - jak trzeba siłą, pełni straż podczas obrządków pogrzebowych, Ponury Żniwiarz.

Może to pomoże podczas ceremonii wybrania odpowiedniej ścieżki.

@up: Tak, są dwa różne sposoby.
Bargian
Posty: 49
Rejestracja: 11 lis 2015 00:02

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Bargian »

Zgodnie z arka wiki sztylety mozna maksymalnie do 30 wytrenowac w kraince. Jednak tam max to jest 25. W oxen tez nic wiecej nie wytrenuje juz. Wiecie czy jest (jezeli tak to gdzie) miejsce, gdzie mozna dotrenowac? Bo o ile sie nie myle to wszystkie bronie gp do 30 moga trenic.
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tercoral »

Ile gram to nigdzie wiecej niz kraina nie widzialem sztyletow.
Tęczowe serce... :oops:
Orrgar

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Orrgar »

Ter: co by daleko nie szukac Kreutzhofen.
Dorgann
Posty: 105
Rejestracja: 23 wrz 2016 12:25

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Dorgann »

Mam podchwytliwe pytanie:
Czy zjawy zadajace ciosy w srebrzysty / posrebrzany ekwipunek, nie powinny otrzymywac dodatkowych obrazen?
Awatar użytkownika
Talisa
Posty: 144
Rejestracja: 21 kwie 2015 23:40
Lokalizacja: Skellige IRL

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Talisa »

Ni mniej, nie wiecej jak wszystkie "kolczaste" zbroje na miekkie potwory.
Everyone is fighting their own battle to be free from their past, to live in the present, and create a meaningful future for themselves. Don't judge, have a heart.
ODPOWIEDZ