Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Lothis
Posty: 3
Rejestracja: 18 paź 2016 19:47

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Lothis »

Dzięki za odpowiedzi, mam jeszcze jedno pytanie: Jak się kupuje jedzenie na wynos? Normalnie mogę zjeść w karczmie, ale jak chce coś kupić na wynos jest napisane, że nie ma takiej rzeczy na składzie. Komendy, których używam: kup kasze z jablkami, kup kasze z jablkami na wysnos, zamow... itp. w różnych kombinacjach i nic nie działa. Dodam, że wcześniej usiadłem przy stole.
Awatar użytkownika
Ald
Posty: 160
Rejestracja: 19 sty 2016 21:39
Lokalizacja: Moravskoslezský kraj

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Ald »

Lothis pisze:Dzięki za odpowiedzi, mam jeszcze jedno pytanie: Jak się kupuje jedzenie na wynos? Normalnie mogę zjeść w karczmie, ale jak chce coś kupić na wynos jest napisane, że nie ma takiej rzeczy na składzie. Komendy, których używam: kup kasze z jablkami, kup kasze z jablkami na wysnos, zamow... itp. w różnych kombinacjach i nic nie działa. Dodam, że wcześniej usiadłem przy stole.
Nie we wszystkich karczmach da się kupić coś na wynos. Jeżeli taka możliwość w danej karczmie jest, to zwykle zaznaczono to w menu.
Wtedy komenda 'kup' będzie odpowiednia.

Jeżeli zależy Ci na prowiancie na wynos, dużo łatwiej odnajdziesz go w piekarniach.
Dobranoc - powiedział diabeł.
Lothis
Posty: 3
Rejestracja: 18 paź 2016 19:47

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Lothis »

Znajduję się w Karczmie Pod Pegazem koło wsi Szczupaki, w menu są wymienione dania na wynos
Ald pisze:
Lothis pisze:Dzięki za odpowiedzi, mam jeszcze jedno pytanie: Jak się kupuje jedzenie na wynos? Normalnie mogę zjeść w karczmie, ale jak chce coś kupić na wynos jest napisane, że nie ma takiej rzeczy na składzie. Komendy, których używam: kup kasze z jablkami, kup kasze z jablkami na wysnos, zamow... itp. w różnych kombinacjach i nic nie działa. Dodam, że wcześniej usiadłem przy stole.
Nie we wszystkich karczmach da się kupić coś na wynos. Jeżeli taka możliwość w danej karczmie jest, to zwykle zaznaczono to w menu.
Wtedy komenda 'kup' będzie odpowiednia.

Jeżeli zależy Ci na prowiancie na wynos, dużo łatwiej odnajdziesz go w piekarniach.
Znajduję się w Karczmie Pod Pegazem obok wsi Szczupaki, w menu są wymienione dania na wynos jednak nie da rady ich zakupić. Jest taka możliwość, że się aktualnie skończyły? Zauważę, że kupiłem kurczaka na miejscu i go zjadłem, lecz na wynos już nie nie mogłem go kupić.
Awatar użytkownika
Ald
Posty: 160
Rejestracja: 19 sty 2016 21:39
Lokalizacja: Moravskoslezský kraj

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Ald »

Lothis pisze: Znajduję się w Karczmie Pod Pegazem obok wsi Szczupaki, w menu są wymienione dania na wynos jednak nie da rady ich zakupić. Jest taka możliwość, że się aktualnie skończyły? Zauważę, że kupiłem kurczaka na miejscu i go zjadłem, lecz na wynos już nie nie mogłem go kupić.
Nie spotkałem się jeszcze z tym, żeby coś się skończyło :) Domyślam się, że problem jest we właściwym wskazaniu co chcesz kupić.
Czasem przy kupowaniu trzeba podać pełną nazwę dania, czasem tylko jej część.
Dobranoc - powiedział diabeł.
Awatar użytkownika
Eldur
Posty: 36
Rejestracja: 29 mar 2016 10:40
Lokalizacja: Höfuðborgarsvæðið

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Eldur »

Ald pisze: Nie spotkałem się jeszcze z tym, żeby coś się skończyło :) Domyślam się, że problem jest we właściwym wskazaniu co chcesz kupić.
Czasem przy kupowaniu trzeba podać pełną nazwę dania, czasem tylko jej część.
W Oxenfurcie "Pod wesołym studentem" parę rzeczy się skończyło. Studenci wyżarli.

E.
Betra er einn að vera, en illan stallbróður hafa.
Awatar użytkownika
Ald
Posty: 160
Rejestracja: 19 sty 2016 21:39
Lokalizacja: Moravskoslezský kraj

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Ald »

Eldur pisze:
Ald pisze: Nie spotkałem się jeszcze z tym, żeby coś się skończyło :) Domyślam się, że problem jest we właściwym wskazaniu co chcesz kupić.
Czasem przy kupowaniu trzeba podać pełną nazwę dania, czasem tylko jej część.
W Oxenfurcie "Pod wesołym studentem" parę rzeczy się skończyło. Studenci wyżarli.

E.
Tyle, że tam jest zaznaczone w menu, że ich nie ma ;)
Dobranoc - powiedział diabeł.
Inessa
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2016 04:41

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Inessa »

Cześć.
Nie wiem, czy zamieszczam pytanie w odpowiednim temacie, w razie bledu pokierujcie mnie.
Korzystam w grze ze strony "www" i chciałabym zapytać, czy istnieje tam coś takiego jak "logi".

Z góry dzięki.
Awatar użytkownika
Artak
Posty: 247
Rejestracja: 15 kwie 2015 16:40
Kontakt:

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Artak »

Inessa pisze:Cześć.
Nie wiem, czy zamieszczam pytanie w odpowiednim temacie, w razie bledu pokierujcie mnie.
Korzystam w grze ze strony "www" i chciałabym zapytać, czy istnieje tam coś takiego jak "logi".

Z góry dzięki.
Istnieje, a odpowiedni temat znajduje się tu (i podejrzewam, że jak przejrzysz ostatnie 10-15 stron to znajdziesz nawet odpowiedź :) ).
Niestety więcej nie pomogę, bo nie korzystam z webowego :)
Awatar użytkownika
Freyr
Posty: 40
Rejestracja: 14 paź 2013 10:59

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Freyr »

Inessa pisze:Cześć.
Nie wiem, czy zamieszczam pytanie w odpowiednim temacie, w razie bledu pokierujcie mnie.
Korzystam w grze ze strony "www" i chciałabym zapytać, czy istnieje tam coś takiego jak "logi".

Z góry dzięki.
Po prawej od pola gdzie wpisujesz komendy powinny być trzy ikony. Strzałka w kształcie okręgu to logi.
This land is ours and we'll see it wiped clean
Of the scourge that has sullied our hopes and our dreams
Maro
Posty: 32
Rejestracja: 13 lut 2016 17:08

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Maro »

Witam, mam takie male pytanie, posiadam zawod gladiatora, i zastanawiam sie jak sie sprawuje celowanie w tym zawodzie.
Czy w pelna zakuta w zbroje postac/npca oplaca sie wybierac celowanie, czy lepiej zostawic random? Tzn jak ktos nosi kask, naramienniki, nagolenniki, napiersnik/kirys czy pelna plyte, oplacalne jest celowanie w ktoras z czesci cial?
Bede bardzo wdzieczny za odpowiedz....

Malofe, oglofe
ODPOWIEDZ