Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Xion
Posty: 180
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10
Lokalizacja: Opole

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Xion »

Villon pisze:Reputacja maleje jak się nie roznosi paczek.
Czy maleje także jak jestem offline?
Jak wyjadę na urlop i nie będę się logował to spadnie i nie będę mógł roznosić najdalszych paczek?
Zawsze zastanawia mnie, w jakim celu na pytania odpowiadają ludzie, którzy nie mają na dany temat pojęcia, ewentualnie (co gorsza) mają pojęcie błędne i piszą bzdury. Jak Kobu powyżej.

Nie, reputacja nie spadnie podczas bycia offline. Aż z tej okazji sprawdziłem - 18 dni bez logowania postaci, brak spadku.
Życie jest sumą przypadków.
Awatar użytkownika
Kobu
Posty: 64
Rejestracja: 19 paź 2015 14:53

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kobu »

Ale mi się oberwało, nie można odpowiedzieć i od razu nie dokopać. :) A w mojej ocenie spada. Oczywiście granice słowne to jedynie granice słowne, jak zawsze na arce. Można je mieć mocno przekroczone. I wówczas jesteś w tym samym przedziale. Baaardzo dawno nie miałem okresu, że długo się nie logowałem. Od przedostatniego lata bodajże. Ale wówczas mimo, że miałem wbite gruuubo ponad limit to po dwóch miechach zaniosłem paczkę i zaraz potem spadła. A to znaczy, że byłem już na samej granicy. - Co nie znaczy, że z przypadku wyciągnąłem złe wnioski. Wystarczająco, by mi ktoś szpile wbił.

Ale odpowiem i przedmówcy. Bo postawił pytanie. Odpowiadają zgodnie ze swoją wiedzą. Nawet nie dyskutuje, czy w tym przypadku nie błędną. Być może.

Mnie zaś zastanawia, dlaczego znajda się zawsze tacy, którzy hejt mają we krwi i prócz sprostowania muszą pociągnąć z buta. Ja wiem, że politycy blisko tuzin lat temu zaczęli to wprowadzać w naszym kraju. Ale ja zawsze Polaków staram się traktować jako naród powyżej pewnej przeciętnej.
Awatar użytkownika
Xion
Posty: 180
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10
Lokalizacja: Opole

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Xion »

Ale wówczas mimo, że miałem wbite gruuubo ponad limit to po dwóch miechach zaniosłem paczkę i zaraz potem spadła.
Może sprawdziłeś między wzięciem paczki, a jej oddaniem. Po samym wzięciu paczki owszem, spadnie. Ewentualnie to ja mam takie chody, że moim postaciom nie spada 8-)

A odpowiadać jest najlepiej jednak nie "według swojej wiedzy i oceny", tylko wtedy gdy jest się czegoś pewnym, a jeszcze lepiej po sprawdzeniu. Inaczej jest to sianie dezinformacji, obojętne czy umyślne czy nie. Pozostałą część wywodu o szpilach i politykach pominę jako nieistotną.
Życie jest sumą przypadków.
Awatar użytkownika
Vicentil
Posty: 89
Rejestracja: 22 sty 2016 14:55

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Vicentil »

Czy pojenie i karmienie zwierzat ma wplyw na regeneracje ich zmeczenia?
Awatar użytkownika
Ald
Posty: 160
Rejestracja: 19 sty 2016 21:39
Lokalizacja: Moravskoslezský kraj

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Ald »

Odniosłem wrażenie, że tak.
Dobranoc - powiedział diabeł.
Awatar użytkownika
Vicentil
Posty: 89
Rejestracja: 22 sty 2016 14:55

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Vicentil »

Dzięki, Ald.

PS. Zacna sygnaturka, skojarzyło mi się z PKD:
“Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away."
“If you think this Universe is bad, you should see some of the others.”
Radgar
Posty: 5
Rejestracja: 15 wrz 2016 13:45

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Radgar »

Sprawa ma się następująco:
Szedłem sobie z paczką przez góry i dopadło mnie stado wilków. Uciekając wpadłem w przepaść. Gdy ocknąłem się ruszyłem w poszukiwaniu utraconego ekwipunku i paczki pobranej z poczty. Niestety nigdzie w okolicach gdzie znajdowałem się przed śmiercią nie znalazłem ani śladu po moich gratach, nie znalazłem oczywiście tez paczki.
Mój kłopot polega na tym, ze pracownik poczty nie chce powierzyć mi żadnej innej paczki i nie wiem jak długo to będzie trwało.
Awatar użytkownika
Raenn
Posty: 97
Rejestracja: 01 sty 2016 16:27
Lokalizacja: Kraków/Toruń

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Raenn »

Wilki sobie paczki raczej nie wzięły, ani ekwipunku, tylko jakas życzliwa lub nieżyczliwa duszyczka. Jeśli życzliwa to popatrz na tablice w okolice czy nikt nic nie napisał albo sam napisz. Jeśli ktoś nie będzie skory do oddania dobytku to musisz poczekać, aż 'minie czas przydatności paczki'. Całe szczęście jest dość krótki, pare razy zdażyło mi się zapomnieć o paczce w plecaku jak ktoś mnie zagadał i iść z nią spac. Na drugi dzień chyba zawsze jej już nie było.

Edit: no teraz zobaczyłam słowo przepaść. Przepraszam, ciężki dzień. Podobno czasami przepaście wypluwają rzeczy. A czasami da się do nich zejść. Z rozpadaniem się paczki myśle, że dalej aktualne.
Radgar
Posty: 5
Rejestracja: 15 wrz 2016 13:45

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Radgar »

Dzięki za opowiedz. Poszukam jeszcze jak wilki sobie pójdą.
Awatar użytkownika
Denea
Posty: 246
Rejestracja: 16 mar 2010 01:30
Lokalizacja: Legionowo

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Denea »

Jak wysłać podanie o zmiane opisu do MG?
Alias mg na poczcie juz nie dziala. Mam zgłaszac? Piorunem nie chce dostac za blad :P

edit: Zaryzykowalem i sprobowalem zglosic, jednak podanie okazalo sie za dlugie! :( A ja sie z tym tyle nameczylem... :(
Mozna zlozyc takie podanie na forum, albo przez meja?
Ble... Ble? Ble!
ODPOWIEDZ