Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Quantyl
Posty: 18
Rejestracja: 16 kwie 2014 15:10

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Quantyl »

Problem z mailami niedocierającymi DO arkadia.rpg.pl był zauważany już wielokrotnie. Po tak długim czasie bez odpowiedzi najlepiej napisać w tej sprawie na arce, przez 'zgłos mg'.
Jadugar
Posty: 10
Rejestracja: 15 lut 2015 10:46

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Jadugar »

Cześć!

Czy po oswojeniu zwierza na poziom "oddane" mogę już kupić następne czy trzeba coś więcej?

Pozdrawiam,
J.
Nowoczesne meble w stylu skandynawskim i loft oraz wyposażenie kuchni, scyzoryki i inne:
https://www.hebito.com/meble-8328
Awatar użytkownika
Vidris
Posty: 85
Rejestracja: 26 maja 2015 14:06
Lokalizacja: Powiem jak się dowiem.

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Vidris »

Sprawdź czy wciąż możesz zwierzaka oswajać komenda zwoswajaj. Jeśli tak, to trzeba odrobinkę poczekać, póki przy tej próbie nie pojawi Ci się komenda, że stworek jest już zupełnie oswojony. Wtedy śmiało pędź do kupca po innego posłańca.
Wydra uważana jest za jedno ze zwierząt zmiennokształtnych; legendy opowiadają o wydrach zmieniających się w piękne kobiety, uwodzących mężczyzn i zjadających ich. W mniej drastycznych historiach wydry zmieniają się w ludzi żeby robić psikusy.
Skalfli
Posty: 21
Rejestracja: 11 lis 2015 09:26

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Skalfli »

Spadłem w przepaść. Da się odzyskać przedmioty z ciała?
Awatar użytkownika
Sadriviel
Posty: 79
Rejestracja: 23 mar 2016 07:37

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Sadriviel »

Zależy w jaką przepaść wpadłeś. W 70% nie da się.
Cierpliwość i spokój nie są moimi cnotami.
Awatar użytkownika
Eldur
Posty: 36
Rejestracja: 29 mar 2016 10:40
Lokalizacja: Höfuðborgarsvæðið

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Eldur »

Skalfli pisze:Spadłem w przepaść. Da się odzyskać przedmioty z ciała?
Co do zasady da się odzyskać, dopóki - rzecz jasna - ktoś inny ich nie odzyska albo dopóki nie znikną, jak to mają w zwyczaju przedmioty pozostawione na ziemi. W przypadku przepaści w pobliżu traktów zwykle da się zejść, tyle że z użyciem odpowiedniej komendy, a nie ot tak wskazując kierunek świata. Problem polega na tym, że po pierwsze musisz umieć się bardzo dobrze wspinać i mieć sprzęt, który przy wspinaczce pomaga (dobra lina), a po drugie, Twoja postać musi być odpowiednio zręczna (żeby za łatwo nie spaść) i wytrzymała (żeby się za szybko nie zmęczyć wspinaczką). Jeśli nie masz w tym doświadczenia, to nie próbuj wspinaczki w miejscu gdzie Twoja postać odbyła swój ostatni lot, myślę, że lepiej będzie poerpegować na Arkadii i znaleźć kogoś, kto Ci pomoże ("miałem wypadek w górach, cudem uszedłem z życiem, ale cały mój dobytek spadł w przepaść").
Betra er einn að vera, en illan stallbróður hafa.
Ragar
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2016 10:57

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Ragar »

Witam, z racji wyboru zawodu barbarzyńcy chciałbym zapytać gdzie mogę znaleźć dwuręczne maczugi. Chodzi mi nie tylko o npc, ale i kowali oraz sklepy. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Sadriviel
Posty: 79
Rejestracja: 23 mar 2016 07:37

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Sadriviel »

Tutaj jest spis wszystkich rzeczy u kowali. Zerknij co wygląda na maczugę i sprawdź, czy któraś nie jest dwuręczna.

http://wikipedia.arkadia.rpg.pl/view/Kowale

W Nuln, Novigradzie, Karak Varn, Bialym Kle, pod Gora Carbon i pewnie w jeszcze kilku innych miejscach, są sklepy w których gildie wystawiają na sprzedaż zdobyty ekwipunek - zerknij, czy tam nic Cię nie zainteresuje.

Pytaj graczy. Nie ma wiedzy bardziej wartościowej od tej, którą zdobędziesz sam.
Cierpliwość i spokój nie są moimi cnotami.
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gleanevall »

Eldur: ważna kwestia- przedmioty, które zostają po ciele gracza nie są objęte mechanizmem znikania. Leżą aż do apokalipsy, jeśli się ich nie rusza.
Alleris
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2016 17:14

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Alleris »

Witam,

wracam do Arki po dłuższej przerwie i od razu z dwoma pytaniami :)

Primo: Czy obecnie są jakieś gildie nie uczestniczące czynnie w PVP, a z przyjemnością zbierają grupy do walki PVE? (oprócz kupców oczywiście)

Drugie Primo: Jak obecnie dowódcy drużyn patrzą na profesje? Czyli: czy jednakowo chętnie
do teamu biorą osoby z wysokimi umami drużynowymi lub po prostu patrzą na przydatność
bojową- jednakowo chętnie wezmą miecznika czy np. fanatyka (wysokie drużynowe vs bardzo wysoki dmg).

Dzięki z góry za pomoc, pozdrawiam ; )
ODPOWIEDZ