Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Ald
Posty: 160
Rejestracja: 19 sty 2016 21:39
Lokalizacja: Moravskoslezský kraj

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Ald »

Czemu nieerpegowo? Mało to chodzi po świecie śmiałków, gotowych spojrzeć śmierci w oczy? ;)

Ja podobnie mam zamiar zrobić z pustynią. Chcę się tam wybrać jak nie wiem co, wiem że jest niebezpiecznie, ale o środki ostrożności zapytam na arce... myślę, że to ma sens.
Dobranoc - powiedział diabeł.
Norcerno
Posty: 88
Rejestracja: 31 sty 2016 21:40

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Norcerno »

Tyle, że w świecie Sapkowskiego Brokilon był bardzo unikany, choć pewnie paru śmiałków by się znalazło. W końcu jeśli tak bronią lasu to pewnie tam złoto leży, prawda? :D

Ja się wszędzie pcham sam, nieraz tego żałując.
Pustynia to naprawdę łatwy teren w porównaniu do Brokilonu, zawsze ją przekraczam bez jakichkolwiek narzędzi. Ciekaw jestem czy ktoś jeszcze tak robi na Arkadii. 8-)
Awatar użytkownika
Ald
Posty: 160
Rejestracja: 19 sty 2016 21:39
Lokalizacja: Moravskoslezský kraj

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Ald »

Zakazane zawsze najbardziej kusi. Znam kanon, lecz mimo tego sądzę, że możesz być spokojny o klimatyczność...

A co do samotnych wypraw, przybij piątke. 100% moich odwiedzin w zaświatach było wyłącznie z tego powodu.
Dlatego do pustyni się przynajmniej minimalnie przygotowuję...
Ostatnio zmieniony 09 maja 2016 20:35 przez Ald, łącznie zmieniany 1 raz.
Dobranoc - powiedział diabeł.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gerdia »

[color=#00BF00]Norcerno[/color] pisze: Pustynia to naprawdę łatwy teren w porównaniu do Brokilonu, zawsze ją przekraczam bez jakichkolwiek narzędzi. Ciekaw jestem czy ktoś jeszcze tak robi na Arkadii. 8-)
Tak, jest sporo takich osób.

Ald:
Nie bój się pustyni,
ciepło, sucho, piasek wszędzie: w buzi, w gaciach ... no wszędzie ^^.
Pamiętaj zabrać sakiewkę mithryli, żeby ktoś, kto odnajdzie Twoje truchło miał motywację,
aby je choć piachem przykryć dla zatarcia śladów Twojej obecności. ;)

Powodzenia,
G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Awatar użytkownika
Ald
Posty: 160
Rejestracja: 19 sty 2016 21:39
Lokalizacja: Moravskoslezský kraj

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Ald »

Gerdia pisze:
[color=#00BF00]Norcerno[/color] pisze: Pustynia to naprawdę łatwy teren w porównaniu do Brokilonu, zawsze ją przekraczam bez jakichkolwiek narzędzi. Ciekaw jestem czy ktoś jeszcze tak robi na Arkadii. 8-)
Tak, jest sporo takich osób.

Ald:
Nie bój się pustyni,
ciepło, sucho, piasek wszędzie: w buzi, w gaciach ... no wszędzie ^^.
Pamiętaj zabrać sakiewkę mithryli, żeby ktoś, kto odnajdzie Twoje truchło miał motywację,
aby je choć piachem przykryć dla zatarcia śladów Twojej obecności. ;)

Powodzenia,
G. :twisted:
Ja się nie boję! Ona mnie strasznie przyciąga.
Ciało być może gdzieś tam spocznie, los bywa okrutny, ale na mithryle nie liczcie :P
Dobranoc - powiedział diabeł.
Norcerno
Posty: 88
Rejestracja: 31 sty 2016 21:40

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Norcerno »

@Gerdia :( A myślałem że jestem wyjątkowy.

Nie lubię Val'kare, jest słabo napisane.
Koniec OT.

if (continue==true)
priv;
Awatar użytkownika
Kerhenia
Posty: 91
Rejestracja: 15 sty 2015 21:58

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kerhenia »

Wpadłam tu z dziwnym i być może głupim pytaniem.
Czarne skrzydlate hełmy nadal są? Znaczy... Jakiś czas się nie logowałam, ale wydaje mi się, że moja postać miała założony taki hełm i zapasowy dodatkowo miała w plecaku.
Zastanawiam się więc, czy to mi się coś pomieszało, dwa hełmy mi zniknęły, jeden się zniszczył drugi zepsuł, czy jeszcze coś innego.
Wiem, że w tej chwili zabrzmię jak leń, ale w tej chwili mogłam sprawdzić tylko sklep w Novigradzie. Jutro lub pojutrze będę mogła spokojnie pobiegać szukając takiego hełmu, ale tak na wszelki wypadek wolę zapytać.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Haern »

Znikanie sprzętu jest czasem spowodowane zmianami w strukturze katalogów domen Arkadii - ścieżka do pliku się zmienia i system nie może odnaleźć "twojego" hełmu. Poważne straty z tego tytułu należy zgłaszać mg (komenda <zglos mg>) z opisem sprzętu i, dla ułatwienia MG pracy, miejscem jego pochodzenia.
Awatar użytkownika
Hoppa
Posty: 60
Rejestracja: 22 lip 2015 19:20

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Hoppa »

Orientuje się ktoś, jak jest teraz z w pełni oswojonymi zwierzakami pocztowymi? Można je komuś podarować, czy nie? Kiedyś na pewno była taka opcja ale teraz zdania są podzielone, a przy swoim gołębiu też nie zauważyłam specjalnej opcji.
Wulgor
Posty: 59
Rejestracja: 21 lip 2015 22:11

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Wulgor »

Czy tworzac nowa postac, nie posiada sie zadnych umiejetnosci? Czy po prostu nie dziala mi komenda um/umiejetnosci, czy po prostu to blad?

Kod: Zaznacz cały

um

> umiejetnosci

> 
ODPOWIEDZ