Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Blain
Posty: 15
Rejestracja: 03 lip 2013 23:41

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Blain »

Dwa pytania:

1. Czy jest jakiś modyfikator umożliwiający przeglądanie tylko lekkich/średnich/ciężkich zbroi w sklepach. Wiem, że można tak przeglądać broń np. "przejrzyj jednoreczne topory" itp. ale czy istnieje coś podobnego dla zbroi? Komenda "przejrzyj ciezkie zbroje" pokazuje wyłącznie takie z przymiotnikiem ciężki w nazwie.

2.Zauważyłem, że w różnych bibliotekach kolejność dziedzin wiedzy do zgłębiania nie jest jednakowa i nie jest alfabetyczne. Np w Craag Ros wiedza o nieumarłych jest na końcu a w Oxenfurcie wyżej w kolejności zaś w Campogrotto bodajże jedna z pierwszych. Czy ma to jakiekolwiek znaczenie np że w bibliotece w Compogrotto nauczę się jeszcze czegoś gdy już w Mons Arx otrzymam odpowiedź że więcej już nic nie pojmę?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Bam »

Hm, 2-3 lata temu jak poprzednio grałem jeszcze była taka możliwość, a teraz po zmianach zdaje się nie ma.
Czy istnieje lub będzie istniała jeszcze możliwość wysyłania anonimowych wiadomości na arkadii tak jak to dawniej czyniły zwierzątka pocztowe?
Endless learning the basics...
Obrazek
Awatar użytkownika
Vidris
Posty: 85
Rejestracja: 26 maja 2015 14:06
Lokalizacja: Powiem jak się dowiem.

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Vidris »

Ktoś wie czemu niektóre przedmioty odkładają się przy wylogowaniu? jeszcze rozumiem kwiatki, gałązki, bukiety, ale zabawki i zakupione figurki? Trochę żal monet na nie wydanych...
Wydra uważana jest za jedno ze zwierząt zmiennokształtnych; legendy opowiadają o wydrach zmieniających się w piękne kobiety, uwodzących mężczyzn i zjadających ich. W mniej drastycznych historiach wydry zmieniają się w ludzi żeby robić psikusy.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Haern »

Zgłoś.
Keitahar
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2016 14:27

Powiekszenie depozytu

Post autor: Keitahar »

Witam. Chciałem się dowiedzieć o ile tak miejwięcej powiększa sie depozyt przy wykupieniu odpowiedniej usługi w banku. Chciałbym przechować w depozycie pełną ciężką zbroje płytową, ale na dzień dziesiejszy jest za duża. Usługa powiększenia w banku jest dosyć droga bo kosztuje 2 mithryle, a mam takie przeczucie że nawet po powiększeniu depozytu może i tak być za mały. Obecnie depozyt potrafi przechować rzeczy które oceniam na około 5200 mililitrów natomiast zbroje którą chce przechować oceniam na prawie dwa razy więcej. Czy depozyt zwiększa się przynajmniej dwukrotnie przy powiększeniu?
Awatar użytkownika
Tremor
Posty: 6
Rejestracja: 06 gru 2015 20:16

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tremor »

Najmniejsza skrzynka kosztuje 50 złotych monet, a kolejne poziomy to: 2, 5, 10 i 20 mithryli. Z każdym wykupionym poziomem rośnie pojemność skrytki. Orientacyjnie podstawowa pozwoli średnio oprócz drobnych przedmiotów umieścić dwa większe np. miecze, za 2 mithryle cztery miecze, skrytka w cenie 5 mithryli daje już pojemność wystarczającą na przechowanie dwóch broni i kompletu ciężkiej zbroi.
Gracz może wykupić skrytkę w każdym banku oferującym taką usługę.

Info:
http://wikipedia.arkadia.rpg.pl/view/Skrytki
Keitahar
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2016 14:27

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Keitahar »

Tremor dzięki za odpowiedź.
Blain
Posty: 15
Rejestracja: 03 lip 2013 23:41

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Blain »

Na drugim poziomie depozytu płytówka powinna wejść. Ta z Mons Arx wchodzi.
Awatar użytkownika
Ald
Posty: 160
Rejestracja: 19 sty 2016 21:39
Lokalizacja: Moravskoslezský kraj

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Ald »

To ja mam może trochę dziwne pytanie :) Ale też a propos depozytow.
Mianowicie są pewne towary, np jedzenie czy róże, które zawsze znikają po wylogowaniu.
Czy jak wrzucę je do depozytu to nie znikną? Albo np umieszczę w plecaku/torbie i wtedy do depozytu?
Dobranoc - powiedział diabeł.
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tercoral »

Noe wszystko da sie wrzucic do depozytu. Pelnych plecakow napewno nie
Tęczowe serce... :oops:
ODPOWIEDZ