Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Maylinne
Posty: 98
Rejestracja: 16 lis 2011 16:44

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Maylinne »

A w przypadku mojej postaci "Masz przy sobie" oznacza dokładnie tyle co masz w rękach. Jak jakąś rzecz odłożę albo schowam do plecaka, to nie ma jej już w "Masz przy sobie". Dziwne, nie?

Oczywiście, że zwierzę (w tym ptak) w rękach nie przeszkadza w walce. Przeszkadzać może ogólne obciążenie. Odpowiadam też od razu na inne pytanie: naprawdę nie sądzę, żeby walcząc po pijaku zdobywało się mniej wiedzy. Niby dlaczego miałoby tak być?
Migr
Posty: 37
Rejestracja: 30 kwie 2015 18:26

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Migr »

Wedlug mnie to co masz w dloniach jest w "Trzymasz". Jak niose flaszke za pazucha to mam ja "przy sobie" a dlonie mam wolne.
"Twoj nos atakuje won kiszonej kapusty."
Amargein
Posty: 61
Rejestracja: 28 sty 2015 19:23

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Amargein »

Pytanie padło wcześniej w tym temacie, można dokopać się do niego i do odpowiedzi Haerna:
4. Czy dobrze mi się wydaje, że zwierzak pocztowy nic nie waży? Wtedy problemu z wagą i tak nie ma. Pytam, bo mam zawód z cyklu tych skradających się...
4. Tak, nie waży.
Jak się ocenia zwierzaka, nie ma podanej masy i objętości, czyli, jak dla mnie, nic nie waży. Ergo: nie wpływa na uniki czy parowanie.
Varg
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2015 20:18

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Varg »

Czy jest jakiś sposób by dowiedzieć się podczas której apokalipsy nasza postać została skasowana by wiedzieć że jej przywrócenie do gry jest możliwe ?
Awatar użytkownika
Tarael
Posty: 71
Rejestracja: 31 mar 2014 22:01

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tarael »

Varg pisze:Czy jest jakiś sposób by dowiedzieć się podczas której apokalipsy nasza postać została skasowana by wiedzieć że jej przywrócenie do gry jest możliwe ?
Najlepiej napisać na arkadia(at)arkadia.rpg.pl lub zapytać na Arkadii przez "zglos mg".
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Werbat »

Kitol pisze:
Ilane pisze:
Kobu pisze:Zapytam raz jeszcze:
Czy ptak w rękach przeszkadza w unikach i walce jako takiej?
Zależy od wielkości ptaka.
I tego co z nim robisz świntuchu.
Jest jeszcze dodatkowy warunek w zależności od tego, czyj to ptak.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Errian
Posty: 3
Rejestracja: 02 paź 2015 23:37

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Errian »

Cześć ! Mam pytanie, otóż chciałam sobie zrobić pochodzeniówke z Lasu Loren, ale wyczytałam, że mogę to zrobić tylko szukając jakiejś elfki w Loren, a z tego co wiem, jeżeli tam wejdę to już nie wyjdę ;). Więc jak można zrobić sobie tą pochodzeniówkę i ujść z życiem ?
Amargein
Posty: 61
Rejestracja: 28 sty 2015 19:23

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Amargein »

Najlepiej znajdź jakiegoś Leśnego Elfa na Arkadii i tamże się dowiedz? Poprzeglądaj ogłoszenia na tablicach w różnych miastach, tam na pewno znajdziesz imię jednego czy jednej z nich i będziesz mógł napisać list.

A głęboko do lasu wchodzić nie musisz wcale.
Dragar
Posty: 10
Rejestracja: 20 paź 2015 08:41

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Dragar »

Cześć

Zapragnąłem Ci ja zwiedzić sobie jaskinia pod Ard Skellige, które ponoć są pełne ryboczłeków.
Jaskinię znalazłem, przez gremliny się przedostałem. Odnalazłem lokacje gdzie po przeszukaniu odłamków ukazała się wąska szczelina która można się przecisnąć dalej.
I tu jawi się problem - jak? Próbowałem wielu rzeczy od standardowych "szczelina", "przeciśnij się przez szczelinę", "przeciśnij się dalej" etc. aż do "wślizgnij się", "wejdź" itd w różnych kombinacjach.
Proszę bardzo o pomoc - jak mogę się przedostać przez tę szczelinę, czy to w ogóle ta szczelina i, co chyba najważniejsze, czy da się rade wrócić tym samym sposobem?

Dziękuję.
Dragar
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gerdia »

Dragar pisze:[...] co chyba najważniejsze, czy da się rade wrócić tym samym sposobem?
Tej informacji na pewno na forum nie uzyskasz.

Pozdrawiam,
G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
ODPOWIEDZ