Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Wulgor
Posty: 59
Rejestracja: 21 lip 2015 22:11

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Wulgor »

Czy alkohol ma wplyw na predkosc regeneracji zdrowia? Jesli tak, zastanawia mnie czemu ja na np. na podpitym regeneruje sie tak samo, jak mob na trzezwym?

Pozdrawiam :)
Vivienne
Posty: 41
Rejestracja: 02 lip 2015 00:56

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Vivienne »

Z tego co kojarze na heala nie ma. Ma natomiast na ilosc hp-ow.
Awatar użytkownika
Kobu
Posty: 64
Rejestracja: 19 paź 2015 14:53

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kobu »

1) Ma, niewielki ale ma. Mam wszystko opomiarowane. I przy trzeźwym poziom zdrowia +1 idzie mi w 180sek +-10 sek, to przy lekko podpity ok 15 sek zyskuje. Niewiele, ale jednak.

Zwykle jednak nie używam alkoholu ponieważ mam wątpliwości czy (nie licząc tego,że jeden Zbrojny wytłumaczył mi czemuż walka pod wpływem jest nie na miejscu ;)
2) czy walcząc po pijaku zdobywam mniej wiedzy nt danego typu stworów. Ktoś mi podpowie?

3) Czy jeśli znika opis, że walcząc z tym przeciwnkiem mogę się dowiedzieć czegoś więcej.,. np. ze szkieletami mialem o nieumarłych. teraz opisu brak. To znaczy, że jestem już o tyle od nich silniejszy, że nie przyznaje mi wiedzy za walke z nimi. Tak sądzę, ale wolałbym się upewnić. Także samo zniknęło mi przy zjawach. A Zombiaki, kosciotrupy i wichty jako silniejsze wciąż mają ten opis. Chyba dlatego?
Awatar użytkownika
Kobu
Posty: 64
Rejestracja: 19 paź 2015 14:53

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kobu »

Zapytam raz jeszcze:
Czy ptak w rękach przeszkadza w unikach i walce jako takiej? Czy nie byłoby dobrym pomysłem, że w pełni oswojony ptak nie powinien sfruwać z ramienia w czasie walki, albo krążyć mi nad głową, zamiast zapychać dłonie?
Awatar użytkownika
Vidris
Posty: 85
Rejestracja: 26 maja 2015 14:06
Lokalizacja: Powiem jak się dowiem.

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Vidris »

Kobu pisze:Zapytam raz jeszcze:
Czy ptak w rękach przeszkadza w unikach i walce jako takiej?
Panowie, będziecie uprzejmi rozwiać wątpliwości?
Wydra uważana jest za jedno ze zwierząt zmiennokształtnych; legendy opowiadają o wydrach zmieniających się w piękne kobiety, uwodzących mężczyzn i zjadających ich. W mniej drastycznych historiach wydry zmieniają się w ludzi żeby robić psikusy.
Narmaniel

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Narmaniel »

Odpowiadam Kobu na temat ptaka - gram elfem i nie zauważyłem tego problemu. :P

Opis o wiedzy znika, kiedy poprzez walkę z danym przeciwnikiem nie dowiesz się już niczego w danym zakresie. Nie ma tu znaczenia siła, lecz poziom wiedzy. Czy ogólny, czy tylko z walki - nie wiem.
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Ilane »

Kobu pisze:Zapytam raz jeszcze:
Czy ptak w rękach przeszkadza w unikach i walce jako takiej?
Zależy od wielkości ptaka.
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Awatar użytkownika
Kobu
Posty: 64
Rejestracja: 19 paź 2015 14:53

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kobu »

Narmaniel pisze: Opis o wiedzy znika, kiedy poprzez walkę z danym przeciwnikiem nie dowiesz się już niczego w danym zakresie. Nie ma tu znaczenia siła, lecz poziom wiedzy. Czy ogólny, czy tylko z walki - nie wiem.
Na logikę to tylko z walki. Inaczej młoda postać, która poszła w wiedzę (z bibliotek) za walkę ze stworami na swoim poziomie już na początku nic by nie dostawała. wszelako tyż tylko dumam tak...
Kitol
Posty: 16
Rejestracja: 09 wrz 2015 16:44

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kitol »

Ilane pisze:
Kobu pisze:Zapytam raz jeszcze:
Czy ptak w rękach przeszkadza w unikach i walce jako takiej?
Zależy od wielkości ptaka.
I tego co z nim robisz świntuchu.
Migr
Posty: 37
Rejestracja: 30 kwie 2015 18:26

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Migr »

@Kobu
Co Ty masz za ptaka, ze Ci zapycha dlonie? Rozumiem, ze dostajesz info w stylu "Trzymasz xyz ptaka oburacz". U mnie jest w linijce "Masz przy sobie xyz golebia". Dziwne...
"Twoj nos atakuje won kiszonej kapusty."
ODPOWIEDZ