Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Isil
Posty: 214
Rejestracja: 17 mar 2014 10:19

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Isil »

Heloł heloł,

Mozesz kontynuowac szkolenie jako korsarz, bedziesz musial tylko gibac sie do trenera do Tilei, w Urbimo.
Przynaleznosc do danego Stowarzyszenia nie oznacza, ze musisz trenowac zawod z nim powiazany.
Ale - jesli zmienisz zawod z korsa na glada to umy korsarza beda spadac.
Tak, postac nie bedaca w zadnym stowarzyszeniu moze sie wytrenic do ok 70 czy tam 75% zawodu,
reszte (czyli do 100%) wytrenujesz tylko i wylacznie wtedy jak bedziesz polecony do
treningu w zawodzie (po zdobyciu etatu lub wybuleniu mithryli).


Heeee... Sie naprodukowalam na prozno.
"Umiesz sobie wyobrazic Isil na czele zbrojnej bandy, ktora udaje sie w swiat mordowac? (...) Jeszcze w polowie marszu zaczelaby spiewac, a jak doszloby do potyczki, to domagalaby sie kultury i kwiatow. To sie nie uda."
Dragar
Posty: 10
Rejestracja: 20 paź 2015 08:41

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Dragar »

Cześć

Dzięki Isil, wszystko jasne.

Pozdrawiam
Dragar
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Aleksa »

A ja takie pytanie z innej bajki... Czy na halloween cos sie dzieje na arkadii? Jakies eventy i inne? :P Pamietam ze na swieta bozego narodzenia cos bylo, wiec zastanawiam sie czy teraz tez :P
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tercoral »

Wiadomo o mi o swietach bozego narodzenia (choinki) i pryma aprilis 1 kwiecien
Tęczowe serce... :oops:
Awatar użytkownika
Artak
Posty: 247
Rejestracja: 15 kwie 2015 16:40
Kontakt:

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Artak »

Święto zmarłych a nie halloween :P Znaczy na wszystkich cmentarzach będą się paliły świeczki i zmarli będą wstawać z grobów i rozdawać prezenty xD
Awatar użytkownika
Hoppa
Posty: 60
Rejestracja: 22 lip 2015 19:20

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Hoppa »

Nie mogę znaleźć nic na temat jak działa uczenie i powtarzanie fraz w przypadku zwierząt takich jak gwarek czy kruk. Kupiłam gwarka, jest w trakcie oswajania ale przed oswajaniem nauczyłam go trzech różnych zdań. Od samego początku powtarza tylko jedno z nich, to, którego nauczył się w pierwszej kolejności.
Czy to błąd, czy kolejne wyuczone zdania będą się pojawiać w miarę oswajania? Na pewno nie jest to przypadek, bo w ciągu doby pierwsze zdanie powtórzył ze trzydzieści razy, a pozostałych dwóch ani razu.
Awatar użytkownika
Feanen
Posty: 29
Rejestracja: 16 cze 2015 08:02

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Feanen »

Nie każda próba nauki frazy kończy się powodzeniem. Uważnie patrz na komunikat.

Z tego, co piszesz, wynika, że nauczyłaś go tylko tej jednej frazy. Poziom oswojenia ma wpływ na szanse uczenia i pamięć, ale na to co zwierze gada - nie.
Awatar użytkownika
Hoppa
Posty: 60
Rejestracja: 22 lip 2015 19:20

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Hoppa »

bardzo dziękuję:)
Gofur
Posty: 3
Rejestracja: 01 lis 2015 19:45

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gofur »

czy ktos moze mi to wytlumaczyc bo nie wiem o co chodzi
"Skrupulatny schludny mezczyzna mowi do ciebie: Ty juz dla nas dostatecznie ciezko zapracowales, daj teraz przez jakis czas szanse innym."?
wyskakuje mi taki komunikat na pocztacj jak chce paczki ponosic. Jest jakis limit na to?
Daleylia
Posty: 47
Rejestracja: 10 lis 2014 10:33

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Daleylia »

To znaczy, ze w danym okregu pocztowym wziales mac paczek w okreslonym czasie. Zmien okreg lub wroc za jakis czas.
ODPOWIEDZ