Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Eshet

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Eshet »

Jeśli poszłam do fryzjera i ma on różne fryzury, ale na przykład chciałabym inną, to czy taki pomysł na fryzurę ma możliwość, że pojawi się w grze? I czy powinnam go wkleić tu, czy gdzieś indziej?
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Ilane »

Zapoznaj się z: ?zglos :)
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Namor
Posty: 2
Rejestracja: 18 wrz 2015 11:47

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Namor »

Fiora dzięki za informacje.

W "Drobnych Pomysłach" Aleksa napisała jeszcze coś takiego:

"Imperium "arkadyjskie" jest osadzone w pozniejszych czasach, po hrabinie Emmanuel Leibovitz, czyli takich jak tu:
podaje cytaty ponizej, a nie sprzed wielkiej wojny z chaosem gdzie rzeczywiscie bylo z nim chwilami slabo."

Znalazłem coś takiego:
http://whfb.lexicanum.com/wiki/Elector_ ... Wissenland

Niestety nie ma następcy Emmanuel, ale chyba można luźno przyjąć, że są to "czasy obecne" z 1'szej edycji WHRP.
Lucjan
Posty: 3
Rejestracja: 12 lut 2009 22:56

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Lucjan »

Cześć, mam pytanie odnośnie klubu obieżyświatów.
Otóż jestem już w klubie z dwa lata zrobiłem w nim oko 70 dni i mimo starań takich jak poruszanie się z długimi opisami lokacji,
odwiedziłem wiele miejsc ciężko dostępnych, szukałem, sprawdzałem, oglądałem każdą rzecz na tych lokacjach i mój poziom
doświadczenia podróżniczego w ogóle nie w wzrósł.
Od czego zależy aby zawiniątko zamieniło się w tube? Aby zdobyć to doświadczenie?


Dzięki z góry za odpowiedzi.

L.
Narmaniel

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Narmaniel »

Samo chodzenie z długimi opisami lokacji nic nie da. Oglądanie tylko i wyłącznie trudno dostępnych miejsc również. Dokładnie obejrzyj Novigrad, razem z kanałami, łąkami i cmentarzem. A potem Nuln, z kanałami, ścieżkami pod murami, polem snotlingów. Oglądanie każdej rzeczy na trakcie również powinno pomóc. Chodzić, oglądać wszystko, podnieść każdy kamień.

Jeśli obejrzysz Novigrad LUB Nuln i obpostepy ani drgną, proponuje zgłosić błąd. W zawiniątku lub Fluxsie.
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Aleksa »

jak to jest z tymi ciastkami? tylko halflingi i gnomy moga je piec?
a jesli nie to gdzie takie upiec i jak ? :P

no i ogolnie chodzi mi tez o inne potrawy ktore mozna samemu zrobic, oprocz pieczenia miesa nad ogniskiem, i slodiego jablka w novigradzie.
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Hurio
Posty: 108
Rejestracja: 12 maja 2014 08:53

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Hurio »

Ciastka w ksztalcie <czegos>, moga piec jedynie czlonkowie Zgromadzenia Halflingow.
Adaro
Posty: 11
Rejestracja: 24 wrz 2015 09:58

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Adaro »

Witam
Czy ceny u kowali wskazują na jakość wykonywanych tam rzeczy, czy nie jest to powiązane ze sobą?

Dobrego dnia!
A.
Awatar użytkownika
Asandra
Posty: 126
Rejestracja: 09 cze 2009 23:44

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Asandra »

Na ogół tak.

Dziękuję, wzajemnie.
A.
Awatar użytkownika
Herin
Posty: 70
Rejestracja: 22 sty 2010 00:25

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Herin »

Adaro pisze:Witam
Czy ceny u kowali wskazują na jakość wykonywanych tam rzeczy, czy nie jest to powiązane ze sobą?

Dobrego dnia!
A.
Ceny u kowali do pewnego stopnia odzwierciedlają jakość, a sam sprzęt od kowali ma uśrednione statystyki. (wieści bodajże 2008 rok)
ODPOWIEDZ