Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Doryn
Posty: 26
Rejestracja: 30 paź 2014 11:55

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Doryn »

Czy jedyna droga do Karak Kadrin wiedzie przez gory? Jesli tak, to ktore umiejetnosci najbardziej ograniczaja zgon probujac sie tam dostac? :mrgreen:
Awatar użytkownika
Irelia
Posty: 55
Rejestracja: 18 lut 2013 10:26
Lokalizacja: Kraków

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Irelia »

Prędzej zginiesz idąć do Karad Varn niż do Karak Kadrin jeśli idziesz z Krainy Zgromadzenia.

komenda:
ob przepasc
Irelia, Niesmiala Pakerka z Miejskiej Silowni, czlowiek.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Paulie »

Doryn pisze:Czy jedyna droga do Karak Kadrin wiedzie przez gory? Jesli tak, to ktore umiejetnosci najbardziej ograniczaja zgon probujac sie tam dostac? :mrgreen:
Wspinaczka, akrobatyka i ewentualnie wyczucie kierunku. Najwazniejsze jest jednak bys wiedzial jak sie w tych gorach zachowac. Drog jest tez kilka, zachecam do zwiedzania na mudzie.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Daleylia
Posty: 47
Rejestracja: 10 lis 2014 10:33

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Daleylia »

Paulie pisze:
Doryn pisze:Czy jedyna droga do Karak Kadrin wiedzie przez gory? Jesli tak, to ktore umiejetnosci najbardziej ograniczaja zgon probujac sie tam dostac? :mrgreen:
Wspinaczka, akrobatyka i ewentualnie wyczucie kierunku. Najwazniejsze jest jednak bys wiedzial jak sie w tych gorach zachowac. Drog jest tez kilka, zachecam do zwiedzania na mudzie.
Ale weź lampę, olej i zalóż linę. A jak nie widzisz gdzie masz iść, to nie idź ;)
Awatar użytkownika
Fuggazi
Posty: 162
Rejestracja: 13 maja 2010 12:48

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Fuggazi »

Irelia pisze:Prędzej zginiesz idąć do Karad Varn niż do Karak Kadrin jeśli idziesz z Krainy Zgromadzenia.
Jakim cudem? Przecież do Karak Kadrin trzeba dymać przez całe góry i jeszcze trolla po drodze można spotkać.. A do Varn jest rzut beretem.

A swoją drogą: zawsze wydawało mi się, że jest Karak Varn, a nie Karad Varn... Już nie pierwszy raz tu na forum się z tym spotykam. Czy to przypadkowy błąd czy może ja się nie znam?
Co to jest Chaos? To jest Ład, który zniszczo­no przy Stworze­niu Świata.
S.J. Lec
Daleylia
Posty: 47
Rejestracja: 10 lis 2014 10:33

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Daleylia »

Fuggazi pisze: Jakim cudem? Przecież do Karak Kadrin trzeba dymać przez całe góry i jeszcze trolla po drodze można spotkać.. A do Varn jest rzut beretem.

A swoją drogą: zawsze wydawało mi się, że jest Karak Varn, a nie Karad Varn... Już nie pierwszy raz tu na forum się z tym spotykam. Czy to przypadkowy błąd czy może ja się nie znam?
Nie trolla a giganta, setki niedzwiedzi, tysiące wilków, a i vyverna się czasem trafi ;)

Do twierdzy Kadrin jest latwiej dojsc gorami, bo mniej .. pulapek.. po drodze ;)
Awatar użytkownika
Duruk
Posty: 63
Rejestracja: 13 maja 2009 08:15

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Duruk »

Fuggazi pisze: A swoją drogą: zawsze wydawało mi się, że jest Karak Varn, a nie Karad Varn... Już nie pierwszy raz tu na forum się z tym spotykam. Czy to przypadkowy błąd czy może ja się nie znam?
Dobrze Ci sie wydaje, jest Karak Varn. I w Warhammku i na arce
Elenarin
Posty: 8
Rejestracja: 17 lip 2015 22:51

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Elenarin »

Czy na tablicach można umieścić ogłoszenie, że poszukuje się członków do wyprawy (konkretniej z Nuln do Bretanii) czy tam można umieszczać tylko ogłoszenia pracy?

Posiada ktoś link do jakiejś mapy Arkadii, gdzie Bretanie też da się znaleźć?

Mógłby mi ktoś przypomnieć jaka jest komenda na przejrzenie menu w gospodzie? Próbowałam już wszystkiego, postać mi z głodu umiera, na szczęście piekarnia mnie poratowała.

Z góry dziękuję za odpowiedź. Jestem nowa i cały ten bardzo rozbudowany system trochę mnie przeraża.
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Aleksa »

Bretania to tylko tutaj https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... i_1447.jpg.


:)

A tak serio mudy.republika.pl
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Kjell
Posty: 70
Rejestracja: 23 kwie 2015 11:01

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kjell »

Elenarin pisze:Czy na tablicach można umieścić ogłoszenie, że poszukuje się członków do wyprawy (konkretniej z Nuln do Bretanii) czy tam można umieszczać tylko ogłoszenia pracy?

Posiada ktoś link do jakiejś mapy Arkadii, gdzie Bretanie też da się znaleźć?

Mógłby mi ktoś przypomnieć jaka jest komenda na przejrzenie menu w gospodzie? Próbowałam już wszystkiego, postać mi z głodu umiera, na szczęście piekarnia mnie poratowała.

Z góry dziękuję za odpowiedź. Jestem nowa i cały ten bardzo rozbudowany system trochę mnie przeraża.
Na tablicach możesz pisać co zapragniesz, byleby nie łamało to zasad. Szukanie drużyny jest ok.

Bretonia, nie Bretania. http://www.mudy.republika.pl/Arka/index.swf

'ob menu', czasem działa też 'ob tabliczke'.
ODPOWIEDZ