Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Werbat »

Zjazd poznański jest w tym roku 21-23 sierpnia (niestety, mi koliduje z Polconem). Do tego jest jeszcze zjazd w Bąkowcu na początku sierpnia, no a za kilka dni zaczyna się Olsztyn.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Urisiel

Re: Pytania nie-początkujących.

Post autor: Urisiel »

Ktoś może mi wyjaśnić jak działa system listów gończych po zmianach? Wisiałem na tablicy około 25 ziko, potem przez 2 miesiące nie biłem npców z danego "regionu", i zamiast cena spaść to poszła w górę do mithryla z hakiem, co jest dla mnie hmmm dziwne.
Daleylia
Posty: 47
Rejestracja: 10 lis 2014 10:33

Re: Pytania nie-początkujących.

Post autor: Daleylia »

Cześć :)

A ja mam pytanie odnośnie blokowania i kasowania postaci.

1. Jaki postać musi mieć wiek, żeby uniknąć skasowania przy długim braku zalogowania?
2. Czy pkt 1 dotyczy postaci zablokowanych? Tzn jeśli zablokowana przeze mnie postać nie ma wymaganego wieku - czy zostanie skasowana?
Awatar użytkownika
Cyzel
Posty: 97
Rejestracja: 26 sie 2014 18:41

Re: Pytania nie-początkujących.

Post autor: Cyzel »

ad 1. 30 dni
ad 2. Najprawdopodobniej tak
Spod mokrego kaptura, miast skołtunionej brody, wyzierał długi i spiczasty nos, niezawodnie określający przynależność posiadacza do starej i szlachetnej rasy gnomów.
Huggo
Posty: 206
Rejestracja: 19 kwie 2009 11:25

Aliasy Pocztowe

Post autor: Huggo »

Witam, mam problem tego typu ze nie mogę się domyślić jak stworzyć alias pocztowy,
o ile mi się coś nie pomieszało była kiedyś taka możliwość, w pomocy "?poczta" jest tylko:

" aliasy pocztowe Pozwala ci obejrzec twoje aliasy pocztowe. "

Jeżeli ta możliwość nie została wycofana proszę o podpowiedz w sprawie komendy.

*( Kiedys to było "palias <nazwa> <imiona>" - teraz niedziala ta komenda. )

Pozdrawiam,
Huggo
Rafghal
Posty: 18
Rejestracja: 24 kwie 2015 15:16

Re: Pytania nie-początkujących.

Post autor: Rafghal »

Przypomnę tylko słowa Rafgarta, że te postaci zawsze gdzieś są zapisane, bo codziennie jest robiony zrzut z arki. Można postać odzyskać nawet sprzed kilku lat, jesli napisze sie do odpowiednio kompetentnej osoby.
Awatar użytkownika
Astrid
Posty: 94
Rejestracja: 21 kwie 2009 15:06
Lokalizacja: Jakieś dziwne miejsce

Re: Pytania nie-początkujących.

Post autor: Astrid »

Rafghal pisze:Można postać odzyskać nawet sprzed kilku lat, jesli napisze sie do odpowiednio kompetentnej osoby.
Lub odpowiednio życzliwej - zadudniła krasnoludka z odzysku.
Kce obrazek? Tu się odezwie i wywoła Astrid trzy razy:

https://www.facebook.com/paszczearkadii
Daleylia
Posty: 47
Rejestracja: 10 lis 2014 10:33

Re: Pytania nie-początkujących.

Post autor: Daleylia »

Rafghal pisze:Przypomnę tylko słowa Rafgarta, że te postaci zawsze gdzieś są zapisane, bo codziennie jest robiony zrzut z arki. Można postać odzyskać nawet sprzed kilku lat, jesli napisze sie do odpowiednio kompetentnej osoby.
Dzięki, ale chodzi właśnie o to, że ja wolę zapobiegać niż później gitarem Czarodziejskim Waszmosciom zawracać.
Cyzel pisze:ad 1. 30 dni
ad 2. Najprawdopodobniej tak
Dziękuje :) O to mi chodziło :)

Czy orientujecie się może co samo zablokowanie postaci daje? Bo skoro nie chroni ono przed kasacją, to nie bardzo rozumiem po co taka opcja, skoro i postac widać w ostatnio, list można napisać, itd
Awatar użytkownika
Kas
Posty: 3
Rejestracja: 27 lis 2014 20:10

Re: Pytania nie-początkujących.

Post autor: Kas »

Blokowanie zostało z tego co pamiętam, wprowadzone na prośbę graczy. Tych mających np. sesję, albo inną istotną życiowo pracę do wykonania. Jako środek prewencyjny :) Się nie logujesz, nie grasz, pracujesz.


...albo tworzysz seconda...
Jeśli czegoś nie wolno a bardzo się chce, to można
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Pytania nie-początkujących.

Post autor: Gleanevall »

No a w bardziej współczesnych czasach, blokowanie ma pomagać w przestrzeganiu zasad w przypadku posiadania postaci w skonfliktowanych stowarzyszeniach.
wiesci 88: Blokowanie postaci Mistrz Elander 15 V 2014
ODPOWIEDZ