Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Paulie »

Amargein pisze:Na mnie zrobiło pozytywne wrażenie, że nie są zaklasyfikowane jako twory Chaosu po prostu, chociaż, technicznie rzecz ujmując, nimi są.
Wszystkie demony w starym swiecie sa tworami Chaosu, w/g zrodla. A to jak zostalo to rozwiazane na Arce jest chyba najlepszym rozwiazaniem.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Aleksa »

Napisalam ksiazke w bibliotece mojej gildii, mimo to nie widze jej w spisie... czemuz?

ps

i do tego zauwazylam jeszcze literowke... jak to poprawic?
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Narmaniel

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Narmaniel »

Pewnie osoba odpowiedzialna za bibliotekę w Twojej gildii jeszcze jej nie dodała do spisu.
Awatar użytkownika
Kregan
Posty: 181
Rejestracja: 07 cze 2015 23:56

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kregan »

Aleksa pisze:Napisalam ksiazke w bibliotece mojej gildii, mimo to nie widze jej w spisie... czemuz?

ps

i do tego zauwazylam jeszcze literowke... jak to poprawic?
Opiekunami bibliotek jest szefostwo gildii i to oni zatwierdzają książki napisane przez członków gildii. Ewentualnie jeszcze ktoś kto ma odpowiedniego titla funkcyjnego i dostęp do biblioteki. Wszyscy powinni mieć możliwość edycji. Skontaktuj się szefostwem i napisz gdzie jest błąd, ewentualnie po konsultacji wyślesz poprawioną wersje.
Mowisz do posiwialego wiekowego kruka w Khazalidzie: Co poradzisz jak nic nie uradzisz.
Posiwialy wiekowy kruk kracze w Khazalidzie: Niiic.
Yves
Posty: 121
Rejestracja: 04 sty 2015 16:47
Lokalizacja: Przypupek, peryferie Zadupia

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Yves »

Czy opłaca się "przeszukiwać" różne rzeczy?
Pamiętam że kiedyś srogo się zawiodłem na tej komendzie, gdy jako młoda postać przeszukałem pół Nuln i nic ciekawego nie znalazłem. Od tej pory szukam czegoś prawie tylko w zadaniach. Być może popełniam błąd i tracę wiele ciekawostek, bo tylko "oglądam", stąd pytanie.
Po cóż Ci jad z ust sączyć? Czyż serce to nakazało?
Oczyść swe myśli dziecko, byś martwym za życia nie było.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Paulie »

Bywa, ze warto przeszukiwac, jednak faktycznie w nielicznych sytuacjach, bardzo nielicznych.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Awatar użytkownika
Talisa
Posty: 144
Rejestracja: 21 kwie 2015 23:40
Lokalizacja: Skellige IRL

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Talisa »

Tylko kiedy jest istotnie implikowane w sytuacji... czyli zadania i kilka spraw w poznym etapie gry.
Everyone is fighting their own battle to be free from their past, to live in the present, and create a meaningful future for themselves. Don't judge, have a heart.
Yves
Posty: 121
Rejestracja: 04 sty 2015 16:47
Lokalizacja: Przypupek, peryferie Zadupia

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Yves »

Czyli tak, jak myślałem. Dzięki.
Po cóż Ci jad z ust sączyć? Czyż serce to nakazało?
Oczyść swe myśli dziecko, byś martwym za życia nie było.
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Aleksa »

Jak wyglada proces wykonania takiego "krwawego odrazajacego symbolu", czy jest cos wymagane zeby miec ze soba aby go zrobic? Czy po prostu ludki maja taka emotke "zrob symbol" i od reki robia?

Wiem glupie pytanie, ale musze to wiedziec... :P
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Awatar użytkownika
Talisa
Posty: 144
Rejestracja: 21 kwie 2015 23:40
Lokalizacja: Skellige IRL

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Talisa »

Wymagane jest pelne oddanie sie silom szalenstwa itd... i jakies tam inne rzeczy. Podobno tez maja taka czarna skorzana sofe w komnacie rekrutacji.
Everyone is fighting their own battle to be free from their past, to live in the present, and create a meaningful future for themselves. Don't judge, have a heart.
ODPOWIEDZ