Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Ilane »

To jest opis ciosu młotka, nie speca.
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Awatar użytkownika
Cyzel
Posty: 97
Rejestracja: 26 sie 2014 18:41

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Cyzel »

Poza tym wiekszosc i tak ma pewnie:

JA -> BARB 6/6 -> krasnoluda
>>>>>>>>>>>>>>>>>> PACLEM! <<<<<<<<<<<<<


z kolorkami i wogole...
Spod mokrego kaptura, miast skołtunionej brody, wyzierał długi i spiczasty nos, niezawodnie określający przynależność posiadacza do starej i szlachetnej rasy gnomów.
Hurio
Posty: 108
Rejestracja: 12 maja 2014 08:53

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Hurio »

Tu masz kilka przygladow:

Kod: Zaznacz cały

Nie tracac czasu na zbedne manewry XXX z calej sily wali gigantyczna zielona stonoge na odlew stalowym ogromnym korbaczem, miazdzac jej przy tym kleszcze.

Nie przebierajac w srodkach XXX z calej sily wali gigantyczna zielona stonoge na odlew stalowym ogromnym korbaczem, miazdzac jej przy tym kleszcze.

Nie tracac czasu na zbedne manewry XXX z calej sily wali rozklekotany potezny szkielet na odlew stalowym ogromnym korbaczem, miazdzac mu przy tym czaszke. Nieprzyjemne chrzakniecie i metny wzrok przeciwnika swiadcza, ze dobrze wymierzony cios musial trafic w jakies wrazliwe miejsce.
To wszystko sa ciosy konczace walke, a ten ostatni przyklad jest z opisem ogluszenia.

@Cyzel: ale takze spora czesc graczy nie lubi takich skrotowcow, nie po to kiedys ludzie opisywali, niekedy bardzo fajne opisy specy, zeby teraz byly one zastepowane czyms takim.
Arvel
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwie 2015 09:29

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Arvel »

W luźnych rozmowach na mudzie usłyszałem, że po zmianach kupiec i myśliwy znają się na ziołach równie dobrze. Zważywszy, że to były luźne rozmowy chciałem zweryfikować owa informację o ile nie łamie to zasad. :?:
Mikkel

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Mikkel »

Zapytaj jakiegoś myśliwego i kupca w grze. :P Jednych i drugich się sporo zrobiło po zmianach.
Luctanger
Posty: 4
Rejestracja: 16 kwie 2015 22:12

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Luctanger »

Arvel pisze:W luźnych rozmowach na mudzie usłyszałem, że po zmianach kupiec i myśliwy znają się na ziołach równie dobrze. Zważywszy, że to były luźne rozmowy chciałem zweryfikować owa informację o ile nie łamie to zasad. :?:
http://wikipedia.arkadia.rpg.pl/view/My%C5%9Bliwy
Zmiany w umiejętnościach z 27 Mar 2015

zwiększenie wielu umiejętności
poziom zielarstwa rowny staremu zawodowi AJ zielarza (?)
Gridi
Posty: 13
Rejestracja: 01 maja 2015 21:02

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gridi »

Witam, czy możliwym jest zdobycie kamieni szlachetnych w inny sposób aniżeli walka ze stworami (trolle,golemy.itp) ? Np. poprzez wydobycie ich ?
Gruer
Posty: 116
Rejestracja: 09 lis 2011 19:12

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gruer »

Wszystkie sposoby poza zakupem u odpowiedniego handlarza związane są z walką. No chyba że coś w tej kwestii się ruszyło ale jakoś nie wierzę że doczekamy na arkadii solidnej reformy górnictwa.
Gridi
Posty: 13
Rejestracja: 01 maja 2015 21:02

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gridi »

A myślałem, że tylko mi się wydaje, że kamienie szlachetne winny pochodzić z górnictwa :) Ma być otwarta nowa kopalnia, więc może się coś zmieni :)
Awatar użytkownika
Quantyl
Posty: 18
Rejestracja: 16 kwie 2014 15:10

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Quantyl »

Wydobycie górnicze nie jest możliwe, ale że wszystko jest związane z walka, to też przesada. Na pewno bardziej naturalną drogą dostępne są bursztyny i perły.
ODPOWIEDZ